Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 20:54, Basajew napisał:

GW ma spore wady, np. szybko można osiągnąć maksymalny level... WoW ma ten sam minus, chodź
dodatego go zmieneł, a w GW nie. Można jedynie wierzyć w pomysłowość twórców...


A moim zdaniem to dobrze, że w GW szybko się zdobywa 20 level bo szybko zaczyna się prawdziwa zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem się z czymś dziwnym w LA.Ktoś sprzedawał miecz (old skul skin) wszystko perfekt, max dmg i req 8.Z tego co wiem żeby mieć max dmg to musi być miniamalny 9 req.Czyli mamy nowe określenie perfekta:)
BTW nie wiem czy dzisiaj doczekamy się tych ozdób:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:11, Master J napisał:

Spotkałem się z czymś dziwnym w LA.Ktoś sprzedawał miecz (old skul skin) wszystko perfekt,
max dmg i req 8.Z tego co wiem żeby mieć max dmg to musi być miniamalny 9 req.Czyli mamy nowe
określenie perfekta:)
BTW nie wiem czy dzisiaj doczekamy się tych ozdób:P

Heh, może i miał req. 8 , ale pewnie nie miał jakichś sensownych inskrypcji, bo do takich przedmów nie da się wsadzić :P

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
W GW pokazanie się jako PRO masta i wogule THE Best nie trzeba bic lvl 70 tylko odpowiednio skille dobrać oraz mieć pojęcie o grze. W WoWie możesz byc Pro tylko w tedy jak masz 70lvl i pokazanie sie w jakims Legedary armoże który podwaja twoje staty i noLife przez dwa miechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:54, Basajew napisał:

GW ma spore wady, np. szybko można osiągnąć maksymalny level... WoW ma ten sam minus, chodź
dodatego go zmieneł, a w GW nie. Można jedynie wierzyć w pomysłowość twórców...


To zaleta gw- wszyscy mają 20 poziom, ale wystarczy rzut oka i wspólna misja, żeby odróżnić ciecia od dobrego gracza- liczą sie twoje umiejętności, dobór broni i skilli których są już chyba tysiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Są bronie z max statami i req8, ale sa piekielnie rzadkie- nie wiem czy jeszcze wypadają, ale kiedyś na pewno i czasami można zobaczyć takie ogłoszenia- ale pewnie cena mordercza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 21:11, Master J napisał:

Spotkałem się z czymś dziwnym w LA.Ktoś sprzedawał miecz (old skul skin) wszystko perfekt,
max dmg i req 8.Z tego co wiem żeby mieć max dmg to musi być miniamalny 9 req.Czyli mamy nowe
określenie perfekta:)
BTW nie wiem czy dzisiaj doczekamy się tych ozdób:P

Bronie/tarcze q8 to jak by to ując , nic nadzwyczajnego ale normalnym sie tego nie nazwie. Juz tłumacze. Takie bronie/tarcze mogą dropnąc do dziś ale są naprawde rzadkie. Nawet inscr takie dropią(popularna i tanie q8 lions shield to tylko 35k) , więc tu sie nie ma co podniecać. Jak juz 15^50 i q8 non inscr do tego w miare skin to mozna być szczęśliwym. Aleeee rzadkie i naprawde drogie są bronie q7. Na samym początku guild wars dropiły przez pewien czas(dlatego jest ich mało gdyz sam req7 byłrzadki, goldy były rZADKIE , ludzie byli biedni nie mieli na keye do chestow, gralo mniej ludzi) Wiec tak naprawde broni q7 nie przybywa a co jedynie ubywa(a ktoś se custozima walnie co nie budo?:P). Ceny broni q7 non perf(perfy to juz chyba u ręki mozna policzyc) takiej np 13^50 to 100k+XX ecto. 15^50 boję się wycenić. Pooglądaj oferty na guru/gw.pl wkoncu trafisz na takiego screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 11:07, wip_01 napisał:

Wizyta w Ascalon HM i pytanie "Czy tylko merch"? ;)


Hmm jedynie +30HP i +5 Energy mozesz próbować sprzedać. Co do greena to juz mi się nie chce stać i próbować to sprzedać, szkoda czasu. Reszta też merch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:37, SinClers napisał:

mam już gw.
jak wkładam 2 cd to się ścina :/ i muszę restartować kompa
skąd pobiore klienta guild wars:prophecies


Klient jest ten sam do wszystkich kampanii. Można go pobrać z oficjalnej strony GW: http://www.guildwars.com/downloads/gwsetup.zip
Weź pod uwagę jednak, że jeśli przeprowadzisz instalację w ten sposób, a nie z płyty, to kilka gigabajtów trzeba będzie ściągnąć z sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:42, Klimos napisał:

Weź pod uwagę jednak, że jeśli przeprowadzisz instalację w ten sposób, a nie z płyty, to kilka
gigabajtów trzeba będzie ściągnąć z sieci.

no tak ale z płyty mi się nie chce instalować :/
mój komp może to coś pomoże
amd althon 64 3200+ 2.2ghz
gainward nivida geforce 7600gs/256mb/3.0shader/3.0vecter shader
1 gb ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:44, SinClers napisał:

no tak ale z płyty mi się nie chce instalować :/

Sprawdź na innym kompie / napędzie. Jeżeli nie działa - reklamuj nośnik. Jeżeli działa, przeczyść swój napęd optyczny. A jeżeli masz szybkiego neta to się nie przejmuj. Mnie ostatnio całe GW instalowało się jakąś godzinkę, może półtorej. ArenaNet ma dość szybkie serwery, transfer dochodził do jednego megabajta na sekundę.

Dnia 26.10.2007 o 13:44, SinClers napisał:

mój komp może to coś pomoże /.../

Komp raczej nic nie pomoże, bo skoro nie chce się instalować to albo tak jak napisałem wyżej problem wynika z uszkodzonego/zanieczyszczonego nośnika/napędu, albo też coś nie tak jest w systemie. Konfigurację masz jak najbardziej w porządku i spokojnie pójdzie na max. detalach w przyzwoitej rozdzielczości. Jaki dokładnie komunikat błędu otrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:48, Klimos napisał:

> no tak ale z płyty mi się nie chce instalować :/

Sprawdź na innym kompie / napędzie. Jeżeli nie działa - reklamuj nośnik. Jeżeli działa, przeczyść
swój napęd optyczny. A jeżeli masz szybkiego neta to się nie przejmuj. Mnie ostatnio całe GW
instalowało się jakąś godzinkę, może półtorej. ArenaNet ma dość szybkie serwery, transfer dochodził
do jednego megabajta na sekundę.

mam 1.2 mega
już się pobrało 32 proc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:49, SinClers napisał:

mam 1.2 mega

megabita czy megabajta?

Dnia 26.10.2007 o 13:49, SinClers napisał:

już się pobrało 32 proc :P

Weź tylko pod uwagę, że na samym początku ściąga się tylko fragment gry (jakieś kilkaset megabajtów) niezbędny do jej uruchomienia. Po odpaleniu gry i zalogowaniu się, każda lokacja do której będziesz wchodził, będzie musiała się pobrać z netu. Po instalacji z Internetu. aby mieć na dysku całość, grę należy uruchomić z parametrem ''-image'', wtedy będziesz miał pewność, że wszystko masz u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:55, Klimos napisał:

dysku całość, grę należy uruchomić z parametrem ''-image'', wtedy będziesz miał pewność, że
wszystko masz u siebie.

a jak mam uruchomić gre z parametrem ''''image''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:58, SinClers napisał:

a jak mam uruchomić gre z parametrem ''''image''''


Klikasz prawym przyciskiem myszy na ikonkę Guild Warsa i tam gdzie pisze "Element docelowy" dopisujesz parametr -image.
Powinno to wyglądać mniej więcej tak:
"X:\Guild Wars\Gw.exe -image"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować