Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

James skwitował mowę Romana milczacym spojrzeniem. Niewiele z niej zrozumiał. A jeszcze mniej rozumiał samego Romka...
- Chyba muszę ci pożyczyć słownik. Tak, to dobry pomysł. Wpadnij kiedyś do mojego pokoju... Mam go gdzieś w torbie. Może wtedy dojdziemy do jakiegoś porozumienia?

***************
Lincz -----> Dar15

Czysty strzał.
***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Hmm, coś tu nie gra. Dlaczego ktoś chce się pozbyć konkurentów? Czy nie słyszał o czymś takim jak play-fair? Na pewno zrobił to ktoś z tu zebranych, tylko kto? Nie wiem, nie mam pojęcia, chyba sobie powyliczam: Raz, dwa, trzy, winny jesteś... Ty!

***************
LINCZ--->Ninja Seba

Serio losowałam xD
***************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Romuś siedział i siedział i siedział, tak se ot. I nagle pomyślał. Straszne uczucie, nie doświadczajcie nigdy tego.
Skończę studia. Zostanę politykiem, wprowadzę jakąś ustawę, następnie stworzę nową partię, otoczę się wiernymi mi przygłupami, którzy oddaliby za mnie życie oraz rzyć, przejmę władzę i powybijam moich wrogów. A następnie? Hm, pójdę do Matyldy na rzepkę, zakąszę sokiem marchewkowym, a potem przejmę kontrolę nad umysłąm,i moich poddanych i pójdziemy razem na poziomki. Czy po ziomki? A, nieważne.
Tychliqierów wstał, wziął z automatu kawę, wypił ghostem i pomyślał tym razem na inny temat.
Kto dzierży złowieszczy, wysokolevelowy bloody bastard mazak, wykreślający wrogich sobie bardów?
Chwycił w swe półtorej ręki lincz nadobny, zapakował go w piękne pudełeczko, przyozdobił bibelotami różnymi i oddał go odpowiedniej osobie, nucąc przy okazji przyśpiewkę ludową "joł joł".

*****
lincz -> magwisienka
Kobieta na statku to nieszczęście, a na kampusie? Jak nie wiadomo na kogo głosować, to głosujemy na... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sonic1575 -> Sonic
Kukowsky -> Ninja Seba
Taaz -> brak
Mateusz -> matiz123
windows00 -> LifaR
LifaR -> Sonic
Magwisienka -> Ninja Seba
Liqid -> Magwisienka
Ninja Seba -> brak
Dar -> Magwsienka
matiz123 -> matiz123
Bumber -> Dar15

Poczwórny remis panowie (i panie)... pięknie. Nie wiem jak Wy, ale ja wolę żeby ktoś zginął. Wiem, że może zginąć niewinny, jednak kolejna niemrawa edycja mi się nie widzi tak, więc wychylam się. ;] Nie podoba mi się głosowanie na siebie już podczas pierwszego linczu. Głos matiza może być jeszcze wytłumaczony fabularnie, jednak Sonica już nie. Odnoszę wrażenie, że temu drugiemu się nie chce grać tak, więc mu pomogę...

* * *
lincz-> Sonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

* * *
Mam też nadzieję, że Polonista nie oddał swojego głosu dzisiaj na matiza lub Magwisienkę, bo by za dużo trupów wówczas było. ;]
* * *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:01, Kukowsky napisał:

* * *
Mam też nadzieję, że Polonista nie oddał swojego głosu dzisiaj na matiza lub Magwisienkę, bo
by za dużo trupów wówczas było. ;]
* * *


Więc porzuć swą nadzieję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:03, m4teU5z napisał:

Więc porzuć swą nadzieję..

Po tej kwestii jestem skłonny zmienić swój głos, jednak mam na ewentualną zmianę jeszcze pół godziny tak, więc zobaczę czy pojawią się jeszcze Ci co głosu nie oddali, gdyż to może zmienić trochę obecną sytuację. Na zmianę o 22:30 zawsze się znajdzie czas. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Miłujmy się! Jeśli mam zginąć dla dobra świata i ludzkości, mogę to zrobić. Zawsze. Jednak nie wiem czy świat beze mnie poradzi sobie w szerzeniu miłości i dobra. Ale może będą potem mówić, że byłem bardzo dobrym człowiek i niektórzy zaczną brać ze mnie przykład? Nie wiem... Ale pamiętajcie - jeśli chcecie bym zginął, przyjmę to z godnością. Dla Was mogę zrobić wszystko.
Po tej "przemowie" matiz zabrał się za powtarzanie materiału do testu (bo kiedyś trzeba zacząć się uczyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nastał kolejny dzień i zgodnie z harmonogramem naszych bohaterów czekał egzamin z języka polskiego. Powoli zbierali się oni w budynku G.R.A.M. pod aulą A, jednak oprócz zastanawiania się nad ewentualnymi pytaniami myśleli oni również nad tym, kto wczoraj wyciął taki świński numer Kazachowi.
- Co tam czytasz? – do matiza podeszło kilka osób.
- To tomik wierszy Juliusza Słowackiego.
- A co o nim wiesz?
- Słowacki był znanym poetą…
- Nie! Słowacki wielkim poetą był!
- No tak, to słowa Gombrowicza… – uczniowie przerwali mu jednak, po czym jeden z nich wziął ową książkę do ręki, zrobił zamach i nie czekając na wyjaśnienia ze strony matiza uderzył go w głowę tak mocno, że stracił on przytomność.
- Przeszukajcie jego plecak.
- Same książki oraz drugie śniadanie.
W tym momencie usłyszeli głos rektora Fiarota, który zbliżał się w ich kierunku.
- Witam Państwa. Na początek chciałbym oznajmić, że jeden z Was był w moim gabinecie i stwierdził, że stres związany z egzaminami jest dla niego zbyt duży, dlatego też dobrowolnie rezygnuje z postępowania kwalifikacyjnego. Na jego miejsce wejdzie w związku z tym inny uczeń. A teraz zapraszam Państwa na egzamin!
Mężczyzna otworzył drzwi od auli, po czym wszyscy weszli do środka. Wszyscy oprócz matiza…

Lista graczy:

1. Sonic1575 => Sonic1575
2.
3. Kukowsky => matiz123
4. Taaz => brak głosu
5. mateusz => matiz123 (głos liczony podwójnie)
6. windows00 => LifaR
7. LifaR => Sonic1575
8. Magwisienka => Ninja Seba
9. Liqid => Magwisienka
10. Ninja Seba => brak głosu
11. Dar => Magwisienka
12. matiz123 => matiz123
13. Bumber => Dar

Podsumowanie:

matiz123 – 4
Magwisienka, Sonic1575 – 2
Dar, Ninja Seba – 1

W linczu ginie:

matiz123 (niewinny) - straciłeś przytomność i nie wziąłeś udziału w tym egzaminie, co oznacza, że dla Ciebie droga na studia G.R.A.M. jest już zamknięta; wszelkie pretensje, dobre rady, itp. zachowaj dla siebie :) .

Ponadto Taaz (musiał się wycofać z powodu spraw związanych z prawdziwymi studiami,
zostaje zastąpiony przez Arxela, który przejmuje jego zestaw ról (podstawową i specjalną).


Aktualna lista graczy:


1. Sonic1575
2.
3. Kukowsky
4. Arxel
5. Mateusz
6. windows00
7. LifaR
8. Magwisienka
9. Liqid
10. Ninja Seba
11. Dar
12.
13. Bumber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:37, m4teU5z napisał:

Dlaczego? Większe szanse na trafienie mafii..

Jednak możliwość zlinczowania dwóch niewinnych. W prawdzie jeden remis nie skróciłby naszej gry o jeden dzień, jednak sądzę, że ten jeden remis należy wykorzystać na dalszym etapie gry, gdy głosy w linczu nie będą loterią.

P.S. W ciągu ostatniej godziny naliczyłem obecność na forum ponad połowy graczy, jednak tylko trzech z nich się wypowiedziało... no comments.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu czułem, że powinenem zadziałaś wcześniej, a nie liczyć na to, że zdążę... No cóż. Tak jestem 10 minut w plecy i pewne sprawy już się rozegrały. Dzisiaj pierwszy dzień nie było co się spodziewać trafienia zdrajców, ale za to od jutra powinno coś się zacząć dziać... Pierwsze poszlaki, domysły może trafne? Mijmy taką nadzieję. Póki co powinniśmy się przygotować do kolejnego egzaminu. Matematyka nie należy do łatwych, ale super trudna też nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi dlaczego Fiarot zamiast usunąć z listy graczy Taaza znalazł kogoś na jego miejsce. Arxel wtym wątku nie wypowiadał się od 5 miesięcy, a tu ni z gruchy ni z pietruchy dołącza w środku edycji. Moim zdaniem normalne było by to, że usuwa się Taaza i gramy dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu uważasz to za dziwne i złe?
IMO nic się nie stało - jest jeszcze całkiem wcześnie i nie widzę powodów, by odbierać jednego gracza i zostawić puste miejsce skoro pojawił się zastępca. A rola została mu przekazana, więc kolejny argument (o pewności winy/niewinności) nie ma racji bytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No moim zdaniem to takie dziwne ;). Mało mam edycji za sobą i jescze się z czymś takim nie spotkałem. A co do tego, że to może być argument to nic z tych rzeczy. Ani go z tego powod nie uniewinniam ani odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 22:57, windows00 napisał:

A czemu uważasz to za dziwne i złe?
IMO nic się nie stało - jest jeszcze całkiem wcześnie i nie widzę powodów, by odbierać jednego
gracza i zostawić puste miejsce skoro pojawił się zastępca. A rola została mu przekazana, więc
kolejny argument (o pewności winy/niewinności) nie ma racji bytu.


Zgadzam się to dopiero początek po postach czysto fabularnych ;] tak właściwie dopiero teraz zaczyna się zabawa, więc nie ma co się burzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczniowie zajmowali miejsca na auli.
- Masz i przyklej to któremuś z nich do pleców. – powiedział jeden ''lewus'' do drugiego dając mu do ręki kartkę z napisem „Nje ljubiję polzkijego jensyka”.
- O.K.
Gdy mijał on Romana poklepał go po plecach niby ‘dla fartu’, lecz w rzeczywistości przykleił mu ową kartkę do ubrania.
Fiarot zaczął rozdawać arkusze egzaminacyjne, lecz po minięciu rzędu, w którym siedział Tychliqierów wzrok rektora skupił się na jego plecach.
- To obraza naszego ojczystego języka! – zdenerwował się profesor.
- Ale o co Panu chodzi? – zapytał zdziwiony Roman.
- Natychmiast proszę opuścić aulę! – wrzasnął głosem nie znającym sprzeciwu Fiarot.
Zszokowany Tychliqierów wyszedł z pomieszczenia, zaś reszta domyśliła się, że po raz kolejny była to sprawka oszusta działającego w ich gronie.

Mord => Liqid (''lewusy'' podstępem pozbyły się także Ciebie, niestety niedoszli studenci głosu nie mają, przynajmniej w tej historii :] )

Aktualna lista graczy:

1. Sonic1575
2.
3. Kukowsky
4. Arxel
5. Mateusz
6. windows00
7. LifaR
8. Magwisienka
9.
10. Ninja Seba
11. Dar
12.
13. Bumber

P.S. mateusz – taka zamiana jest dozwolona (zresztą były takie sytuacje w przeszłości), o ile MG wyrazi na nią zgodę, a ja wyrażam :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się