Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No tak, użyłem niewłaściwego skrótu myślowego :P Ale myślałem, że to oczywiste, że zaczął od razu po premierze, bo inaczej faktycznie trudno by to było udowodnić.

A lokacje po angielsku nazywają się różnie. Ta mała to Lion''s Gate, a ta większa, gdzie masz z gościem pogadać to Lion''s Arch. W polskiej wersji obie stały się Lwimi Wrotami... Chyba zaraz wstawię to na forum z błędami w tłumaczeniu. Co prawda nikt z tłumaczy juz go chyba nie czyta, bo część błędów pokutuje już po ładnych parę miesięcy, ale przynajmniej lepiej się poczuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale... nadal nie wierzę. Po pierwsze: NF jest stosunkowo długie. Po drugie: nie da się zrobić niektórych misji z biegu ot tak z dowolnym teamem, bo po prostu niektóre są przewalone i nawet znając taktykę coś może pójść nie tak, a co dopiero nie mając pojęcia co na nas w nich czeka. Jedyny dowód, który by mnie przekonał to - jak pisałem wyżej - odpowiedni screen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:31, kisuro napisał:

Co prawda nikt z tłumaczy juz go chyba nie
czyta, bo część błędów pokutuje już po ładnych parę miesięcy, ale przynajmniej lepiej się poczuję


bo powinieneś im to wysłać na mejla... adres w odpowiednim wątku...
a potem się dziwią, że Błędy Wciąż Są Niepoprawione, skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:31, kisuro napisał:

A lokacje po angielsku nazywają się różnie. Ta mała to Lion''s Gate, a ta większa, gdzie masz
z gościem pogadać to Lion''s Arch. W polskiej wersji obie stały się Lwimi Wrotami... Chyba
zaraz wstawię to na forum z błędami w tłumaczeniu. Co prawda nikt z tłumaczy juz go chyba nie
czyta, bo część błędów pokutuje już po ładnych parę miesięcy, ale przynajmniej lepiej się poczuję
:)


Zdaje się lepszym rozwiązaniem jest wysłanie tego błedu na odpowiedni e-mail (podany w temacie o tłumaczeniu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:33, Azrathel napisał:


bo powinieneś im to wysłać na mejla... adres w odpowiednim wątku...
a potem się dziwią, że Błędy Wciąż Są Niepoprawione, skandal!

To po co jest ten wątek? Chyba własie po to, żeby zgłaszać błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:32, Pajonk78 napisał:

Wybacz, ale... nadal nie wierzę. Po pierwsze: NF jest stosunkowo długie. Po drugie: nie da
się zrobić niektórych misji z biegu ot tak z dowolnym teamem, bo po prostu niektóre są przewalone
i nawet znając taktykę coś może pójść nie tak, a co dopiero nie mając pojęcia co na nas w nich
czeka. Jedyny dowód, który by mnie przekonał to - jak pisałem wyżej - odpowiedni screen.


Które konkretnie, poza Gate of Madness, są tak strasznie przewalone? A nawet GoM da się przejść w miarę bezboleśnie, trzeba tylko było wpaść na odpowiedni build - necro ze Spoil Voctor załatwia sprawę elegancko.

Misje w NF są krótkie, sporo z nich daje się przejść za pierwszym podejściem, a nawet do tych trudniejszych wystarczą 2 -3 podejścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tam opowiadasz Ruins Of Morah wcale nie są trudne :)

Co do odwiecznej kłótni to jest trudniejsze ja może wrzucę taki comment: Nie lubie Factions i nie wiem czy polubię, po kilku próbach w pierwszych misjach (testowo grając Rangerem) nastawiłem się , że przy przechodzeniu kampanii wojem (główna postacią) postaram się skorzystać z pomocy innych graczy i tak z heńkami przeszedłem tylko tylko dwie misje na noob wyspie i Sujiang Dis. (pisownia zapewnie błedna :D ), w Gayla Arch. walczyłem z przypadkiem spotkanym osobnikiem ale gładziutko poszło. Resztę misji przechodziłem z pomoca niezastąpionej gildii. O udar niemal nie przyprawiło mnie Unwaking Waters, chyba przez pięc prób nie mielismy żywego gracza jako sojusznika. Gdy wreszcie tacy się pojawili (chyba dwóch) misja została połknięta. Reszta nie była problemem choc to nie moja zasługa ;) I tak pierwsze przejście F zaowocowało od reki tytułem prota Canthy.
NF podobno miał byc znacznie prostrzy, wiec w większosci przechodziłem go sam lub z drugim graczem (przypadkiem częśc trasy pokonywał ze mną znajomy z gildii, poprostu tez miał do zrobienia te same misje :D)
I rzeczywiście najtrudniejsze wydaje się GoM, tu znów miałem fart, w gildii ogłoszono pospolite ruszenie na tę misję a ja bedąąc u bram Tormentu musiałem szybko nadrabiać ;P W każdym razie trudności misji kompletnie nie odczułem, bo byliśmy składem w pełni "ludzkim" ;P Ja dostałem za zadanie tankowac Shiro, a że leczył mnie Pajonk to zadanie było smiesznie proste, reszta teamu wybiła wszystko co się rusza i było po misji :P

Podsumowując ten przynudnawy wywód, Factions okazało się nieco prostrze, tylko dlatego, że ogromna część graczy automatycznie nastawia się na przechodzenie misji teamem, podczas gdy w NF raczej kazdy kroczy własnymi scieżkami. Wrażenie to jest oczywiście błędne, ale ze mna własnie tak było, mniej problemów sprawił mi F niż NF. A to że przy F wynudziłem się niemiłosiernie to już inna bajka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, ja też nie lubie factions ale tylko z fabuły :)
Klasy są fajne. Lokajce ładne i przyjemne dla oka :) Ale jak kiedys szedłem moim necro Z Kaineng do miejsca gdzie da się kupić Luxon 15k . Zanudziłem się na śmierć długa i nudna fabuła...ale wszystko dla zbroji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:39, kisuro napisał:

A nawet GoM da się przejść w miarę bezboleśnie, trzeba tylko było wpaść na odpowiedni build - necro ze Spoil
Voctor załatwia sprawę elegancko.

Tiaaa - jak już pisałem wyżej: nawet mając już sposób na daną misję coś może pójść nie tak. My znając metodę z Nekro SV i tak podchodziliśmy do tej misji chyba 5 razy - a trzeba zaznaczyć, że mieliśmy zgrany team i każdy wiedział co robi. Poza tym musisz znać dokładną ścieżkę przez misję, aby się po drodze nie zgubić: nie w każdej masz dostępny "GPS", aby wiedzieć gdzie się dokładnie trzeba udać. Niekedy bywa i tak, że niby prosta ścieżka do celu okazuje się zła i trzeba szukać przejścia. Niestety: żadnym dla mnie dowodem jest to co piszesz - nawet w to o przejściu GW:F na trial key`u średnio wierzę, bo dowodów nie widziałem tylko o tym czytałem, ale i tak wydaje mi się to bardziej prawdopodobne niż przejście GW:NF w 10 godzin. Zresztą skończmy tę bezowocną dysputę: Ty "wiesz" swoje, my swoje, a konsensusu i tak nie osiągniemy. ;)
P.S. W ogóle co za przyjemność grać w ten sposób? Przecież gra w założeniu ma sprawiać przyjemność, a nie służyć do jak najszybszego jej ukończenia. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale jak wy tą misję przechodziliście w takim razie? Bo ja ja przelazłem za 3 razem, w dodatku bez Spoil Victor(gram nekromantą i nie miałem wtedy, ale kombinacja SS+Reckless Haste+Empathy też dała radę :)

I aby zamknąć tą faktycznie do niczego nie prowadzącą dyskusję: ja nigdzy nie twierdziłem, że taki typ grania jest fajny. Ja tam lubię porobić zadania poboczne, pozwiedzać, poodkrywać. No, ale są ludzie którzych najwyraźniej bawi lecenie jak najszybciej do końca. Ich prawo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yeah w ten weekend można zdobyć podwójne pkt do tytułu Przyjaciel Kurzików/ Luksonów.
Cieszy mnie to, ponieważ od nie dawna zacząłem grać na AB i jakoś mi to sie spodobało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:47, Farmer Widomo napisał:

No, ja też nie lubie factions ale tylko z fabuły :)
Klasy są fajne. Lokajce ładne i przyjemne dla oka :) Ale jak kiedys szedłem moim necro Z Kaineng
do miejsca gdzie da się kupić Luxon 15k . Zanudziłem się na śmierć długa i nudna fabuła...ale
wszystko dla zbroji :)


Ano niestety, droga do Leviathan Pits/Vasburg Armory zajmuje trochę, ale mając fundusze na armor 15k, można i poświęcić trochę czasu. Nabiera wtedy jeszcze większej wartości dla posiadacza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:47, Pajonk78 napisał:

P.S. W ogóle co za przyjemność grać w ten sposób? Przecież gra w założeniu ma sprawiać przyjemność, a nie służyć do jak najszybszego jej ukończenia. :/


Jak słyszę o takich wyczynowcach, to mi się filmik przypomina pokazujący jak jeden gość przeszedł Baldur''s Gate w godzinę bodaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:26, Pajonk78 napisał:

Cholera mały OT, za który strasznie przepraszam. :/
Chech this site: http://speeddemosarchive.com/ - niektóre wyniki naprawdę zabijają. :O
Koniec OT.


Dokładnie z tego źródła korzystałem ;) Pół godziny nawet, a nie cała.
Żeby zaś do tematu wrócić, to ciekaw jestem ile czasu tacy stachanowcy potrzebowaliby na przejście którejś kampanii GW. Patrząc tylko w kategorii ciekawostki, to wyniki są naprawdę imponujące. Jednak zabijają cały sens gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

sorka że się wtrące ale primo- jak komuś odpowiadasz użyj przycisku odpowiedz, a nie dodaj post, a secundo zdaje mi się, że krótko po wyjściu nf były zmiany w kilku misjach, chyba gate of madness też, ale mogę sie mylić. Możliwe że ci co przeszli przed update''m mieli łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:52, Farmer Widomo napisał:

I tak teraz mam zamiar kupić Sunspaer 15k dla necrosa :)) A wiec długaa droga na marne :)


Nie każdy wybór jest słuszny, nie każda droga najkrótsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 13:59, Earthshaker napisał:

Proszę o wycenkę

Kiedy się wreszcie nauczycie, że

PRZEDMIOTY NIE-ZłOTE, BEZ MAX DMG, Z REQ WYżSZYM OD 9, BEZ RARE SKINA NIE PODLEGAJą WYCENIE.

Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować