Zaloguj się, aby obserwować  
Magok

World Of Tanks

13349 postów w tym temacie

@Dux

Pomijam to, że nic dla mnie, ale pewnie francuskie wejdą OP... Co do JagdTigera premki to już widzę, jaką to się staje biedą. 88mm działo, no chyba panowie sobie kpią. 105mm na tym tierze już nie daje kopa. Powodzenia wszystkim napalonym kolekcjonerom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście button od edycji też nie działa...

Ja mam nadzieję, że doczekam się nowego drzewka niemieckich TD, zanim całkowicie stracę ochotę w to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2012 o 10:34, Heimdallr napisał:

Pomijam to, że nic dla mnie, ale pewnie francuskie wejdą OP... Co do JagdTigera premki
to już widzę, jaką to się staje biedą. 88mm działo, no chyba panowie sobie kpią. 105mm
na tym tierze już nie daje kopa. Powodzenia wszystkim napalonym kolekcjonerom.

ojtam, 88 jeszcze ujdzie bo te 203 mm pen jakoś da radę, mnie zastanawia dla kogo jest IS6, bo ma mieć kolejną mutację nt. D-25T różniącą się rofem... jak będzie go rzucało na top to pół biedy, ale jeśli nie, to przyjemność będzie zapewne porównywalna z jazdą stockowym IS4..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.05.2012 o 13:27, dark_master napisał:

ojtam, 88 jeszcze ujdzie bo te 203 mm pen jakoś da radę, mnie zastanawia dla kogo jest
IS6, bo ma mieć kolejną mutację nt. D-25T różniącą się rofem... jak będzie go rzucało
na top to pół biedy, ale jeśli nie, to przyjemność będzie zapewne porównywalna z jazdą
stockowym IS4..

ale takie działo to już jgPanther ma i fakt faktem jest fajne, jednak obrażenia nie są już powalające, jednak pozwala się przebić przez wszystko :), zobaczymy co wymyślili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć rzadko tutaj zaglądam, chciałbym się czymś pochwalić, jako że takie coś jeszcze mi się nie zdarzyło. As pancerny na stockowym Tigerze! Tiery może i nie za wysokie, ale zawsze coś. No i byłaby jeszcze stalowa ściana, ale niestety padłem minutę przed końcem. :P

20120514141944

20120514141949

20120514142021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2012 o 14:21, TBKPredator napisał:

Choć rzadko tutaj zaglądam, chciałbym się czymś pochwalić, jako że takie coś jeszcze
mi się nie zdarzyło. As pancerny na stockowym Tigerze! Tiery może i nie za wysokie, ale
zawsze coś. No i byłaby jeszcze stalowa ściana, ale niestety padłem minutę przed końcem.
:P


Gratuluję. Masz dobre statystyki. Więcej zwycięstw niż przegranych. A i grasza tankami USA. Jak Ci się gra T110E5? Brakuje mi trochę do niego?
Widzę, że masz Loewe. Ja kupiłem T59. Średnio wyciąga 60-70K z bitwy. Jak wygląda to z Loewe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, choć uważam się raczej za przeciętnego gracza. :)

Co do czołgów to T110E5 gra się naprawdę nieźle. Pancerz z przodu jest bardzo trudny do przebicia i spokojnie można tak odbijać większość pocisków. Jest też dość szybki i zwrotny. Jedyne co naprawdę w nim doskwiera to dość niski damage (tylko 400) i praktycznie brak pancerza z boków i z tyłu, do tego fatalny olbrzymi weakspot na szczycie wieży. Mimo wszystko działo przebija niemal wszystko i jest bardzo celne, do tego szybkostrzelne. Ogólnie cały czołg oceniam bardzo dobrze.

Jeśli zaś chodzi o Lowe, to jako że gram głównie na koncie premium zdarza mi się że zarobię nawet 100 - 120K brutto za wyjątkowo udaną bitwę. Zazwyczaj natomiast jakieś 50-70K za wygraną już na czysto. Z tego co widziałem bez premium zarabia około 20-40K na czysto za zwycięstwo, więc też nieźle. Ogólnie dużo zależy od tego ile wystrzelamy amunicji, ponieważ jest dość droga (1030 za jeden nabój). Co do samej gry Lowe, to czołgiem gra sie bardzo miło, szczególnie z dodatkowymi modułami i "wykoksaną" załogą. Działo jest bardzo celne i przy dobrym celowaniu daje radę przebić dosłownie wszystko #np przód Mausa, albo IS''a-7#. Czołg oczywiście jest dramatycznie wolny, a pancerz daje radę tylko po osłonięciu dolnej płyty wrakiem lub terenem, ale ogólne wrażenia z rozgrywki nim są bardzo pozytywne.

P.S. Jako że lubię robić screeny po udanych bitwach mam akurat 2 z niedawna właśnia grając Lowe. I jeden jako bonus z udanej bitwy T110E5. :)

20120515092339

20120515092431

20120515092518

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niski dmg na T110 nie ma znaczenia z racji ROF.
Nie jeden kmiot już się przekonał, że w połaczeniu z doskonałą penetracją jest to mordercza wiązanka, której nigdy nie należy lekceważyć...

Najbardziej przekonały się o tym kiedys dwa Is-4 (przed patchem), które próbowały mnie zajechać na wzgórzu na Mines.
Wjeżdżały obydwa z 100% i już tam zostały, a ja straciłem ledwie 50% podczas wymiany ognia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości.
Czy są jakieś odgórne ograniczenia co do tierów czołgów, na jakie są oferowane zniżki w specjalach?
Przeleciałem stronę główną z wiadomościami i z tego co znalazłem dotąd w specjalach nie dawali czołgów wyższych tierów niż VII. Chyba że coś przegapiłem. Jest jakiś "oficjalny" ogranicznik tu? Czy może tylko praktyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 08:31, Dux napisał:

Czy może tylko praktyka.


Dokładnie.
Nie przypominam sobie informacji o tym że nigdy nie będzie zniżek na najwyższe tiery. Podejrzewam że chodzi po prostu o to że więcej osób ma odkryte czołgi średnich tierów niż wysokich i po prostu w ten sposób specjal obejmuje większą ilość graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 08:31, Dux napisał:

Z ciekawości.
Czy są jakieś odgórne ograniczenia co do tierów czołgów, na jakie są oferowane zniżki
w specjalach?
Przeleciałem stronę główną z wiadomościami i z tego co znalazłem dotąd w specjalach nie
dawali czołgów wyższych tierów niż VII. Chyba że coś przegapiłem. Jest jakiś "oficjalny"
ogranicznik tu? Czy może tylko praktyka.

Nie było mowy o żadnych ograniczeniach, ale zważywszy na to że granie za darmo kończy (bo dalej można być stratnym na srebrze i ogólnie bez premium ciężko grindować) się na VII tierze, jest to po prostu strategia marketingowa. Większość ludzi gra na medach, i często na tym poprzestaje. Obniżki siódmego tieru mają zachęcić oczywiście do dalszego grania by sięgnąć po ostatnie tiery... ale na tych już często trzeba mieć wykupione premium bo inaczej może być ciężko.
Oficjalnego ograniczenia specjalów nie było, ale szczere wątpię by w praktyce kiedyś szarpnęli się na obniżki np. 9-10 tieru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Specjal: Monte Cassino
Nie za ciekawy bo nie ma jakiegoś wyższego mnożnika za pierwszą wygraną :( Może miejsce w garażu kupię.
http://worldoftanks.eu/news/2413-monte-cassino-special-pl/

I pytanie do aktywnych graczy:
Po patchu 7.3 dostałem KV-1 i KV-2. KV-1 nie za fajnie mi się grało więc go sprzedałem, ostał mi się KV-2 co też jakoś szału obecnie nie robi, od czasu patcha mam aż 26% zwycięstw co szałem nie jest :D Narazie go zostawiłem by zarabiać chociaż nie wiem czy jest to konieczne bo mam T34 jak i Pz IV do zarabiania. Sprzedać KV-2 czy jednak 3 czołgi lepiej mieć do zarabiania, dodam że przez większość czasu mam premkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz premkę i T34 to nie widzę powodu trzymania KV-2 i Pz4 do zarabiania (chyba, że dobrze ci się gra Pz4)
KV-2 na VI tierze przestał być najlepszym moneymakerem w grze (ogólnie, ciężko nim się teraz gra), ale jak na mój gust, KV-1 zastępuje go świetnie. Może nie derpuje się całej stawki na 1 hita gdy rzuca cię na szczyt, ale i tak żaden tier5 nie ma z tobą szans jeśli masz działo 57mm. Około tygodnia temu zrobiłem 2 Top Guny i Steel Walla pod rząd w 2 bitwach a wczoraj rozwaliłem m.in. Tigera I od 100% (tak, koleś był nieogarnięty) i zarobiłem 41k bez premki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 20:23, Kubelo napisał:

Skoro masz premkę i T34 to nie widzę powodu trzymania KV-2 i Pz4 do zarabiania (chyba,
że dobrze ci się gra Pz4)

No dobrze mi się gra Pz IV, fajny czołg zwłaszcza że ma ventsy, rammera, camo i załogę co już 3 umiejętność szkoli :D

Dnia 17.05.2012 o 20:23, Kubelo napisał:

KV-2 na VI tierze przestał być najlepszym moneymakerem w grze (ogólnie, ciężko nim się
teraz gra), ale jak na mój gust, KV-1 zastępuje go świetnie.

No mnie też KV-2 za dobrze się nie gra, KV-1 już sprzedałem bo jakoś nie mogłem się do niego przekonać. No to nie pozostaje mi nic innego jak go sprzedać :D Kasa przynajmniej będzie na Lorraine 40t :D Dzięki za dobrą radę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz T34, to już nic innego do zarabiania na premce nie potrzebujesz.

Inne czołgi zostawiasz tylko ze względu iż lubisz nimi grać, tak jak ja przykładowo (aktualnie mam w garażu 35 pojazdów). Tak czy inaczej czysto zarobkowo jeżdżę już tylko T34, bo innymi pojazdami nie wiadomo jakbyś się nie starał nie zarobisz tyle co na dobrej walce w T34. Nawet jak pójdzie Ci marnie, to zarobek na nim potrafi przekroczyć ten na udanej bitwie w Pz4...

Co do KW-2, to nie jest on już takim dobrym pojazdem do zarabiania, jak był wcześniej.
Co prawa osoby które grały nim duzo potrafić będą i tak wycisnąć podobne wyniki finansowe, ale jesli zbytnio nie lubiło się nim grać, to lepsza pozostaje opcja sprzedaży.
Ja osobiście zostawiłem, bo nadal gra mi się nim dobrze.

KW-1 choć wyposażony w skromniejsze środki, to nadal pozostaje dobrym pojazdem, trafiając na top (a ma to miejsce dość często) i mozna kręcić nim ładne wyniki (sam w pierwszej nim bitwie zdobyłem TG ubijając sześciu przeciwników). Nie pamiętam co prawda jak zarabiał, (za godzinkę/dwie będę w grze, to zdam relację jak mi idzie), ale raczej było to coś blisko poziomu starego KW, czyli w granicach 20-30k za udaną bitwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2012 o 21:34, meryphillia napisał:

Skoro masz T34, to już nic innego do zarabiania na premce nie potrzebujesz.


No w sumie, raz po prostu zginąłem, nic nie robiąc i dalej byłem na plusie, marnym ale na plusie, za to porządna bitwa to śmiało 100k zarobku :D W sumie to też trochę czołgów mam. 2 Tieru V (Pz IV, VK2801), 3 Tieru VII (T25/2, Su-152, GW Tiger), 5 Tieru VIII (VK4502A, T34, AMX50 100, KV-4, IS-3) kilka IX Tieru (M103, T-54, E-50, E-75, JagdTiger) no i TX czyli E-100 :D Brakuje 1kk kredytów do Lorraine 40t, potem to T-50 i Easy Eight, potem to nie wiem :D Coś co wygrinduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować