Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2012 o 14:50, dark_master napisał:

na marginesie, jak jeździ się ruskim medem, to podstawą jest wszystko co wzmacnia ammo
rack, no chyba, że od bety nie wybuchają już po pierwszym strzale.


No ammo rack dalej jest tragedią, moim zdaniem nawet gorzej niż w becie, a szczególnie przy T-44, gdzie większość strzałów poza przedni pancerz kończy się wielkim KABOOOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 15:52, RobeN napisał:

Sporo informacji znajdziesz tu: http://wiki.worldoftanks.eu/Battle_Mechanics

Nie tylko penetracja względem grubości się liczy.
Ważna jest odległość, kąt nachylenia pancerza, etc.


Dodaj do tego jeszcze magiczny bonus do penetracji lub kare do tejże, co już od samego początku określa który team w 90% wygra. Mocno spiskowa teoria, ale jakoś trzeba utrzymać win/lose ratio w okolicach 50%. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 18:35, dizzy1942 napisał:

Dodaj do tego jeszcze magiczny bonus do penetracji lub kare do tejże, co już od samego
początku określa który team w 90% wygra. Mocno spiskowa teoria, ale jakoś trzeba utrzymać
win/lose ratio w okolicach 50%. :P


Taaaaaa nie ma to jak nie przebić Tygrysa W T30 albo jeszcze lepiej odbić od niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam tygrys
IS4 odbijający się od scouta t5 to jest hit Wotowski =.=

Ja nie wieżę że w wot liczy się odległość bo trochę bitem rozegrałem
I stwierdzam że większą rolę odgrywa wylosowana penetracją i dmg
Bije się IS4 na IS4 z bliska ja wale po 400 on mnie po 500-600 ftw -.-

Gra jest spoko ale należy poprawić te błędy byłoby od razu przyjemniej
Sztuczne trzymanie W/L na 50% jak dla mnie śmiech na sali

Jak ktoś ma się nauczyć grać skoro niech ma farta i trafia do wygrywającej drużyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2012 o 22:07, MasterChiefGT napisał:

Gra jest spoko ale należy poprawić te błędy byłoby od razu przyjemniej
Sztuczne trzymanie W/L na 50% jak dla mnie śmiech na sali


Ty się śmiej, kilka stron wcześniej pisałem o tym :D Miałem na VK 4502 A W/L prawie 70% Jak WG się zorientowało to przegrałem pod rząd kilkanaście bitew aż mi się wyrównało do normalnego poziomu :D

I nie przebicie boli, ale boli jeszcze bardziej na francach z autoloaderem. Tam wyskakując na czołg wroga masz czasem zapas 1 pestki która nic zrobić nie musi by dziada ubić. A tu jak 2-3 nic nie robią to jest kicha. Dodatkowo mając 6 pestek, każda średnio 300 dmg czyli razem zrobisz 1800 :D W teorii bo nie raz nie mogę zniszczyć celu co ma 1500 a wszystkie 6 pestek wchodzi tylko robi po 225 dmg :(

Ale jeżdżenie czołgami i tak jest fajne więc dalej w to gram :D

A tutaj trailer zapowiadający brytyjskie czołgi:
http://www.youtube.com/watch?v=7KeDcVhgoVk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieje się bo sam tak miałem kilka razy co podniosłem W ratio to za chwilę mój T34 przed patchem nie mógł przebić IS/Kw vk36 i innych czołgów które nie oparłyby się jego działu :)

I takie sztuczne trzymanie W/L nie nauczy ludzi grać
Mogę dostawać łomot ale nauczę się grać i potem się odpłacę a nie będę prowadzony za rączkę przez beznadziejny system
Jan na razie wybiłem się na 56 czy tam 57% nie grałem już jakiś czas odwotowuje się przy TERA Online
Jak zaczynam walić po 0 ,przegrywać to po prostu wyłączam grę szkoda nerwów i po jakimś czasie wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2012 o 07:36, MasterChiefGT napisał:

I takie sztuczne trzymanie W/L nie nauczy ludzi grać

ja na jgpantherze miałem moment że nie przebiłem Hetzera 3 strzały z rzędu... ale z drugiej strony od boku przebijałem Mausy w ponad 50% strzałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://wot.ctocopok.ru/load_cache_e.php
Sposób na sprawdzenie bardziej szczegółowych swoich statystyki. I OK.

http://wot-news.com/index.php/stat/single/eu
Strona do przeglądania statystyk (nie tylko swoich. I OK.

Tyle tylko, że to drugie nie zawiera aż tak szczegółowych informacji - przede wszystkim brak możliwości sprawdzenia statystyk gracza dla konkretnego czołgu (przynajmniej ja tego nie widzę). A śledząc forum WoT widzę, że i to ludziska potrafią wyciągnąć. Pytanie: jak?
Sam bym chętnie poszperał po statach bardziej doświadczonych graczy, co by sprawdzić ile mi jeszcze brakuje i gdzie co poprawić, a tu lipa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 18:21, Dux napisał:


Szału nie ma, 10% więcej to tyle co kot napłakał. I nawet go nie przecenią czy coś. Ok, fajnie że coś zrobili ale biednie. Miejmy nadzieję że kolejne speciale będą fajne bo ostatnio nawet zwiększenia mnożnika nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie, na razie zbijam gwiazdkę na KW-4 codziennie czekając na jego buff w 7.4. A zakładając, że będę robił tak dalej to przy tym samym średnim doświadczeniu na bitwę i przy pierwszej bitwie od razu wygranej to odkrycie ST-I zajmie mi jeszcze 88 dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2012 o 18:21, Dux napisał:

http://worldoftanks.eu/news/2594-tank-month-mainstay-wehrmacht-pl/

A mówiła mi mama, żeby nie tylko na ruskich się patrzyć, a i Niemców trochę popróbować:P

Grać w WoT i nawet nie spojrzeć na niemieckie maszyny, to tak jak pójść do Mcdonalda, i zamówić sałatkę zamiast hamburgera :)
A tak serio, event do dupy. Ja tym czołgiem średnio zarabiam 15K srebra. łatwo policzyć że z premii będę miał zaledwie dodatkowo 1500 sreberka. Tyle że będzie darmowa amunicja i drobne naprawy z tego.

Tak w ogóle to ja gram zarówno sovietami, jak germanami. Obie nacje mają fenomenalne maszyny. Francuskie są szpetne, a amerykańskie wyglądają wszystkie tak samo :P Jak wyjdą brytyjskie, to pewnie nimi zagram, bo zapowiadają się ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 10:40, Hydro2 napisał:

Hmm ciekawe jakie premie na 6 czerwca będą- znowu obniżony koszt garaży?


Mam nadzieję że będzie to "mocny" event z racji tego jakie wydarzenie wspomina. Pewnie zwiększony mnożnik za pierwszą bitwę, zniżka na pewne czołgi i może moduły za 50%. Coś ze złotem związane też pewnie będzie :D

BTW, jaki jest Chaffe ?? Mam dużo free expa i myślę o nim intensywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 11:24, Kerigun napisał:

BTW, jaki jest Chaffe ?? Mam dużo free expa i myślę o nim intensywnie :D


Strasznie słaby. Żałowałem expienia na niego - za wolny na scouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 19:40, Kapas napisał:

Strasznie słaby. Żałowałem expienia na niego - za wolny na scouta.


VK2801 mam, grinduję obecnie T-50 i się właśnie zastanawiam nad Chaffe :D Może i wolny jest ale za to działo ma nawet fajne. Mam 215 k free expa i się tak zastanawiam czy by trochę nie zużyć.

BTW, czy ktoś z was dostał 500 golda tak po prostu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 20:13, Kerigun napisał:

VK2801 mam, grinduję obecnie T-50 i się właśnie zastanawiam nad Chaffe :D Może i wolny
jest ale za to działo ma nawet fajne. Mam 215 k free expa i się tak zastanawiam czy by
trochę nie zużyć.


Ale to działo Ci nic nie da, skoro nawet nie zdążysz dojechać do celu ;)

Dnia 03.06.2012 o 20:13, Kerigun napisał:

BTW, czy ktoś z was dostał 500 golda tak po prostu ??


To za uczestnictwo w alfie World of Warplanes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2012 o 20:15, Kapas napisał:

Ale to działo Ci nic nie da, skoro nawet nie zdążysz dojechać do celu ;)

To może powolutku, M5, pograć tak by zaliczyć 2x za pierwszą i może za 100 lat będę miał chaffe :D

Dnia 03.06.2012 o 20:15, Kapas napisał:

To za uczestnictwo w alfie World of Warplanes.

W której nie uczestniczyłem bo mail o tym że się do alphy dostałem gdzieś przepadł :D W betę trochę pograłem ale na razie taka bieda z nędzą że się grać za bardzo nie chce :D

A i tak teraz mi został długi okres grindowania i zbierania kasy bo nic nie mam blisko odkrycia :) No nic, jak ostatnio nakupowałem czołgów jak głupi to teraz je pogrinduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować