Domek

Forumowa Mafia

60875 postów w tym temacie

Tak jak mówiłem, że zagłosuje na kogoś z dwójki Bumber i windows tak robię.

******************

lincz -> Bumber

******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 17:53, Sonic1575 napisał:

Uniewinniam ją w tej chwili, oczywiście jeśl zdarzy się coś ważnego to moge zmienić swoje zdanie,
jednak póki co nic na to nie wskazuje. Widze że Seba z Kukowskym mają po głosie, więc jeśli
będe miał wybierać między którymś z nich, prawdopodobnie głos poleci do Seby.


Po głosie w sensie, że Kukowsky i Ninja Seba mają po jednym głosie;p? Jeśli tak, to chyba Ci się pomyliło, bo Kukowsky ma tylko jeden głos ;) Przynajmniej ja innych typów linczów nie zauważyłem... I wiem, że się czepiam, ale tak już czasem mam ;]

Moim zdaniem skupianie się na kłótni Kukowsky''ego i Ninji Seby może nic nie dać, a nawet może zaszkodzić, ale chociaż edycja nabiera obrotów;p
Pamiętam, że jak wcześniej grałem, to zwykle z kłótni nic dobrego nie wychodziło...



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 18:24, Dar15 napisał:

się pomyliło, bo Kukowsky ma tylko jeden głos ;) Przynajmniej ja innych typów linczów nie zauważyłem...


No dobra tera jest jeszcze jeden, ale tego nie widziałem, bo strony nie odświeżyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fiarotowo, popołudnie. Słońce zaczyna schylać się ku zachodowi, ludzie wracają z pracy do domów, sprzątaczki wychodzą na korytarze a menele na ulice. Tylko jedna postać nie wykonuje należycie swych codzienny obowiązków. To Jan Arkselak, który zamiast jak zawsze o tej porze pocinać w quake''a, tarmosi się po głowie usiłując wpaść na jakiś pomysł about lewusów w ich paczce. "A więc tak, komu mogło zależeć na wykurzeniu stąd Fimara i Liqida? Pomyślmy... Jeśli chodzi o Fimara, to może na przykład Magwisienka wkurzyła się, bo zauważyła jakiś paproch w niedokładnie umytym przez Fimara oknie? To możliwe... A taki na przykład Kukowsky, przecież od samego początku nie ukrywał, że nie lubi Kazacha... Hmm, a może... Tak! Windows00! Przecież Liqid przy wszystkich nazwał go Du**wanem! Takie upokorzenie... Nikt by tego nie zniósł... Postanowił się zemścić... Jeśli miałbym na kogoś postawić, byłby to własnie windows!

***
głos --> windows00

Nie traktujcie oczywiście tego uzasadnienia zbyt poważnie :) głos jest strzałem i może się jeszcze zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 17:03, windows00 napisał:

Naprawdę nie mogę się pozbyć wrażenia, że coś tu śmierdzi. Możliwe, że MG chciał po prostu
nie psuć zabawy i dać gracza w zamian, jednak ja myślę, że nie odbyło się to z czystej chęci
przedłużenia zabawy, a z innych pobudek...

To się go pozbądź. Wczoraj rozmawiałem z MG na temat aktywności w temacie i Fiarot wspomniał coś o tym, że Taaz odchodzi i wówczas ja zasugerowałem podmianę zawodnika. Ot cała historia.

* * *
lincz-> Ninja Seba

Poza tym podejrzewam Bumbera, windowsa00 i Dara. Za to, że wczoraj długo im świeciły kropeczki, jednak odzywać im się nie chciało. Najbardziej zastanawia mnie Dar, który to odgania nas od skupiania uwagi na mojej dyskusji z Sebą. Śmierdzi mi to chronieniem partnera. Poza tym zastanowił mnie Bumber swoim usprawiedliwieniem z graniem. Bezapelacyjnie moim głównym podejrzanym na dzień dzisiejszy jest Ninja Seba. Pojawia się 10 minut po głosowaniu, pisze posta w którym to wielce mówi, że będzie wyciągać z czego wnioski, potem gada o tym, że jego głos nie wiele by dał, w obliczu zagrożenia przerzuca się na mnie, a potem oddaje na mnie głos i znika. Tyle wyciągania wniosków z jego strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 17:53, Sonic1575 napisał:

Nadal nie rozumiesz -,-

To jesteś Lingwistą? Tak czy siak niewiele nam to daje tak, więc nie wiem po co miałbyś mieć wczoraj najwięcej głosów.

Dnia 11.07.2007 o 17:53, Sonic1575 napisał:

No cóż... bardzo prawdopodobne że Taaz był mafią i dlatego Fiarot go nie wywalił, jednak to
działa też w drugą strone, więc Arxel może być... cattanim.

Nie łatwiej będzie Wam przyjąć, że Taaz dostał jakąś tam role i go Arxel po prostu zastąpił i teraz może wypadałoby skupić się na jego postach, a nie na tym dlaczego Fiarot podmienił graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 15:21, Kukowsky napisał:

To był taki żarcik z mojej strony. Po prostu chciałem jakoś fajnie wejść ze swoim wnioskiem
odpowiadając komuś w lekko dowcipny sposób. ;)

Aaaa, dżołk taki znaczy się. Śmieszny. ;)

Dnia 11.07.2007 o 15:21, Kukowsky napisał:

Tylko, że jeśli przeglądarka nie będzie odświeżana to pewnym czasie stajesz się offline tak,
więc wczoraj chyba wczoraj co 10 min robiłeś sobie przerwę w grze i odświeżałeś stronę. ;]

Pierwsze słyszę o 10 minutach... Jednak moja Opera odświeża strony co jakiś czas. Nie wiem co ile konkretnie, ale mogę Cię zapewnić, że mam włączony tryb czasowego odświeżania.

Pozwolę sobie jeszcze zacytować jednego z Twoich dalszych postów.

Dnia 11.07.2007 o 15:21, Kukowsky napisał:

/.../ Poza tym zastanowił mnie Bumber swoim usprawiedliwieniem z graniem./.../

Cóż, jeśli nie wierzysz, że lubię duzo grać, to Twoja sprawa. W sobotę zainwestowałem pięc dyszek w Scareface''a, a dzisiaj udało mi się tę grę ukończyć. Grałem po kilkanaście godzin na dobę, więc chyba jest jednak prawdopodobne, że wczoraj także byłem tym zajęty. Mam zmyślićjakieś inne wytłumaczenie, czy pozostać czy tym prawdziwym, żebyś mi uwierzył? :/

Jeszcze słówko o Twojej dyskusji z Sebą. O ile mnie pamięć nie myli, to zawsze miałeś jakieś "ale" co do jego sposobu gry. Seba ma to do siebie, że jest mało aktywny, a Tobie zawsze to przeszkadzało. Przyznaję Ci rację, że Ninja mówiąc o braku przydatności swojego głosu był w błędzie. Jednak reszta Twoich argumentów to takie czepianie się na siłę. Możliwe, że z powodu braku głosu Seba chciał wyrobić sobie jakieś alibi. Przecież często bywało, że mafiozo nie oddawał głosu, a następnego dnia większość go z tego powodu uniewinniała. Dobrze, że dużo szukasz, jednak czasem trochę przesadzasz. ;)

Ja ze swojej strony myślę nad głosem właśnie na Sebę, na drugim miejscu wylądował windows dzięki jego dzisiejszej wymianie zdań ze mną (in plus jak najbardziej :)). LifaRa na dzień dzisiejszy musze pominąć, gdyż jest w ogóle nieaktywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:16, Kukowsky napisał:

To się go pozbądź.

Na szczęście słuchać Ciebie nie muszę.

Dnia 11.07.2007 o 19:16, Kukowsky napisał:

Wczoraj rozmawiałem z MG na temat aktywności w temacie i Fiarot wspomniał
coś o tym, że Taaz odchodzi i wówczas ja zasugerowałem podmianę zawodnika. Ot cała historia.

Oczywiście to może być prawda... ale nie musi.

Sonic1575

Dnia 11.07.2007 o 19:16, Kukowsky napisał:

Nadal nie rozumiesz -,-

To może byś mi wytłumaczył. Jak dotąd unikasz odpowiedzi, jakby była ona dla Ciebie niekorzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.07.2007 o 19:16, Kukowsky napisał:

Za to, że wczoraj długo im świeciły kropeczki,


Za kropeczki? Te zielone tam po lewej stronie obok nicku;]? No cóż oprócz FM są jeszcze inne ciekawe tematy, które lubię czytać np. Kwasy, Zapomniane Krainy, temat o Bogu, w którym czasem wypowiadam się, a wczoraj nawet 3 razy ;), lubię poczytać komentarze do newsów gram.pl, więc naprawdę te zielone kropeczki, to trochę słaby argument. Dodam, że jak włączam komputer, to odruchowo potem włączam gram.pl ;)
Trudno mi dyskutować na temat takiego argumentu... przedstawiłem chyba wystarczające powody zielonej kropeczki ;)

Dnia 11.07.2007 o 19:16, Kukowsky napisał:

Najbardziej zastanawia mnie Dar, który to odgania nas od
skupiania uwagi na mojej dyskusji z Sebą.

Rozumiem, że to twoja interpretacja... Nikogo nie odganiam na skupianiu się uwagi od waszej dyskusji tylko napominam, że może nic Wam nie dać. W ogóle nie wiem jak mój jeden post wspominający o twojej kłótni z Ninją Sebą ma odwrócić uwagę od waszej całej gamy postów ;p To tak jakby Słonia zasłonić małą mrówką :P

Dnia 11.07.2007 o 19:16, Kukowsky napisał:

Śmierdzi mi to chronieniem partnera.


Dziwne ja nic nie czuje:P I nie tylko, że nie czuje, to nie chronie jakiejś osoby, która w twoim mniemaniu miała by być moim partnerem... A moje napominanie bylo związane z sytuacją, która miała kiedyś miejsce między mną i walgierzem... Kłóciliśmy się i oboje poszliśmy do piachu właśnie przez takie spory jak ty teraz masz z Ninją Sebą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 19:50, Bumber napisał:

Pierwsze słyszę o 10 minutach... Jednak moja Opera odświeża strony co jakiś czas. Nie wiem
co ile konkretnie, ale mogę Cię zapewnić, że mam włączony tryb czasowego odświeżania.

Nie brałem pod uwagę automatycznego odświeżania. Wiesz ja jestem 100 lat za Murzynami i zapominam o takich nowinkach technicznych. :P Tak, więc teraz jestem w stanie Ci uwierzyć... w sumie możesz kłamać, jednak jakoś jestem w stanie Ci uwierzyć. :)

Dnia 11.07.2007 o 19:50, Bumber napisał:

Dobrze, że dużo szukasz,
jednak czasem trochę przesadzasz. ;)

Taki już mój biedny los. :( Jak się do kogoś przyczepie to nie ma zmiłuj.

Dnia 11.07.2007 o 19:50, Bumber napisał:

LifaRa na dzień dzisiejszy
musze pominąć, gdyż jest w ogóle nieaktywny.

No właśnie... Mam nadzieję, że się chłopaczyna rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 20:00, Dar15 napisał:

Rozumiem, że to twoja interpretacja... Nikogo nie odganiam na skupianiu się uwagi od waszej
dyskusji tylko napominam, że może nic Wam nie dać. W ogóle nie wiem jak mój jeden post wspominający
o twojej kłótni z Ninją Sebą ma odwrócić uwagę od waszej całej gamy postów ;p To tak jakby
Słonia zasłonić małą mrówką :P

Zasłonienie słonia mrówką faktycznie nic nie da, jednak zasłonienie słonia myszą da już większe efekty, prawda? ;) W swoim poście nawołujesz do zakończenia kłótni, bo Twoim zdaniem do niczego one nie prowadzą. Gdyby nie kłótnie to przeciętnie większość pisałaby tutaj 1,5 posta dziennie. (chociaż i tacy nawet jak są kłótnie się znajdą) Trochę mi się to nie spodobało, jednak ja strasznie niecierpliwy człowiek jestem i mi się zdarza. :(

Dnia 11.07.2007 o 20:00, Dar15 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez windows00

Masz rację... wciskam Wam wszystkim wielkiego wałka by zdobyć sobie mocne alibi. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 20:07, Kukowsky napisał:

Masz rację... wciskam Wam wszystkim wielkiego wałka by zdobyć sobie mocne alibi. :/

Wcale nie utrzymuję, że kłamiesz. Lecz nie mogę też stwierdzić, że mówisz prawdę.

A przy okazji:

Dnia 11.07.2007 o 20:07, Kukowsky napisał:

Poza tym podejrzewam Bumbera, windowsa00 i Dara. Za to, że wczoraj długo im świeciły kropeczki, jednak
odzywać im się nie chciało.

A coś oprócz tego przemawia na naszą niekorzyść czy to tylko przeczucie, że specjalnie nic nie pisaliśmy? ;>

***********
Lincz -> Arxel
Tak jak mówiłem wcześniej - coś mi tu śmierdzi, dlatego taka jest moja decyzja.
A jeśli się mylę - nie pozostanie mi nic innego jak przeprosić Arxela po edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 20:11, windows00 napisał:

A coś oprócz tego przemawia na naszą niekorzyść czy to tylko przeczucie, że specjalnie nic
nie pisaliśmy? ;>

Tylko to. Mało na Was mam, jednak mi się nie podobacie. (ta wiem, z moich ust to dwuznacznie brzmi) Jesteście u mnie pod lupą, a głównym podejrzanym jest Seba.

Dnia 11.07.2007 o 20:11, windows00 napisał:

Lincz -> Arxel
Tak jak mówiłem wcześniej - coś mi tu śmierdzi, dlatego taka jest moja decyzja.

To możliwe, że gracz, który wejdzie za LifaRa też Ci będzie śmierdział. Fiarot w tej chwili poszukuje następnego gracza na wymianę, gdyż LifaR zrezygnował. To co dwójka mafiosów się wycofała i po edycji? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos oddaję teraz, gdyż właśnie leci mecz Polska - Francja. Grzechem byłoby nie obejrzeć. ;)

*******************
Lincz ----> Ninja Seba

Na Sebę z całym impetem nacierał dzisiaj Kukowsky, co już wcześniej nadmieniłem w swoim poście. Najbardziej nie spodobało mi się twierdzenie Seby, jakoby jego głos nic wczoraj nie zmienił. Otóż zmieniłby i to dużo. Jako że Seba był w gronie moich podejrzanych, mogę dzisiaj z czystym sumieniem na niego zagłosować.

Zastanawiałem się jeszcze nad Arxelem, czytając słowa co niektórych, mówiące, że może mieć on jakąś rolę specjalną... Nie za bardzo mi się chce w to wierzyć. To znaczy oczywiście taka sytuacja jest prawdopodobna, jednak jestem w stanie dać wiarę Kukowsky''emu w tym względzie.
*******************

Wiadomość dla Kukowsky''ego !!!
W przerwach meczu będę na forum zaglądał, żeby nie zdziwiła Cię zielona kropka przy moim nicku. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 20:25, Kukowsky napisał:

To możliwe, że gracz, który wejdzie za LifaRa też Ci będzie śmierdział. Fiarot w tej chwili
poszukuje następnego gracza na wymianę, gdyż LifaR zrezygnował. To co dwójka mafiosów się wycofała
i po edycji? :P

Właśnie zobaczyłem jego opis...
Może tak powinno wyglądać to w przypadku Arxela, wtedy byłoby mniej spekulacji na ten temat. Każe mi to w innym świetle spojrzeć na sprawę Arxela, ale jeszcze nie wiem czy wywoła to u mnie zmianę głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na drzwiach auli A ukazała się kartka z następującą informacją:

"Drodzy uczniowie,

Okazało się, że kolejny kandydat zrezygnował z ubiegania się o miejsce na studiach G.R.A.M. Wobec zaistniałej sytuacji podobnie jak to miało miejsce wczoraj również i na jego miejsce wejdzie inny uczeń. Pisał on już egzamin z języka polskiego w trybie indywidualnym, zaś pozostałe sprawdziany odbędzie razem z Wami.

Z poważaniem rektor G.R.A.M.
Artur Fiarot"

* * * * *

Od tej pory zamiast LifaRa (niestety również musiał się wycofać) do gry wchodzi Ninger przejmując jego zestaw ról (podstawową i specjalną).

Aktualna lista graczy:

1. Sonic1575
2.
3. Kukowsky
4. Arxel
5. Mateusz
6. windows00
7. Ninger
8. Magwisienka
9.
10. Ninja Seba
11. Dar
12.
13. Bumber

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

- Cześć i czołem! Pytacie skąd się wziąłem? Nie jestem wesoły Romek i mieszkam w akademiku. Ponadto jestem zły na tych Waszych... ''lewusów''? Tak, najwyższa pora tu posprzątać.
Nie jestem tak bardzo w temacie jak Wy, bo dopiero co przybyłem i rozeznałem się tylko w jednym dniu wstecz + kilka ważnych faktów. Może pokrótce przedstawię swoje poglądy:

- głos oddam na Bumbera. Dlaczemu? A dlatemu, że nie spodobała mi się jego obojętność. Wiem co nieco o byciu "tym złym" i sądzę, że jest to jeden ze znaków pokazujących jego winę. Może się po prostu przyczepiam na start, ale mam nadzieję, że mnie poprzecie w tym linczu :)
- Sonic - On też mi się nie podoba ;P Nie lubię, jak ktoś jest uniewinniany za rzecz praktycznie niemożliwą, ale wciąż mogącą się wydarzyć. Taką jak ten autolincz. Nie wiem jaka była wtedy sytuacja, ale jeśli taka jak sobie wyobrażam to ma mój jutrzejszy głos.
- Ninja Seba & Kukowsky - do żadnego nie mam zastrzeżeń, zwłaszcza że chyba wiem co się jutro wydarzy na tym polu ;)
- paszli Wy won od Arxela. Jak widzicie, LifaR też został podmieniony, więc taka podmiana nie oznacza, że Taaz miał rolę mafii i ktoś musiał go zastąpić ;P Może Arxel mi wbije potem nóż w plecy, ale dzisiaj go zostawcie :)

No i jak mówiłem:

****************************************

Lincz --> Bumber
Nie podoba mi się :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzedzam, że jak dzisiaj będzie remis to mi się już głosu zmieniać nie chce, bo jestem za zlinczowanie Seby i basta. Wczoraj byłem zmuszony zmienić głos na osobę na którą nie chciałem głosować i dzisiaj tego robić już nie zamierzam. Niech się ktoś inny wychyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem, co się stało... Mafiozi przestraszyli się Kukowsky''ego tak, że boją się wejść na forum, żeby zielonej lampki nie było;] Teraz wiadomo, czemu Taaz się wycofał, a Lifar pewno dostał wiadomość od Taaza i stwierdzil, że sam sobie nie poradzi, to też odszedł;p Czyli potencjalnym mafiozą powinien być odważniejszy od Taaza Arxel i ktoś, kto możliwe, że zastąpi Lifara, chyba, że nie znajdzie się chętny ;P

Oczywiście, to moja fantazja i ironia, żeby nikt tu przypadkiem nie posądził mnie, że tak myślę... Nie martwcie się zielona kropeczka jeszcze mnie nie zepsuła i moich neuronów;p

Co do wyboru podejrzanego, to trudny wybór mam... Magwisienke pomijam na dziś. Arxela też pominę, bo jego wytłumaczenie w sumie przekonało mnie zresztą, skoro teraz Lifar ma się zamienić na kogoś innego, no to oznacza tylko powszedność decyzji. No i trudno linczować mało aktywnych skoro nawet argumentów nie można wymienić. Powiem tak, że jeżeli mafią są mało aktywni lub jakiś mafioza odszedł na miejsce innej osoby, to tylko wstydem się okryją, a nie chwałą... To teraz dalej ;)
Sonic, to samobójca i student, który raczej nie dostałby poważnej roli :P Takie mam wrażenie, wiec dzisiaj też go pominę, choć nie można lekceważyć innych ;)
Skoro Arxela już na dziś nie wezmę pod uwagę, to Lifara też...
Został, wiec mi Ninja Seba, Kukowsky, Bumber,windows i mateusz i z tych osób wybiorę, a raczej wylosuje...

******
Lincz-> Mateusz

Wziąłem kostkę , rzucilem i wypadło 5;] a piąty w liście jest mateusz, więc dzisiaj na Niego idzie mój głos.
( gdyby bylo 6 powtorzylbym losowanie;p)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się