Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

/.../

Tak, w Halloween- ale zdaje sie że Ostrowiak dopiero co kupił gw ;]

Dnia 26.10.2007 o 19:47, rick90 napisał:

A jak już piszę posta to zadam od razu pytanie: jaką drugą profesję polecacie dla nekromanty?


A bierz co chcesz, popularny jest mesmer albo derwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na pytanie co do Halloween nie odpowiem, nie sprawdzałem :P

Dnia 26.10.2007 o 19:47, rick90 napisał:

A jak już piszę posta to zadam od razu pytanie: jaką drugą profesję polecacie dla nekromanty?

monk (do farmu 55hp), mesmer (do buildu na SS, Spiteful Spirit). w przypadku Minion Mastera necrosek doskonale sobie radzi używając tylko klasowych umiejętności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
MM lubi mieć monka w drugiej profce ponieważ może się leczyć nie poświęcając swoich sług.
Wiec w tedy nie zawadzają sobie skille np.Feast for the Dead ,Soul Feast(wykorzystaj najbliższe zwłoki), Taste of Death z kolidującymi Verata''s Sacrifice i Blood of the Master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Monk to kiepski wybór- masz mniej pkt w soul reaping, albo death magic i twoje miniony sa słabsze- a z samym death magic mm radzi sobie lepiej- derwisza można skomponować z aura of the lich, infuse condition, mistic regeneration i dark bond- świetny i dość popularny build.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Myśle o normalnego MM''ie. W moim bulidzie mam DM=16 SR=10 HP=9 i powiem Ci że daje rade z energią oraz z leczeniem minionów. Monk na drugą klase nadaje sie do wzmocnienia i do wyleczania samego siebie nie tracąc przy tym mininków. A opisany przez Ciebie bulid spoko jest tylko dużo trzeba się bawić z enchowaniem siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uczestniczyliście w tych walkach przebierańców? Spróbowałem i mi się nie podoba. Normalne RA tylko z nieznaną za pierwszym razem kombinacją skilli, które nie zawsze świetnie ze soba współgrają. Dla mnie lekka lipa. Co z tego, ze zabiję kilku przeciwników skoro reszta teamu biega sobie po arenie i tylko czasem od niechcenia kogoś postraszy? Dno totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadają Factiony i punkty do Gamera. Ale trzeba mieć farta w losowaniu jak w RA. Nie lubię czegoś takiego.

EDIT: Co jest z eventowymi kolekcjonerami? Na razie widze po jednym w mieście. Dziwne, zmniejszyli ich liczbę czy może będą sie pojawiać co jakiś czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 09:13, HumanGhost napisał:

Wpadają Factiony i punkty do Gamera. Ale trzeba mieć farta w losowaniu jak w RA. Nie lubię
czegoś takiego.


Hehe, wiem co sie dostaje za walki, ale nie wiedziałem do teraz za co dostaje sie punkty do wygrania walki ;]
ps Razahy wszystkich krajów łączcie się! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tych zabawach halloweenowych? Fajne są te bitwy przebierańców gdzie postać zmienia się w jakiegoś bohatera :). Pytanie od kiedy będzie nawiedzał Mad King Thorn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ręce mi drżą, bo chyba właśnie niezły szmal zarobiłem dzięki radą oOrevOa (no wiadomo :P) właśnie kupiłem Rago''s Flame Staff sami zobaczcie za ile, mam nadzieje ze ceny to dalej 50k+ ? o jacie o jacie...
Chciał(''a) za to 25k a dałem 20k i wcisnąłem co miałem pod ręką...

EDIT: @garrick^^: 31 października w halloween, czyli we wtorek co 3h.

20071027124206

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwa pytania.
1. Po ile chodzi ksiega tajemnic (book of sectrets)?
2. Gdzie kupić dla deriwsza te ciuchy z kośćmi, od kogo i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:55, Budo napisał:

> Dwa pytania.
> 1. Po ile chodzi ksiega tajemnic (book of sectrets)?

pewnie z 8k.


No co Ty? Tak tanio?!? Kurde, pamietam jak chodziła po 15-20k. Ale w sumie się nie dziwię. Zabicie Abaddona to góra 15 minut zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 12:47, graczomaniak napisał:

Dobry. Rago chodzi po 40-60k.

Chodzi po co najmniej dwukrotnie mniej :P W ogóle od dłuższego czasu jest dewaluacja greenów, w cenie są tylko (jeszcze) rare skiny, takie jak Hierophanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 11:30, Budo napisał:

Heh, lubię tego gościa :P
Może da radę na costume pro skillz nabić ;]


Co do Twoich mieczy: mi mówiłeś, że Glacial Blade jest brzydki, a sam z nim chodzisz :D...
Sephis Sword`s Power!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Glacial Blade jest spoko, ale go nie używam oprócz jednej na 30 walk na ab. Mam wpakowane fortitude i nie mogę go zniszczyć ani odłożyć. A sephis sworda już nie używam, jakoś mi sie przestał podobać ;P
Teraz głównie chaos axe, greater highlader blade, fellblade... ale mam sporą kolekcję mieczy i zmieniam sobie repertuar ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 14:52, Budo napisał:

/.../

Glacial Blade jest spoko, ale go nie używam oprócz jednej na 30 walk na ab. Mam wpakowane fortitude
i nie mogę go zniszczyć ani odłożyć.


Z tym Fortitude to tak jak ja... Pierwszego dnia, kiedy byłem pod wrażeniem skinu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować