Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Postacie postaciami, ale i tak najlepsze zbroje w Nightfall dostali herosi, nie ludzcy gracze. :P
Po kolei: Olias, Zenmai, Koss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:06, Selv napisał:

Po retuszu na szybkiego.
Reszta postaci to pvp only więc nie ma co pokazywać :)


Czy Twoj ranger ma pancerz 1,5k Luxon?

A poniżej i mój zestaw postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chcialbym spytac bo wlasnie wczoraj zakupilem gre i praktycznie nikogo nie znam a byloby milo gdyby czasem ktos w grze jakas rada wspomogl badz tez wsparl swym doswiadczeniem i sila :D A moze tez jakas gildia PvE sie znajdzie co by mnie w swe szeregi przyjela...

Powiem tak - gralem ponad rok w WoWa i z wyniklych komplikacji w banku - nie poszedl przelew chwilowo sobie odpuscilem i pomyslalem by moze zobaczyc jak to bedzie w GWN? No i kupilem i sprawdzam :D Mam nadzieje ze ktos sie odezwie tu na forum...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robie misje w Kodonur Crossroads, biorę henche wszystko idzie gładko wszystkie centaury uwolnione, ale nie mogę zabić Overseer Boktek i Overseer Haubeh, to jest chyba nie możliwe, jest ma ich za wielu, pełno priestów, no po prostu to jest nie możliwe.Zawsze pierwsza ginie mi Cynn i Devona, czy ktoś z was przeszedł tę misję bo ja nie mogę, dla mnie jest to wręcz nie do zrobienia, proszę o wskazówki.Z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę powiedzieć?
Robiłem to z teamem hero/hench i nie pamiętam, abym miał jakieś problemy, a nie jestem jakiś pr0 GW player.
Chyba jedyna dobra rada, jaką mogę dać, to żebyś nie pchał się na chama w sam środek jatki, tylko sukcesywnie wyłuskiwał i eliminował priestów - ale to pewnie wiesz.
Jeśli nie idzie Ci z hero/hench teamem, to może spróbuj z ludzkimi graczami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Za pierwszym razem tak chciałem, ale trochę mi nie wyszło :), później leciałem na tych dwóch bosów byle tylko ich zabić, także coś nie wyszło:). Teraz zrobię ją na spokojnie i musi mi się udać:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 14:34, Ziloh napisał:

Dzięki. Za pierwszym razem tak chciałem, ale trochę mi nie wyszło :), później leciałem na tych
dwóch bosów byle tylko ich zabić, także coś nie wyszło:). Teraz zrobię ją na spokojnie i musi
mi się udać:).

ja jak gralem udalo mi sie wyciagnac przed brame 40 % wrogow bez tych bossow i najpierw ich rozwalilem a pozniej zabralem sie za reszte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 13:06, DEViANCE napisał:

Czy Twoj ranger ma pancerz 1,5k Luxon?


Ano 1,5k luxon, ladniejszy od 15k jest wg mnie nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 13:27, Dreamer napisał:

ktos sie odezwie tu na forum...

Dnia 18.11.2006 o 13:27, Dreamer napisał:

Pozdrawiam...


Mój IGN czyli nick w grze to Raven Painforge , zagadaj , chętnie pomoge , wytłumacze co i jak.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2006 o 13:27, Dreamer napisał:

Mam nadzieje ze ktos sie odezwie tu na forum...
Pozdrawiam...


Nick Kamexo Hirouy, wal śmiało, chętnie pomoge i przyjmę do gildii. GG
2640290 jakby co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedawno pisałem o tej misji. Po prostu poleć swoim hero o henchom aby poczekali gdzięs w pobliżu pierwszych schodów do fortu. A sam zrób lure pierwszej warty w forcie. Wyleca za tobą i można ich załatwić I tak po kolei. Sam pierwszym razem rzuciłem się od razu w wir walki i poległem. Ale jak się wywabia wrogów z fortu po kolei grupkami to prościzna jest. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się, udało zrobiłem ją z kolegą z gildi ja ze swoimi herosami, on ze swoimi myślę czy nie zacząć grać Master Mionem, bo on wymiata:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomoże ktoś zrobić misje ( i/lub bonus ) w Kodanur, w tym momencie? Jeśli ktoś będzie chętny to niech napisze do mnie w grze IGN Shirall Vash.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może się powtórzę, ale nie widzę potrzeby brania na misje MMa od kiedy jest Olias. :))
Jest genialny w utrzymywaniu swoich "zwierzaczków" na chodzie. Podobnie jak Norgu jest mistrzem w interruptach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 21:03, Krejt napisał:

Może się powtórzę, ale nie widzę potrzeby brania na misje MMa od kiedy jest Olias. :))
Jest genialny w utrzymywaniu swoich "zwierzaczków" na chodzie. Podobnie jak Norgu jest mistrzem
w interruptach.


Nie wiem czemu wszyscy zachwalają Oliasa jako MM''a.... Najlepszym MM''em jest Master of Whispers ;)

A tak na serio, to naprawdę chyba nie ma różnicy między masterem a oliasem, oboje są necro i oboje mogą być MM''ami. Tylko Master jest taki bardziej tajemniczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować