Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.10.2010 o 10:16, Budo napisał:

Do mnie też to przyszło, ale dopiero jak odzyskałem konto. Może przypadkowo usunąłeś
jakiegoś maila, albo przyszedł do spamu?

Sprawdziłem folder na spam, nic tam nie było. A z tymi mailami byłem bardzo ostrożny, wątpię, abym coś przypadkowo usunął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ta, halloween się zaczęło i już serwy nie ogarniają... co chwilę wywala mnie z serwera przyjaciół, code 013, nie można się zalogować...ehh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałem wrócić do gry po 1-2latach przerwy i teraz trzeba podać imię postaci przy logowaniu, najlepsze jest to, że nie jestem pewny jaki mam login, hasło, a imię postaci to już wgle. co mam teraz zrobić ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 14:53, demigod93 napisał:

chciałem wrócić do gry po 1-2latach przerwy i teraz trzeba podać imię postaci przy logowaniu,
najlepsze jest to, że nie jestem pewny jaki mam login, hasło, a imię postaci to już wgle.
co mam teraz zrobić ? :O


Napisz do supportu w tej sprawie. Jak masz wszystkie klucze/kody do Guild Warsów to powinno ci się udać to załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że powoli przechodzę dodatki do GW, to teraz pytanie: Kurzick vs Luxon? Na wiki nie widzę, żadnego konkretnego info czym się różnią (a przynajmniej takiego, które coś by mi mówiło ;P).

Drugie, odnośnie Nightfalla: Jakiś tips na pokonanie Shiro w Gate of Madness? Ze trzy raz po prostu zjadł całe moje party po zejściu do 30% (czy iluśtam). Zaznaczam, że Lich jest martwy, a wszystkie 5 kapliczek są przejęte.

Trzecie, EotN. Dungeony. Mam *masę* questów do nich, po przejściu kampanii. I teraz pytanie: Czy można je bez większych problemów robić z hero/henchami? I przede wszystkich, w jakimś znośnym obrębie czasowym (30-60minut).

Mowa oczywiście, o Normalu, puki co :P.

Jakby co, to gram Mo/N (protection). Zazwyczaj biegam z casterami jako hero/henche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 16:44, Mordant napisał:

Jako, że powoli przechodzę dodatki do GW, to teraz pytanie: Kurzick vs Luxon? Na wiki
nie widzę, żadnego konkretnego info czym się różnią (a przynajmniej takiego, które coś
by mi mówiło ;P).


Na dłuższą metę, nie ma żadnej różnicy. Jak weźmiesz Kurzicków, to możesz spokojnie chodzić po krainie Luksonów i na odwrót. Weź tą frakcję do której jest przypisana twoja gildia.

Dnia 24.10.2010 o 16:44, Mordant napisał:

Ciach


Na kolejne pytania nie odpowiem, bo nie wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze pytania padła odpowiedź, więc lecimy dalej

Dnia 24.10.2010 o 16:44, Mordant napisał:

Drugie, odnośnie Nightfalla: Jakiś tips na pokonanie Shiro w Gate of Madness? Ze trzy
raz po prostu zjadł całe moje party po zejściu do 30% (czy iluśtam). Zaznaczam, że Lich
jest martwy, a wszystkie 5 kapliczek są przejęte.

Stosowałem dwie metody jedna to:
- http://wiki.guildwars.com/wiki/Pain_Inverter , najlepiej na dwie, trzy(tak, aby prawie cały czas t miał) osoby. Na ogół party z dobrym healing''iem i dmg,
- dobry prot do trzymania TYLKO jednej osoby. Ów ofiara trzyma na sobie Shiro(lure bowłem, tak aby reszta party nie była w zasięgu wzroku - nie pamiętam jak on podchodził ;) ). Dobrze by było, aby reszta była typowym ranged(jakieś parasy, elemy, mesy...)
Sposoby nie są jakieś tam superwybitne i polecane przez jakieś osoby/insytucje, ale dla ogarniętego gracza, z jakimś unlockiem skilli(też PvE) - na NM''ie nie powinno sprawiać problemów.
Ps. Na ogół jest wygodniej zaczynać od Shiro - bo widzisz, że z nim są problemy. Jak jego pokonasz to misję wiesz iż zaliczysz.

Dnia 24.10.2010 o 16:44, Mordant napisał:

Trzecie, EotN. Dungeony. Mam *masę* questów do nich, po przejściu kampanii. I teraz pytanie:
Czy można je bez większych problemów robić z hero/henchami? I przede wszystkich, w jakimś
znośnym obrębie czasowym (30-60minut).

W większości - tak. Reszta to wyższe progi czasowe i ''trudnościowe''(m.in. Slaver''s Exile oraz Shards of Orr

Dnia 24.10.2010 o 16:44, Mordant napisał:

Mowa oczywiście, o Normalu, puki co :P.

Nie zauważyłem tego podczas pisania.

Dnia 24.10.2010 o 16:44, Mordant napisał:

Jakby co, to gram Mo/N (protection). Zazwyczaj biegam z casterami jako hero/henche.

Tego też :D Jeżeli w takim ustawieniu chodzisz + 1(2) hero/hencz na firstline''ie to jak mówiłem - Shiro w GoM pokonasz, a dungi nie powinny także sprawiać problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 17:30, Niewiernus napisał:

Na dłuższą metę, nie ma żadnej różnicy. Jak weźmiesz Kurzicków, to możesz spokojnie chodzić
po krainie Luksonów i na odwrót. Weź tą frakcję do której jest przypisana twoja gildia.

Jako, że jestem bez gildii, to wygląda na to, że ze względów czysto wizualnych będzie trzeba wybrać ;).

@ Shiro / Gate of Madness
Eh, wygląda na to, że narazie wezmę się za Factions. Może znajdę kogoś na LFG, ewentualnie pomęczę go dalej solo, aż w końcu wyjdzie.

Ewentualnie, jakby komuś się strasznie nudziło, i chciał z tym pomóc, to /w: Mordant the Monk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 18:31, zerohunter napisał:

Opłaca się brać keya nigftfall za 4 dychy nowego, czy nie bardzo, tzn może jakąś inną
kampanię albo coś?
Przypięty post czytałem.

W sensie same cyferki czy mówimy o tej kartce plastikowopodbnej(nie wiem jak dokładnie nazywa się materiał) z kodem.
Jeżeli to pierwsze to możesz w sumie zamawiać z automatu na allegro trilogy:
http://allegro.pl/guild-wars-trilogy-automat-24h-trzy-gry-za-sms-i1281166836.html - więcej zyskasz, a w razie hacka stracisz tylko 20 złotych więcej.
Jeżeli to drugie - śmiało bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 18:53, Orionov napisał:

Jak tam rynek w grze? Uspokoiły się już ceny, czy dalej zawyżone, po tym jak dodali ten
kalkulator Hom?

Mamy krucjatę ToT''ową, zainteresowanie HoMopotrzebnymi rzeczami spadło, ale szybko wróci(przecież ludzie coś muszą kupić za ''ciężko zarobione'' pieniądze?). Zakładam, że środek/końcówka listopada będzie takim punktem zwrotnym.
Kwestia jeszcze aktualizacji skilli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 18:53, Orionov napisał:

Jak tam rynek w grze? Uspokoiły się już ceny, czy dalej zawyżone, po tym jak dodali ten
kalkulator Hom?


Są wysokie, materiały do zbroi to towar deficytowy, pety drogie, armory dla hero drogie, oppressory drogie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.10.2010 o 19:28, Niewiernus napisał:

> Jak tam rynek w grze? Uspokoiły się już ceny, czy dalej zawyżone, po tym jak dodali
ten
> kalkulator Hom?
Mamy krucjatę ToT''ową, zainteresowanie HoMopotrzebnymi rzeczami spadło, ale szybko wróci(przecież
ludzie coś muszą kupić za ''ciężko zarobione'' pieniądze?). Zakładam, że środek/końcówka
listopada będzie takim punktem zwrotnym.
Kwestia jeszcze aktualizacji skilli...


Mhm... Czyli nie ma co wracać. Dzięki za odpowiedź panowi 2x up też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, gram sobie w moją ulubioną kopalnię, moją ukochaną monczką i naszło mnie uczucie, że mój build się trochę zestarzał, mogę prosić o pomoc w zmianie?
Oto jakie skille używam:

Odwrócenie Losu
RoJ
Odwrócenie Obrażeń
Bryza Uzdrowienia
Sygnet Zguby
Pęd
Pogrom
Uzdrowienie Drużyny

Moja postać nie jest jakaśspecjalnei wykokszona, bo też mam chociażby jedynie runki najniższego poziomu i stuff też nie jest rewelacyjny, bardziej na skillu moim polegam ;) Właśnie, mógłby ktoś mi powiedzieć jakie moja laska staty powinna mieć?
Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, kupiłem od kumpla za 25zł 3 kampanie z kontem i pudełkami, teraz pytanie, jak się zabezpieczyć przed ew. chociaż tego nie podejrzewam, kradzieżą konta?(maila się nie da zmienić?)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 01:14, Ichibanboshi-kun napisał:

Hmmm, gram sobie w moją ulubioną kopalnię, moją ukochaną monczką i naszło mnie uczucie,
że mój build się trochę zestarzał, mogę prosić o pomoc w zmianie?
Oto jakie skille używam:


To chyba nigdy nie było dobre, lol. Jakie masz kampanie i po kiego grzyba Ci aż tyle atrybutów (protekcja, leczenie, łaska i pogrom)? Jeśli masz w zestawie RoJa to powinieneś mieć też 16 pogromu, bo inaczej nie zabijesz zdrowej kopalni. Ja gram albo smiterem monk/mesmer (z mesa mam ene management oraz rupty i ochronę przed ruptami), albo protem monk/para do poganiania tragarzy i leczenia kopalni. Bryzy i Uzdrowienia Drużyny nie używaj w ogóle najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2010 o 17:40, zerohunter napisał:

Dobra, kupiłem od kumpla za 25zł 3 kampanie z kontem i pudełkami, teraz pytanie, jak
się zabezpieczyć przed ew. chociaż tego nie podejrzewam, kradzieżą konta?(maila się nie
da zmienić?)?


Musisz zmienić wszystko co się da- głównie hasło i maila, ale ogólnie zrobiłeś raczej głupią rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować