Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No i mamy kolejny farmerki event :) Miło ze strony AN,ale festiwalowe śmiecie mogłyby sypać częściej :/
Ktoś się orientuje czy dali możliwość robienia festiwalowych questów w Lair Of The Snowmen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2008 o 22:48, Jarzy napisał:

No i mamy kolejny farmerki event :) Miło ze strony AN,ale festiwalowe śmiecie mogłyby
sypać częściej :/
Ktoś się orientuje czy dali możliwość robienia festiwalowych questów w Lair Of The Snowmen?



Z tego co widziałem w mieście chyba nie ;/
Nawet śniegu nie ma :P Buuu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie strasznie uprościli Wintersdaya :P. Ale to taki event by urozmaicić grę tylko po cholerę zrobili to w lato? i jeszcze tylko na 2 dni? Nie wiem ... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dać ludziom okazję do łatwego zarobku to jeszcze narzekają!Klepać raptory i sprzedawać co wypadnie a nie wiecznie jęczeć.Dla mnie mogą nawet zrobić event na cześć wymyślenia WC!Grunt,że lecą słodycze i summonery-podbiję dzięki temu nieco tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 00:04, garrick napisał:

No dokładnie strasznie uprościli Wintersdaya :P. Ale to taki event by urozmaicić grę
tylko po cholerę zrobili to w lato? i jeszcze tylko na 2 dni? Nie wiem ... ;P


W Australii jest zima , to dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nawet fajna sprawa chociaż alkohol wypada i słodycze. Walczyłem na śnieżki i nawet fajnie mam juz 20pkt do 1000 chyba nie zdąze. Ale teraz wejśc nie mozna bo niby jakis blad jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że chociaż wystrój zmienią na świąteczny, a tu tylko dodali kolesia przenoszącego cię na śnieżki. No ale przynajmniej r1 skillz mogę w końcu wbić, jeszcze 200pkt. Oby trafiać na dobry team. Nie raz wpadłem na ludzi, którzy nie wiedzieli o co w tym wszystkim chodzi. A przed chwilą miałem w teamie trzech leaverów, zostałem sam. O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podczas próby zmiany serwera lub lokacji wyskakuje mi błąd Kod=7 możecie mi powiedzieć co sie stało i jak to naprawić...
PS. po ponownym zalogowaniu błąd zmienił numer na Kod=13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 14:37, Drow Drizzt napisał:

Podczas próby zmiany serwera lub lokacji wyskakuje mi błąd Kod=7 możecie mi powiedzieć
co sie stało i jak to naprawić...

No to chyba nie tylko ja to mam. Wygraliśmy na snowball arenie i zaczął na chacie się wyświetlać co chwila jakiś błąd, że nie może połączyć. Wyszedłem z gry, zalogowałem się i gdy po wyborze postaci naciskam żeby grać wyskakuje Code 13...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy cześto są organizowane takie eventy? Bo chce zdobyć ten tytuł z walk na śniezki ale już wiem, ze nie zdąze bo mam tylko 120pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, czas na kolejną lawinę n00bowskich pytań :-) Otóż, jakimś to cudem odkryłem, że najprzyjemniej gra mi się Wojownikiem i Mnichem. I chciałbym zrobić sobie połączenie tych klas, z tym, że nie wiem która jako pierwsza, a która jako druga profesja. Na początku miałem zrobić bez wahania mnicha, ale pomyślałem, że przecież będzie też druga profesja, i z początku myśl, że Elementalista, ale nie, bo mam, więc Wojownik. Ale teraz się zastanawiam, czy nie lepiej jako pierwsza klasą Wojownika, a jako drugą Mnicha. Chciałbym zrobić, uhm, coś na styl Maga Bitewnego :) Czyli ogólnie trzyma się z tyłu, ale gdy ktoś do niego podbiegnie, umie przywalić, hmm, z młota, tak, chyba wybrałbym młot bądź topór. I teraz pytania:

Jakie połączenie (kolejność)?:

Jakie zaklęcia przy połączeniu mnich/wojownik z młotem (bądź toporem, jeśli uważacie, że odpowiedniejszy), lub jakie zaklęcia przy połączeniu wojownik/mnich (w zależności jaką kolejność wybraliście ^^):

Jakie są najczęściej używane skille wojownika z młotem/toporem, i jakie zaklęcia używane przez mnicha?:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2008 o 17:37, Jaki Ganh1 napisał:

Jakie połączenie (kolejność)?:

Jakie zaklęcia przy połączeniu mnich/wojownik z młotem (bądź toporem, jeśli uważacie,
że odpowiedniejszy), lub jakie zaklęcia przy połączeniu wojownik/mnich (w zależności
jaką kolejność wybraliście ^^):

Jakie są najczęściej używane skille wojownika z młotem/toporem, i jakie zaklęcia używane
przez mnicha?:



W GW nie istnieje coś takiego jak Mag Bitewny. Mag z młotem, coś to słabo widze. Również warrior , nie uzywa skill elesa. Warrior nie powinien sie czaic z tylu i raz na czas uderzec jak ktos do niego podejdzie. Poloczenie warka z mnichem , jest po to , aby warek mogl sie leczyc modliwami uzdrawiajacymi mnicha. A po co mnich warrior? W zasadzie po nic , bo najlepszym rozwiazaniem jest monk/ele. Topor jest zaraz po mieczu najlepszy na pve. Mlot sprawdza sie na pvp. Nie ma szans , aby wypalil Ci mag bitewny. Jak mowilem ,warrior uzywa skilli monka tylko po to aby sie leczyc ew. kogo raz na czas uleczyc. Rowniez wsadzanie jakichkolwiek zaklec do warka jest bezsensowne , poniewaz posiada on tylko 20 pkt. energi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ANet w dzisiejszej aktualizacji udostępniło graczom nową elitkę (patrz: screen). Aby ją zdobyć, trzeba pokonać Przepotężnego Mieczaśwista Zakutego W Wielki Żelazny Hełm, a następnie klasycznie użyć Signet Of Capture;) Ma być ona alternatywą dla Ursana, którego szykuje się poważny nerf.

Budep >>> Widziałem wielu monków na RA, którzy używali Uderzenia Tarczą i innych obron z taktyki (dla mnie było to raczej bolesne spotkanie).

20080719185909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować