Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

No, taki event to ja rozumiem! :D Trochę nudno jest cały czas nie pozwalać przeciwnikowi wyjść z pięciu punktów na mapach HB, ale za to 36 gladów w 3 godzinki...Mmmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:56, Arkadiusz napisał:

niestety jak do tej pory nie mialem wystarczajacego szczescia


Mnie wypadło tak już kilka klejnotów. Raz rozbierajac Jeweled Daggers z runą "Measure of Measure" wypadły mi dwa rubiny. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś, co to jest Trivia? Czasem na GWW są sekcje w artykułach, nazwane właśnie "Trivia". Domyślam się, że to są nawiązania w GW do rzeczywistości, ale nie jestem pewny. Mam rację?

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:05, bartek_kawa napisał:

Wytłumaczy mi ktoś, co to jest Trivia? Czasem na GWW są sekcje w artykułach, nazwane właśnie
"Trivia". Domyślam się, że to są nawiązania w GW do rzeczywistości, ale nie jestem pewny. Mam
rację?


Trivia to kraina z najstarszej (Prophecies) i najmłodszej części (Eye of the North) gry Guild Wars. Chyba nic nie przekręciłem... :)

EDIT: ale wtopa! :-) Ta kraina to Tyria, nie Trivia.... przepraszam. Wstyd, wstyd! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o Ciebie :) Jest paru takich co ślepo wierzą,że są dobrzy :)

Bartek->Trivia to jest coś w ordzaju odnośników,jeśli sie nie myle.

Luque->ten łuk nie jest wiele warty.Wyciągaj upy.30HP niedawno spokojnie za 5k sprzedawałem,10/20 sunder to jakieś 2-3k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mmmm :)
Mmmm, też tak chce ;(
Wczoraj wybrałem się na RA i mam już zdanie o mapach z HB... :/ Są ZA DŁUGIE, walczy się tam z 8 minut bo limit 20 pkt jest za duży, gdyby zmniejszyli go do np. 5 to by jeszcze było fajnie... W ogóle nie idzie mi na RA z tymi noobami :/ Qurczak, kim tam grasz na RA? (dokładnie ;p) a może masz takiego farta? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:05, bartek_kawa napisał:

Wytłumaczy mi ktoś, co to jest Trivia? Czasem na GWW są sekcje w artykułach, nazwane właśnie
"Trivia". Domyślam się, że to są nawiązania w GW do rzeczywistości, ale nie jestem pewny. Mam
rację?


trivia - nieważne(nie mające znaczenia) fragmenty informacji; (cos w rodzaju ciekawostki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 10:33, Matir007 napisał:

Są ZA DŁUGIE, walczy się tam z 8 minut

Dokładniej to 10 minut :)

Dnia 03.11.2007 o 10:33, Matir007 napisał:

limit 20 pkt jest za duży, gdyby zmniejszyli go do np. 5 to by jeszcze było fajnie...

Mapy przenieśli bezpośrednio a HB, więc na razie pozostawili te same zasady. Gra do 5 byłaby dużo za krótka i przypadkowa, ale już do 10 - kto wie?

Dnia 03.11.2007 o 10:33, Matir007 napisał:

W ogóle nie idzie mi na RA z tymi noobami :/

Nikomu nie idzie...Dlatego nie gram RA :D

Dnia 03.11.2007 o 10:33, Matir007 napisał:

Qurczak, kim tam grasz na RA? (dokładnie ;p)

Gram z gildią na TA, lamerskimi askami na sygnetach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ostatnio tak mi się nudzilo iż zrobiłem sobie necro. I... jestem zachwycony o takiej postaci marzyłem od kąd gram w gw a zrobiłem ją dopiero po 2latach:P. Jestem zafascynowany potęgą necro i tym ze na istatnie praktycznie chodze we 2. Ja jako MM i koss by mi zwłok narobił. Jedna mała wada postac jak narazie droga gdyż ma wiele przydatnych buildów(SS,Sv,MM,BiP) a elite tome to z ~10k więc strasznie drogo mnie kosztuje. Taa ktoś powie zebym sam zdobył sobie elity , ale ja jestem za leniwy i lubie od początku być "pro"^^. Pozdrawiam i serdecznie namawiam do grania Necrosami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też sie przymierzam do necrosa, ale wciąż zastanawiam się jaką profesje wybrać lepiej: mesmera czy monka? Jaką ty wybrałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:44, rick90 napisał:

Też sie przymierzam do necrosa, ale wciąż zastanawiam się jaką profesje wybrać lepiej: mesmera
czy monka? Jaką ty wybrałeś?


necro jest samowystarczalny. na samym początku będziesz grał MMem (wtedy bierzesz monka, choć doskonale poradzisz sobie tylko ze skillami necrosa), a potem konieczna stanie się przesiadka na SS (do tego momentu będziesz miał możliwość zmiany profesji, więc możesz wziąć mesmera dla Arcane Echo). ponadto N/Mo używa się do farmu 55hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:44, rick90 napisał:

Też sie przymierzam do necrosa, ale wciąż zastanawiam się jaką profesje wybrać lepiej: mesmera
czy monka? Jaką ty wybrałeś?


O rany -_-'''' Grasz na tyle długo, że powineneś wiedzieć, iż to nie ma znaczenia. Profesję dodatkową idziesz ekspresowo zmienić, a na początku gry i tak najlepiej jest korzystać ze skili głównej profesji. Niedawno szkoliłem necruskę i JEDYNĄ umiejetnościa z jakiej do tej pory skorzystałem z dodatkowej profesji to res. monka. W późniejszym stadium gry owszem korzysta się ze skili mesa choćby, ale wtedy możesz juz dowolnie klase zmieniac. Więc nad czym tu się zastanawiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 13:58, boogie85 napisał:

Grasz na tyle długo, że powineneś wiedzieć, iż to nie ma znaczenia.


2 miesiące raptem... a poza tym, ja ciągle, jeśli chodzi o kwestie GW za dużo nie rozumiem. Biegam i tak z nędznym buildem i ciągle proszę o pomoc kolegę, więc to, że gram (tylko/aż*) 2 miesiące nie znaczy, że muszę wszystko wiedzieć, szczególnie o profesjach, o których nie mam zielonego pojęcia (necro i mesmer). Takie małe sprostowanie, nie musisz odpowiadać. :P

*niepotrzebne skreślić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na alliance kupowałeś wszystko dla necro :P

rick90
Ja powiem tak. Mesmer to w sumie dobra profesja (jak każda inna), ale bardzo rzadka, tzn chyba ma ją mniej osób niż paragona. Monkiem dostaniesz się wszędzie do teamu, bo zazwyczaj jest ich deficyt (ludzie często muszą narzekać na Dunkoro/Ogdena/Thalkorę :P) ale granie nim nie polega na bieganiu i "leczeniu" tylko na ciągłym wpatrywaniu się w menu party i patrzeniu na życie innych częstymi brakami many i w konsekwencji narzekaniu innych na monka (bo na kogo innego :P) w dodatku ostatnio dowiedziałem się, że czasem można przeoczyć różne złote itemy dajmy na to, bo trzeba się ciągle patrzeć w owe menu i na pasek życia innych. W dodatku trzeba jeszcze orientować się w polu bitwy itd. Słyszałem też, że częstymi problemami monka a raczej innych to to że odbiegają od zasięgu leczenia i giną bo dajmy na to nie zdąży dobiec do nich monk. Ogólnie jednak nie jest tak strasznie, mimo to polecam tą postać doświadczonym osobom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie dziś poleciałem raz do Sacnoth Valley,żeby troche nabić lizusostwo u Vangardy-ale dno!Nabicie 160k pkt to po prostu męczarnia jeśli tylko da sie w ten sposób punkty nabijać na poważnie :/ W dodatku skille EV są słabe z kilkoma wyjątkami :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Długo czas już nie grałem w GW i wracam z nową częścią. Ale sporo zapomniałem.

Po ile chodzi black dye? Bo nie pamiętam cen.

Gdzie sprzedawać zielone przedmiot, złote i te inne unikatowe? U graczy?

Czy jak założe sobie konto w grze to automatycznie mi zaloży na plaync? Czy to osobno się zakłada? Jak osobno to co mi daje konto na plaync?

Czy gwen ta najnowsza część też jest po polsku? Bo kupiłem a nie jestem pewien.

Czy silver dye jest drogie?

Czym różni się runa od inskrypcji? Podobno można nimi ulepszać pancerze a czy broń też?

Za pomoc z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 20:52, Mertionh napisał:

Po ile chodzi black dye? Bo nie pamiętam cen.

sprawdź cenę u dye tradera. chyba coś koło 7k, ale nie jestem pewien.

Dnia 03.11.2007 o 20:52, Mertionh napisał:

Gdzie sprzedawać zielone przedmiot, złote i te inne unikatowe? U graczy?

tak, w miastach. możesz też wystawić przedmioty na aukcji na gwguru. niestety, ostatnio wszystkie ceny poszły w dół, tylko niektóre zielone przedmioty są cokolwiek warte. złote są wartościowe tylko jeśli mają rzadki wygląd.

Dnia 03.11.2007 o 20:52, Mertionh napisał:

Czy jak założe sobie konto w grze to automatycznie mi zaloży na plaync? Czy to osobno się zakłada?
Jak osobno to co mi daje konto na plaync?

chyba nie, choć pewny nie jestem. nie mam pojęcia co daje plaync konto.

Dnia 03.11.2007 o 20:52, Mertionh napisał:

Czy gwen ta najnowsza część też jest po polsku? Bo kupiłem a nie jestem pewien.

tak, jest po polsku.

Dnia 03.11.2007 o 20:52, Mertionh napisał:

Czy silver dye jest drogie?

nieszczególnie.

Dnia 03.11.2007 o 20:52, Mertionh napisał:

Czym różni się runa od inskrypcji? Podobno można nimi ulepszać pancerze a czy broń też?

inskrypcje wrzucasz w bronie/laski/tarcze. runy służą do ulepszania zbrój.

Dnia 03.11.2007 o 20:52, Mertionh napisał:

Za pomoc z góry wielkie dzięki.

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc mam jeszcze 2 pytanka. :)

A te ee punkty fb to się zdobywa tylko na pvp? I co one dają?

Przeczytałem też, że runy i inskrypcje ładować tylko w najlepsze bronie i zbroje. A jakie to są najlepsze zbroje i jak je rozpoznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować