Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czy ktoś mógłby mi przetłumaczyć?

Thank you for sending us this information.

We have now verified that you have indeed created separate accounts by mistake. To resolve this issue, we would like to make the following ONE-TIME offer of reissuing you the latest Guild Wars access key you used to create an account.

If you accept our offer we will proceed as follows:

- Deactivate the access key of the new Guild Wars Nightfall game account (tu był adres)
- Issue you with a new and unused Guild Wars Nightfall access key which you then can use to upgrade your original game account

The game account we deactivate...

...can be reactivated with a new and unused access key of the same campaign (Prophecies, Factions or Nightfall)
...will not lose any characters, items or gold

PLEASE NOTE...

...that it is not possible to transfer characters, gold or items from one game account to another
...that from the time your access key is deactivated you will not have any access to the characters created in this account
...that we will ONLY reissue a new access key for the game account you created most recently

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:01, Outlander-pro napisał:

A może jakieś trochęstarsze sterowniki ściągnąć ?

Spodziewałem, że może ktoś z czymś takim się spotkał, bo ściągać i próbować wszystkie sterowniki po kolei to mi sie nie uśmiecha. Rozwiązanie w efekcie może być skuteczne, ale czasowo mało ekonomiczne.

Dnia 28.06.2007 o 21:01, Outlander-pro napisał:

Wpisz cośw googlach to może znajdziesz. Ja nie wiem jak ci pomóc.

Biegam po różnych forach i nawet znalazłem kogoś kto miał problem z identyczną kartą jak moja (GF4 Ti4800SE), ale tam chodziło o to, że kolesiowi się coś wieszało na pełnym ekranie a działało w oknie.

@ Piotrbov:

Dnia 28.06.2007 o 21:01, Outlander-pro napisał:

Coś podobnego miałem z grą IGI 2, miałem jakąś starą kartę graficzną 32 MB i identycznie mi sie to pojawiało
( nie licząc lokacji, które były po ziemią ). Kupiłem 128 MB i wszystko sie naprawiło.

Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że za 2 tygodnie wyjeżdżam z domu i nie pojawie się przynajmniej przez rok. Gdybym nie zostawiał stacjonarnego kompa, to kupiłbym jakiegoś GF7600GS i też byłoby po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:18, Klimos napisał:

Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że za 2 tygodnie wyjeżdżam z domu i nie pojawie się przynajmniej
przez rok. Gdybym nie zostawiał stacjonarnego kompa, to kupiłbym jakiegoś GF7600GS i też byłoby
po sprawie.


A gdzie jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:51, Zieloonnyy napisał:

Czy ktoś mi odpowie? Ogólnie chodzi mi o to czy mogę zachować kase i itemy i przenieść je na
drugie konto?


"that it is not possible to transfer characters, gold or items from one game account to another
...that from the time your access key is deactivated you will not have any access to the characters created in this account"

nie. nie będziesz miał także dostępu do poprzedniego konta po założeniu (czy tam ''otrzymaniu'') nowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2007 o 22:01, Azrathel napisał:

nie. nie będziesz miał także dostępu do poprzedniego konta po założeniu (czy tam ''otrzymaniu'')
nowego.


bleh, mój błąd - kiedy twoje konto zostanie deaktywowane, nie będziesz miał dostępu do postaci stworzonych na tym koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 21:51, Zieloonnyy napisał:

Czy ktoś mi odpowie? Ogólnie chodzi mi o to czy mogę zachować kase i itemy i przenieść je na
drugie konto?


To akurat nie jest kłopot.
Znajdź kogoś zaufanego - przez niego przerzuć co lepsze itemki i kaskę na drugie konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:41, qrczak90 napisał:

Dwa?! Nie no, tyle to ja nawet nie zakładam, zadowoli mnie okrągły jeden milionik :P Zresztą
musiałbyś cały dzień biegać, 500k rozłożone na 3 dni to nie prosto zrobić...


Fakt, trochę przesadziłem ^^
Na milion potrzeba 50 transferów po 5k, czyli powiedzmy 3 zwięciestwa i jedna przegrana, żeby zebrać na jeden transfer. Czyli 200 rozegranych walk AB (fff w moim przypadku odpada) po średnio 12 min każda = 40h (zakładając skuteczność 75%). W takim wypadku 200k to wynik na miarę moich możliwości :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 17:49, Azrathel napisał:


> Tylko nie angielskei strony :D

jeżeli nie znasz angielskiego, to raczej nie masz czego w GW szukać...
kontakty z większością graczy odbywają się po angielsku, tak samo handel i umawianie się na
wypady... no, chyba, że należysz do polskiej gildii lub masz polskich znajomych, którzy ci
pomogą. ale na dłuższą metę - znajomość angielskiego jest niezbędna.
po drugie - gwwiki to skarbnica wiedzy, rzecz bez której naprawdę trudno się obejść.
tak więc sorry, no bonus...


Umiem angola na tyle aby się porozumiec, ale nie czytac całe artykuły itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ogromnie dlgiej przerwie w końcu przyszedł czas na powrót do GW :> Całe 3 miechy non stop GW :)

Walgierz->może mały bieg na Gyala Hatchery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu AN było uprzejme walnąć konkretny,przydatny weekend :D Podwójne factiony to jest to :) Ja na pewno z tego skorzystam.Ale mogliby też rzucić podwójne SS/LB :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mimo wszystko wole najpierw zrobić wszystkie questy za które dostaje sie factiony :) Niektóre z nich są bardzo szybkie i można sobie podklepać nieco konto :> Czekam tylko aż sie zacznie weekend podwójnych pkt. i jazda :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że te itemki to nie rare skiny ale cóż. Wiem ze łuk ma 10req ale ma 15^50 i 20/20 a ja mam +30hp w storage i chciałbym sie dosiwdzieć ile bym mógł za to dostać. Co do tego staffa to sam nie wiem iler moze byćwarte ale z tego co słyszałem to ogulnie staffy dla mesów nie są dużo warte wieć reszte pozostawiam wam.Aha i jeśli mozecie to podajcie cene upów 20/20 i 30hp dla mieczyka. :P

20070629122438

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:51, Zieloonnyy napisał:

Czy słyszeliście o tej stronie www.xennon.co.uk ? (tylko dla łowców elitów)


Dla mnie lipa :)
Programik MappingOut dużo lepszy i ma więcej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Guru zaczyna mnie mocno irytować. Jestem w stanie przeboleć żółwie tempo działania, ale już drugi raz robi mnie w konia. Znowu sprzedałem coś i nie wysłało powiadomień o końcu transakcji :/
Mało tego nie mam pojęcia kto kupił.
Ktoś wie o co w tym biega?

20070629130330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 12:25, Henrikoo napisał:

Wiem że te itemki to nie rare skiny ale cóż. Wiem ze łuk ma 10req ale ma 15^50 i 20/20 a ja
mam +30hp w storage i chciałbym sie dosiwdzieć ile bym mógł za to dostać. Co do tego staffa
to sam nie wiem iler moze byćwarte ale z tego co słyszałem to ogulnie staffy dla mesów nie
są dużo warte wieć reszte pozostawiam wam.Aha i jeśli mozecie to podajcie cene upów 20/20 i
30hp dla mieczyka. :P


Hmm
1. Nie znam sięna staffach dla Mesmerów ale one z reguły sąmało warte. Ten stawiam że5 - 10k, ale to tak na oko, ba na staffach dla mesmerów, ja wyżej powiedziałem sięnie znam :)
2.Ładny mieczyk, prawie perf, hmm jakieś 50 k wyciągniesz chyba. NO stawiam na między 35 - 50 k. Miesiąc nie grałem, ale ceny zmieniły się tylko ectosów/shardów, oraz runek a broń mniej więcej tyle samo warta.
3. Daj up +30 hp i będzie git. Hmm wtedy jakieś 70 k weźmiesz na guru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ustawiłeś opcję, by nie pokazywać nicków graczy (to jest możliwe przy ustawianiu aukcji, by ktoś Ci np. nie podebrał kupującego oferując mu lepszą cenę), wtedy może będzie pod inną zakładką. Jest też możliwe, że ustawiłeś cenę "reserve". A jeżeli nie to sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 13:03, walgierz napisał:

Guru zaczyna mnie mocno irytować. Jestem w stanie przeboleć żółwie tempo działania, ale już
drugi raz robi mnie w konia. Znowu sprzedałem coś i nie wysłało powiadomień o końcu transakcji
:/
Mało tego nie mam pojęcia kto kupił.
Ktoś wie o co w tym biega?


Sam co jakisczas sprzedaję cośna guru, ale w tym wypadku nie wiem o co chodzi. Radzę czekać aż ktoś się do Ciebie zgłosi w grze i powie że to on kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować