Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.03.2007 o 09:56, Jarzy napisał:

Może skosili dostawe pudełek z GW do jakiegoś sklepu i stąd mają klucze?


Ee, no coś Ty ;]
I wystawiają je po 40 co chwilę ^^

PtaQ15----> zapraszam do wątku "polskie gildie", tam dużo osób sie ogłaszało z naborami, może tam coś znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 09:52, Budo napisał:


Heh, olałem to kupno klucza z allegro za 4 dychy, tylko ciekawi mnie skąd ci goście tyle ich
mają w takich cenach...


z tego co pamietam to kiedys kilku cwaniakow wyciagalo nazwy kont i hasla od ludzi z guildwars.pl, z tego co wtedy wyczytalem to nawet spora grupka osob dala sie wyrolowac.

Dnia 12.03.2007 o 09:52, Budo napisał:

i ponawiam pytanie o druga profesję dla rt- na razie rozważam rangera,
głównie przez serpent quickness, który może nieco pomóc przy długim recharge spelli...


z Rt jest bardzo dobry mm, ale to czesto spotykana kombinacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


o ile mnie pamięć nie myli, to ktoś tutaj zamieszczał posta, w którym cytował mejla od kolesia wystawiającego te klucze. sprawdź, poszukaj, dowiedz się... ;)


kurde, jak tak czytam te wasze posty, to aż mnie coś od środka zżera. czytam o waszych farmach, wypasionych buildach z których nic nie rozumiem, genialnych dropach i dziesiątkach tysięcy golda jakie macie na kontach... aż mi się grać odechciewa, jak widzę, jacy wy jesteście w tej grze dobrzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O matko jakie te płonące tytany wkurzające, zarombiesz jednego to z niego 2 następne wychodzą, i to sie ze 3 razy powtarza. Da sie tą misje ukończyć z henchami? Bo sie gracze prawdopodobnie by naparzali każdy swojego aż mnich by zadyszki dostał.
Azra>>>>>Ty też będziesz. Kup se tylko porządną zbroje, dobierz skile które najlepiej do ciebie pasują, nabij 20 poziom i przejdź wszystkie misje. Wszystko spokojnie zrobisz z 2-3 miechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 14:18, Draxvoxdor napisał:

O matko jakie te płonące tytany wkurzające, zarombiesz jednego to z niego 2 następne wychodzą,
i to sie ze 3 razy powtarza. Da sie tą misje ukończyć z henchami? Bo sie gracze prawdopodobnie
by naparzali każdy swojego aż mnich by zadyszki dostał.


Dobrze jest mieć w drużynie Rangera, albo kogoś z drugą profesją R ze skillem winter, wtedy wszystkie obrażenia od
żywiołów zamieniają się na obrażenia od zimna co jest bardzo skuteczne przeciw tytanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 09:14, Tovaries napisał:

> Swojego czasu skupowane byly po 80g z prostego powodu...mozna je wymienic:

można wyminenić, ale gdzie?


Dałem ci linka do wiki. Wejdź i sam sprawdź...

@Azrathel - Sprawa doświadczenia. Skup się na jednej postaci, poczytaj wiki, przejdź fabułę... Na początku dla mnie też zdobycie 20k było olbrzymim wyczynem, potem miałem taką sumę non-stop, a teraz spokojnie mógłbym sobie kupić kilka 15k armorów, i doszedłem do wniosku, że fow wcale nie jest taki drogi - trzeba by tylko troszkę pofarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 09:56, Jarzy napisał:

Reven->czy generalnie trudno zdobywa sie "ulepszacze" pancerzy herosów?


Wszystko zależy od dropu i przysłowiowego "farta", podczas eventu armorki rzeczywiście bardzo szybko dropiły i można je było czasem liczyć w dziesiątkach, jeden koleś sprzedawał 30 Ancient Armor Remants. Natomiast gdy nie ma eventu jest dużo trudniej, ja farmiłem około 40 minut i dropły mi tylko 2 armory w Remains of Sahlahja. Jarzy wybacz mi ale odszedłem z gildii, pustka oraz cisza na guild chacie mnie dobijała, otrzymałem invite z Victory Is Life Ethernal [VILE] gildii trzymającej HzH, więc znów wróciłem do ostrych FF runow xD. Gdyby ktoś potrzebował taxi to Urgoza pm me in game Jasmine Sandflower. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zdobyłem jeden Stolen Sunspear Armor. Wykorzystałem go do upgradu pancerza Kossa, bo jest on w party prawie zawsze u mnie. Jak się uda coś zdobyć jeszcze to robię upgrade reszty bohaterów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam: Jaki pet jest najlepszy? Mam ochotę na czrnego niedzwiedzia albo hiene... co wy na to? XD
Bo nie chcę bulić 20k za czrną wdowę, która jest mała i obleśna XD A tak apropo to czy zwierzaki poza lvl cośinnego dostają? Np rosną czy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie kupić peta. Trzeba go złapać. Nie ma najlepszego, wszystkie są takie same w statystykach. Tylko niedźwiedź jest ciut gorszy.
Możesz natomiast kupić sobie mini peta, który jednak niczego nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:22, HumanGhost napisał:

Nie da sie kupić peta. Trzeba go złapać. Nie ma najlepszego, wszystkie są takie same w statystykach.

>Tak wiem ale kolesie ranują do pajaków za bagatela 20k! I dlaczego niedzwiećjest gorszy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:22, HumanGhost napisał:

Nie da sie kupić peta.

Można kupić run do Pajączka w UW. :)
Ja mam Black Moa, wygląda bardzo madafakersko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam ptaki, hieny, koty. Krokodyl i pająk rox! :)
Niedzwiedź jest też fajny, ale strasznie duży i wydaje się ciężki :).

Łeber --> Zwierzak oprócz tego, że dostaje nowy lvl, to jeszcze rosnie i z każdym lvl-em zwiększ mu się dmg (bije za mocniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdy jednak zwierzak rośnie. Polecam przejrzenie Wiki. Częśc zwierzaków nie rośnie. :-)
Niedźwiedź z tego co kojarze wolniej atakuje. Choć fajnie wygląda. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może naprawde do Anetu biorą bezpośrednio klucze i taniej im wychodzi?

Drax->bardzo prosto jest obrobić tą misje z henchami.Już gorsza jest z henchami Abbadons Mouth.

Reven->Twój wybór.Znowu wracam do stanu,kiedy w gildii i sojuszu nikogo ze znajomych nie ma.Pewnie ta gildia też wkrótce poleci :/ Jeśli tak to leje na bycie w jakiejkolwiek gildii,bo wszystkie sie sypią :/ W jaki sposób otrzymałeś to zaproszenie z VILE?

Łeber->moja rangerka ma niedźwiedzia na 20lv i fajny jest-taki wielki,że hej :D Krokodyle,hieny i szczury są fajne :> Bardzo podobają mi sie też kraby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:43, HumanGhost napisał:

Nie kazdy jednak zwierzak rośnie. Polecam przejrzenie Wiki. Częśc zwierzaków nie rośnie. :-)
Niedźwiedź z tego co kojarze wolniej atakuje. Choć fajnie wygląda. :-)


Było to mierzone i niedźwiedzie mają taką samą prędkość ataku- choć z pozoru atakują wolniej ;]
Btw dźwiedzie uzywają chyba tego bestial mauling co każde cztery ataki- nie wiadomo co ten skill robi, ale taki atak zabiera nieznacznie więcej czasu- niedźwiedź wstaje na tylen łapy ;]

A ja mam dune lizarda i fajny jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 13:27, Azrathel napisał:

kurde, jak tak czytam te wasze posty, to aż mnie coś od środka zżera. czytam o waszych farmach,
wypasionych buildach z których nic nie rozumiem, genialnych dropach i dziesiątkach tysięcy
golda jakie macie na kontach...


setkach tysięcy, setkach ;]

>aż mi się grać odechciewa, jak widzę, jacy wy jesteście w tej

Dnia 12.03.2007 o 13:27, Azrathel napisał:

grze dobrzy...


Daj spokój, kasa nic nie znaczy, każdy może sobie ściągnąć z wiki build i iść farmić/biegać cokolwiek...
Nie rozumiesz? Pytaj, szybciej załapiesz, szybciej zaczniesz zarabiac i wykorzystywać możliwości gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.03.2007 o 17:04, Budo napisał:

setkach tysięcy, setkach ;]

jasssne, kop leżącego... ;)

Dnia 12.03.2007 o 17:04, Budo napisał:

Daj spokój, kasa nic nie znaczy, każdy może sobie ściągnąć z wiki build i iść farmić/biegać
cokolwiek...

wiem że kasa nic nie znaczy - nie gram ''na wyścigi'', żeby być najlepszym - gram dla przyjemności. GW to świetna gra, a radość płynąca ze znalezienia złotego przedmiotu (no dalej, śmiejcie się) jest bezcenna. nie sztuka wymodzić od znajomych graczy trochę kasy, albo dostać za free jakieś itemy- sztuka zdobyć to wszystko samemu.

Dnia 12.03.2007 o 17:04, Budo napisał:

Nie rozumiesz? Pytaj, szybciej załapiesz, szybciej zaczniesz zarabiac i wykorzystywać możliwości
gry :)

aj, nie chodzi o to, że nie rozumiem - nie jestem takim tłukiem, żebym nie umiał wejść na gwiki i sprawdzić działania jakiegoś skilla. po prostu jeszcze nie jestem sobie w stanie wyobrazić że na przykład samemu farmię w jakiejś lokacji - na razie (mam nadzieję że kiedyś się to zmieni ;) przerasta to moje możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować