Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2007 o 13:37, SinClers napisał:

mam już gw.
jak wkładam 2 cd to się ścina :/ i muszę restartować kompa
skąd pobiore klienta guild wars:prophecies


Heh, pamietam że też miałem taki problem, wyłączyłem wtedy antywirusa i już chodzi spoko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:18, SinClers napisał:

a czy w trybie fabularnym też będę się spotykał z innymi graczami?

Tak ale tylko w miastach i outpostach. Podczas zwiedzania lokacji, mozesz być tylko ze swoją drużyna i NPC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:18, SinClers napisał:

a czy w trybie fabularnym też będę się spotykał z innymi graczami?


Innych graczy możesz spotkać w miastach i arenach, stamtąd możesz dobierać ich do party (albo komputerowych najemników jak wolisz) i ruszać w świat robić misje i questy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zdaję się, że musisz wpisać komendę /bonus na czacie. Jak tworzysz nową postać ponadto powinno Ci sie wyświetlić, że masz dostęp do takich to a takich bajerów i co wpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że LA i Dronar''s Forge są przyozdobione "Holoween''owo" ale chciałbym wiedzieć jak zdobyć nakrycie głowy, tj. dyniowa głowa, albo głowa bałwana, z którą to wszyscy biegają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 16:56, RedSqll napisał:

Czy ktos moze wie czy wogule kiedys w Polsce.. Europie bedzie Guild Wars Prophecies? Bo nigdzie nie ma >_<


Słabo szukałeś widocznie:
- Europa (Dania może być?) - widziałem na półce w sklepie z elektroniką nie dalej jak dzisiaj i to dwie wersje: zwykłą podstawkę jak i wersję 2in1 z GWEN w środku.
- Polska - na dwóch największych sklepach internetowych z grami można kupić i wysyłają w ciągu 24h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:57, HumanGhost napisał:

To dopiero później, jak przyjdzie Mad King. :-)


Haha, dobrze by było, żebym ja jeszcze wiedział kto to jest ^^.

Jeśli to nie problem, proszę wytłumaczcie mi kto to, bo ja zielony jestem jeśli chodzi o wszelkie eventy/okazje jakie mają miejsce w GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 17:25, rick90 napisał:

Jeśli to nie problem, proszę wytłumaczcie mi kto to, bo ja zielony jestem jeśli chodzi o wszelkie
eventy/okazje jakie mają miejsce w GW.


Duży gość, z dynią zamiast głowy, zabawia graczy podczas eventu minigrami i na koniec obdarowuje czapeczką. Na prawdę sympatyczny "człeczyna" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 15:31, rick90 napisał:

Widzę, że LA i Dronar''s Forge są przyozdobione "Holoween''owo" ale chciałbym wiedzieć jak
zdobyć nakrycie głowy, tj. dyniowa głowa, albo głowa bałwana, z którą to wszyscy biegają.


To nakrycia z poprzednich eventów. Dynię się dostawało na Halloween, Bałwana na Boże Narodzenie. W tym roku będzie powtórka, więc jeszcze czapek nazbierasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko w Halloween potem powraca do normalnego stany rzeczy.
BTW czy może wie ktoś czy przesunięcie skrzynki Xunai w Kamadanie to tylko w uroczystość czy ma zostać?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2007 o 19:36, Budo napisał:

Ino w Halloween- w LA i Kamadanie bodajże spiesz się ;]


"Spiesz się"? Zaraz, zaraz to ten gościu już jest czy ja jestem ślepy? Na angielskim dystr. mówią, że ma przyjść bodajże 31 października.

A jak już piszę posta to zadam od razu pytanie: jaką drugą profesję polecacie dla nekromanty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować