Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../
Nadal jest to kiepski wybór.Jeśli chcesz łatwo pozbywać się stanów to proponuje Antidote Signet.Plague Touch jest dobry na krótką metę.

Master J->zapomniałem zapytać:Twoje słownictwo naprawdę jest na tyle ograniczone,że nie umiesz napisac po polsku "tytuły" w miejsce "titli"?Żenujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 17:02, Jarzy napisał:

/.../
Nadal jest to kiepski wybór.Jeśli chcesz łatwo pozbywać się stanów to proponuje Antidote
Signet.Plague Touch jest dobry na krótką metę.


Yhm. Tylko, że nie czyni to tego połączenia "zupełnie z przypadku", tak jak zostało to powiedziane - takim połączeniem jest gra, na przykład Warrior/Ele na Fire Magic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 17:16, Budo napisał:


I co, uważasz, że dla plague touch warto robić W/N?


Kompozycja nie jest zupełnie z kosmosu :) Jednak często signet bywa bardziej przydatny, to racja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Problem w tym,że sygnet nie jest oparty na adrenalinie,co bardzo przeszkadza,jeżeli używasz np.Battle Rage.Zabawa z Dragon Slash jest nieopłacalna jeśli szuka się buildu z częstym KD (wojacy nie mają za wiele przydatnych skilli przyspieszających atak) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio złożyłem sobie banalny i nieskomplikowany build, Dragon Slash, Brawling Headbutt, Low Blow i Body Blow, do tego Tiger''s Stance, SY! i FGJ. przechodzę jak burza przez misje i vańki na HM, dobry dps, kd, cracked armor i deep wound. Dragon Slash to cudo, bo pozwala ładować Brawling Headbutt kosztem jednego ataku (z moim ulubionym Tiger''s Stance to nieodczuwalne) i utrzymywać przeciwnika cały czas na ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio też złożyłem niezły zestaw dla Zabójcy (Z/W PvP):
1. Żądło skaczącej modliszki
2. Uderzenie dżungli
3. Zabójczy kwiat
4. Uderzenie dłonią (elitarny)
5. Krytyczne uderzenie
6. Pęd
7. Cieniste schronienie
8. Sygnet uzdrowienia

Sposób użycia
1 > 2 > 3 > 4 > 5 > 6 > 7 lub 8

Duże obrażenia, szybki czas odnawiania, bardzo ofensywny. Dobrze się sprawdza na BS i w drużynach z dobrym mnichem.

Kod: OwFjUZd7IP/v+3BrCu/mgu

Wcześniej korzystałem z tego:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:A/W_HB_%22Coward!%22_Assassin

Zamiast "Furia (Frenzy)" dałem "Cieniste schronienie".


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 17:16, Budo napisał:

I co, uważasz, że dla plague touch warto robić W/N?


Dla Plague Touch na pewno nie, ale Mark of Fury albo Mark of Pain są kuszące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też dałem kod. A umiejętności są po polsku, bo wolę polskość jeżeli można jej użyć i dla początkujących graczy, którzy nie znają sztuczki z CTRL lub po prostu wolą po polsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 21:10, Mr.M napisał:

Fajnie, że skille są po polsku, przez co zupełnie nie orientuję się, o co chodzi :P


Grasz po angielsku, więc umiesz angielski---> przetłumacz sobie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2008 o 21:19, Budo napisał:

Grasz po angielsku, więc umiesz angielski---> przetłumacz sobie ;]


Niby tak, ale normalnie od razu można było się zorientować, o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Może mi ktoś powiedzieć ile maksymalnie osób może uczestnicyć w wojnie gildi? A i co można robic po skończeniu fabuły i 20 lvlu, oprócz pvp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 22:38, Cieju09 napisał:

Witam
Może mi ktoś powiedzieć ile maksymalnie osób może uczestnicyć w wojnie gildi?

nie rozumiem, co to jest wojna gildii :) są walki gildia vs gildia (jeden z zaawansowanych trybów pvp), w których jest bodajże 8 lub 10 graczy po każdej ze stron.

Dnia 26.09.2008 o 22:38, Cieju09 napisał:

A i co można robic po skończeniu fabuły i 20 lvlu, oprócz pvp?

nabijać tytuły, przechodzić grę na Hard Mode, można odpicować HoMa przed wyjściem GW2... możliwości jest masa, nie sposób się nudzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaciąłem się :( Dopłynąłem do Kryształowej Pustyni. Wziąłem dwa zadania : Wydmy dusz i prastare tajemnice . Wyszedłem z oazy , łażę , wszędzie ściany :( Jest jakiś portal z aktywatorami ale nie wiem o co chodzi . Może gdzieś pominąłem jakąś ścieżkę ale 3 razy sprawdzałem i nie mogę nic znaleźć . I tak biegam naokoło . Ktoś mi pomoże i powie o co chodzi ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Problem w tym,że Tiger''s Stance działą dość krótko i dlatego wolę mimo wszystko Battle Rage,Enraging Charge,Brawling Headbutt,Low Blow,Sun And Moon Slash,Steelfang Slash.Efekt jest dokładnie taki sam a dostajesz też 33%szybszy ruch.DPS jest również porządny,mimo braku przyspieszaczy ataku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś portal

Dnia 27.09.2008 o 00:20, Tass napisał:

z aktywatorami ale nie wiem o co chodzi .


Do aktywatorów trzeba podbiegać (tak jakbyś chciał wziąć coś z nich) w odpowiedniej kolejności, każdy portal ma inną kolejność; jak jest to dobra kolejność to zaświecą się albo zaczną buczeć, nie pamiętam dokładnie i trzeba wejść w koło ze znaków/run

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 22:38, Cieju09 napisał:

A i co można robic po skończeniu fabuły i 20 lvlu, oprócz pvp?

Skończyłeś wszystkie 4 fabuły plus SF wszystkimi 10 klasami postaci? Jeżeli nawet tak, to nadal nie wyczerpałeś całej gry. ;)
W ostateczności możesz nabić 2 mln golda oraz stosiki wszystkich rzadkich surowców po 250...
Możesz też wymaksować wszystkie tytuły (no prawie bo niektóre się wykluczają). Ale osoby, które spełniły wszystkie te warunki i mogą zacząć myśleć o nudzie, można chyba na palcach policzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2008 o 22:38, Cieju09 napisał:

A i co można robic po skończeniu fabuły i 20 lvlu, oprócz pvp?


Możesz zacząć łapać umiejętności elitarne, odkrywać kontynenty, robić misje na Hard Mode, zdobywać reputację różnych sojuszników (np. Asura, Deldrimor czy Sunspear), vanquishować lokacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować