Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Czy kolejny Assassin`s Creed przeniesie nas do Starożytnego Egiptu?

59 postów w tym temacie

A pamięta ktoś pieczęci z AC2? W śród posągów była asasynka - zabójczyni Kleopatry.
W dodatku miasta egipskie posiadały wiele pokrętnych dróg i zaułków, a to jest środowisko idealne dla asasynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to jakis expansion czy DLC. Stawiam że AC3 będzie w teraźniejszości, tzn tej Desmonda. Wstanie chłop z animusa i wreszcie się weźmie do roboty zamiast leżeć. Taki sf-modern-cyberpunk assassin :D No, to by było coś. Wspomnicie jeszcze moje słowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bieganie po piramidach? Czemu nie... . Jestem ciekaw czy przygody asasyna dojdą do naszych czasów :P To byłaby konkurencja dla Mirrors Edge ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby 3 część ukazano w okresie wojny domowej w Japonii gdzie jako assassin pracował w ubranku ninja a gildii takich było mnóstwo. Ciekawie by także mogło być w starożytnych Chinach lub Indiach. Jak ktoś wspomniał wcześniej że w Babilonie itd. to padły by od razu słowa krytyki że skopiowali już prawie doszczętnie Księcia ale cóż poczekamy to się dowiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim Egipcie...?
Ja tam widze czerwone słońce a to jest symbol Japonii, w dodatku ten człowiek wygląda na coś na kształt samuraja....Jedyne co sie nie zgadza to piramidy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek nizaryzmu to XII wiek. W 1300 było trzęsienie ziemi, które postrzępiło warstwę wierzchnią piramidy. W 1356 warstwa wierzchnia została zrabowana prawie w całości przez Arabów do budowy umocnień w Kairze. Akcja rozgrywa się między 1300 a 1356 AD. A na gierkę mam wyłożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować