Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2007 o 18:30, DiegoPOL napisał:

Lol... guildwars.com potem wchodzisz w zakładkę "Events" -> "In game" -> I klikasz Halloween,
Return of Mad king czy jakoś tak :P

Taaa... Nie wiem czy się zorientowałeś, ale tam pisze Halloween 2006 Event... Czyli opisuje zeszłoroczne Halloween.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradxcie proszę,na jaką pierwszą zbroję Ascended warto zbierać w NF dla Necro??Nie chodzi tu już o sam wygląd,ale również o cenę.Niby wszystkie 15k ale na wiki pisze że za Elite SS armor jest 15k per piece,Vabbian jest 5k itd. więc chyba nie wszystkie są równe.Jeśli ktoś może,prosze o podanie cen setów ascended (około).Moja gra w NF chyli się ku koncowi,ew. będę powtarzał,biorę się za propha więc będę zbierać właśnie na pierwszego ascended armora.Doradźcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:56, Kryhuu napisał:

Jak dla mnie, wszystko merch.


Nie wyceniaj jak nie przygladasz sie dokładnie- collosal scimitar do mercha? r9? lol

Maetusz---> zajrzyj na guru o ceny collosal scimitara, kiedyś one były za kilkaset tysięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kupuj tego który Ci sie podoba- róznicę nawet te 20k w materiałach dozbierasz na farmie, a będziesz miał ładny armor, a nie jakiś pierwszy z brzegu.

Matir007---> litości, a kiedy niby ma być Hallowen :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 12:05, wip_01 napisał:

> Ktoś wie kiedy wyjdzie to zapowiadane Guild wars 2?? I czy będzie większy limit poziomów??

> Bo obecny mnie od tej gry odrzuca.

Jak dobrze kojarze i koledzy wyżej to ok. 2010 roku dopiero.
Ale co Cie może odrzucać? Wlaśnie to jest najlepsze w tej grze, ze poziom nie odzwierciedla
umiejętności gracza.


Nawet z poziomami w WOWie tak nie jest. Mam 26 lvl i niszczę ludzi na 30... a mnie niszczą 23 lvlowcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt tego nie pisał. A więc co sądzicie o najnowszym mini pecie? Mozna je juz w duzych ilosciach zobaczyc i kupic w kamadanie. Sam swojego próbuje sprzedąć. Imo kolejne niby fajne ale jest tego tak pełno ze kazdy to ma, wiec zabawa nikła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 20:28, Buhahahahaha napisał:

Pomocy, chcę sobie zrobić 130hp derwisza ale nie mam propha. Jakie skille dobrać zamiast tych
2 ostatnich?


Nie ma do nich zamienników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Co można zrobić ze słabszymi greenami oprócz dania do mercha? :) Bo takie jak Morrob''s Axe czy Tahkayun''s Pincers po prostu zapychają mi skrzynkę, a oddać merchowi greena to jakoś tak dziwnie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Rozdaj w Shing Jea, czy innym Askalonie.

Soltsheim---> jakieś linki do nowych petów..?

A w ogóle uuha, pdate skilli- przywrócili SoR'a do poprzedniej postaci i znerfili Deadly Paradox, czyli dobre decyzje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 19:27, Ashakel napisał:

Doradxcie proszę,na jaką pierwszą zbroję Ascended warto zbierać w NF dla Necro??Nie chodzi
tu już o sam wygląd,ale również o cenę.Niby wszystkie 15k ale na wiki pisze że za Elite SS
armor jest 15k per piece,Vabbian jest 5k itd. więc chyba nie wszystkie są równe.Jeśli ktoś
może,prosze o podanie cen setów ascended (około).Moja gra w NF chyli się ku koncowi,ew. będę
powtarzał,biorę się za propha więc będę zbierać właśnie na pierwszego ascended armora.Doradźcie!
:)

Ja polecam kup sobie Elite Sunspear- 15 k plus materiały za kawałek lub Ancient 10 k plus materiały za kawałek.
Na Vabbian nie masz co zbierać nie sądzę, by Ci się chciało farmić po 10 k za 1 rubin lub shafir :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 20:43, Nadrill napisał:

> Pomocy, chcę sobie zrobić 130hp derwisza ale nie mam propha. Jakie skille dobrać zamiast
tych
> 2 ostatnich?

Nie ma do nich zamienników.


Huh, dziwne. PvX wiki podaje, ze mozna sie obejsc 130 Dervem bez Propha i bez Balthazar''s Spirit i Essence Bonda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 02:02, Hra'ko'lothanek napisał:

> > Pomocy, chcę sobie zrobić 130hp derwisza ale nie mam propha. Jakie skille dobrać
zamiast
> tych
> > 2 ostatnich?
>
> Nie ma do nich zamienników.

Huh, dziwne. PvX wiki podaje, ze mozna sie obejsc 130 Dervem bez Propha i bez Balthazar''s
Spirit i Essence Bonda.


to tak, razor sweep mam zamienić na zaleous wow i heart of holy flame i lyssa assault zamiast tych dwóch ostatnich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 16:13, dulak napisał:

(buu... microsoft i jego opłaty :P )

A co za przeproszeniem ma Microsoft i jego opłaty do płacenia abonamentu w WoW? :>

Buhahahahaha nie wątpię, że build na Derwa 130hp wziąłeś z PvXwiki, więc dlaczego nie czytasz do końca? Jest tam wyraźnie napisane co zrobić, aby obyć się bez skilli z Prophecies, a Ty chcesz, aby ktoś napisał Ci to samo co tam można wyczytać? Oczywiście jest również dodane, że wtedy ten build jest dużo trudniejszy w użyciu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 07:45, Pajonk78 napisał:

> (buu... microsoft i jego opłaty :P )
A co za przeproszeniem ma Microsoft i jego opłaty do płacenia abonamentu w WoW? :>

Buhahahahaha nie wątpię, że build na Derwa 130hp wziąłeś z PvXwiki, więc dlaczego nie
czytasz do końca? Jest tam wyraźnie napisane co zrobić, aby obyć się bez skilli z Prophecies,
a Ty chcesz, aby ktoś napisał Ci to samo co tam można wyczytać? Oczywiście jest również dodane,
że wtedy ten build jest dużo trudniejszy w użyciu. :P


Czyli to co napisałem wyżej to jest ok? Jeśli tak to trza zacząć trenować swojego derwisza ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 07:57, Buhahahahaha napisał:

Czyli to co napisałem wyżej to jest ok? Jeśli tak to trza zacząć trenować swojego derwisza ^^

Dżizas: Tobie to trzeba tłumaczyć jak krowie na granicy. :/
Players who only own the Nightfall campaign can use Zealous Vow as energy management and replace Balthazar''s Spirit and Essence Bond with two utility/attack skills (such as Heart of Holy Flame, Lyssa''s Assault, etc.). Managing your energy with this set-up might be a hassle, however.
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować