Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 01.11.2007 o 10:19, Farmer Widomo napisał:

...wziąźć...

Nie ma to jak poprawiać błąd i zrobić kolejny - naprawdę polski jest aż tak trudny? ;) Poza tym raz jeszcze napiszę: wszystko masz na powyższych stronach - wystarczy to przeczytać - nic ponad to. :> Aaaaa i jeszcze jedno: nie jestem na tym forum dla jakichś śmiesznych rang - może dla Ciebie to dziwne, ale mnie one totalnie zwisają. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 12:31, Solstheim napisał:

build bardzo nie
bezpieczny ten jest bezpieczniejszy). http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=20208

Hmmm... Ciekawy, ciekawy... Różni się tym, że nie ma radiatów tylko windwalkery, i rending aura a nie Mystic Boon, no i +3 mistic. Chyba spróbuje tego, tylko kose sobie skonstruuje :)
Aha, no i właśnie, Solstheim, wyrobie z energią bez radiatów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowaliście kiedyś "farmić" torby i zestawy popielców do odzysku surowców w pojedynkę? Pytałem się kilku graczy, czy to w ogóle możliwe, ale opinie były podzielone. Może wy macie jakieś dokładniejsze informacje na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:49, qrczak90 napisał:

Przez dwa dni nie da się zagrać ŻADNEGO PvP przez taki zakichany motłoch, który siedzi w LA ID/eng/pol 398420 i "fakuje" cały Boży dzień. Żenada, żenada.


Ten "zakichany motłoch" wydał takie same pieniądze jak Ty na grę i ma takie same prawa by z niej korzystać. IMO jedyna rozsądna rada to zęby w ścianę i przetrwać. Ja pvp obchodzę szerokim łukiem (okazjonalne pogranie na AB niezbyt się liczy) a jakoś się za gorszego od pvp-owców nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zestawy popielców do odzysku surowców"? A cóz to jest takiego?!? Nie no, wyjaśnij, bo nie wiem o co chodzi.

EDIT: Już wiem. Chodzi o Charr Salvage Kit. Nie wiem czy się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 13:26, Matir007 napisał:

> build bardzo nie
> bezpieczny ten jest bezpieczniejszy). http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=20208

Hmmm... Ciekawy, ciekawy... Różni się tym, że nie ma radiatów tylko windwalkery, i rending
aura a nie Mystic Boon, no i +3 mistic. Chyba spróbuje tego, tylko kose sobie skonstruuje :)
Aha, no i właśnie, Solstheim, wyrobie z energią bez radiatów?

Masz od Tak gdyz jak nie masz kosy zealous to masz regen +4/ a jak masz zealous to co trafienie masz 3ene:P . Do tego co skonczy sie enchanty przy tym poziomie mistycyzmu dostajesz 4ene , Więc spokojnie wyrabiasz. Victorius Sweep jest ze tak to ujme dla początkujących gdyż łatwiej się z nim na początku z duzą iloscią smitów utrzymać. Potem jak sie wprawisz / lub odrazu mozesz wziąsć taki atak co za kazdego trafionego wroga daje 3ene. (zapomniałem nazwy, ZEalous sweep chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 12:38, Budo napisał:

Nie jestem.

Dobra, PvE-only+AB 1337 player :P

Dnia 01.11.2007 o 12:38, Budo napisał:

To można sobie odpuścić pvp w ten jeden dzień co nie?

Dwa. A akurat tak się złożyło, że w ten dzień wszyscy mogli grać, bo potem wyjeżdżają do rodzin.

Dnia 01.11.2007 o 12:38, Budo napisał:

Lagi to nie wina graczy pve

Nie? To kogo?

Dnia 01.11.2007 o 12:38, Budo napisał:

każdy ma prawo bawić sie tak jak lubi.

Tak jak między innymi, że się powtórzę, ten "zakichany motłoch"? Siedzą polaczki w Kamadanie i przez cały dzień "kiedy ten ku*as przyjdzie", "dawaj maski i spier**laj" i tak dalej. To ma być zabawa? Dobra, ja już kończę, idę porzucać w ludzi płytami chodnikowymi. Będzie fun!

Dnia 01.11.2007 o 12:38, Budo napisał:

dużo ludzi narzeka na halloween a i tak widać ich na każdym finale :P

To prawda. Ale ja takim hipokrytą nie jestem, wziąłem udział w 3/4 finału i około 5 grach w Costume Brawl.

Dnia 01.11.2007 o 12:38, Budo napisał:

Miej pretensje do swojego połączenia, u mnie było ok, a mam net tylko 512.

Pretensji do swojego połączenia nijak mieć nie mogę, bo w każdy inny dzień ping waha się w okolicach 100ms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.11.2007 o 19:17, qrczak90 napisał:

> Lagi to nie wina graczy pve
Nie? To kogo?

Do AN , ze nie jest przygotowana by obsłuzyć taki event. Lub że serwery miesc gdzie sięgra pvp są na tych samych serwach co serwy pve. Gdyby tak nie było nie było by zaleznosci miedzy iloscią pveowiczów a lagami w pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Qurczak zgadzam się z tym, że gracze nie bawili się dla zabaw tylko dla tych masek... Ja nie rozumiem w ogóle dlaczego Polacy tak się zachowują. Powiem szczerze to straszne jak się siedzi w Kamadanie, a tam połowa nie wie kiedy pisze się "ó". Wystarczy komuś zwrócić uwagę to zaraz jest wyklinanie. Powiem szczerze, że jak były tylko ang disy to dało się grać. Polacy przynajmniej nie mieli szans zachowywać się jak, że tak powiem wieśniaki:). No dobra, pewnie jakiemuś naszemu rodakowi zdarzyło się przekląć nawet po angielsku. Żałuję, że podpisałem się pod petycją.
Jak coś tym tekstem nie miałem zamiaru obrazić inteligencje naszego państwa grająca w Gw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nie zauważasz też, że inni również po evencie albo spamią o mad kinga, albo w czasie eventu jeszcze pytali się kiedy on przyjdzie, jak już było wiadomo że nie przyjdzie. Tak jest wszędzie niestety i o to raczej należy się spytać noobów którzy w czasie eventu dajmy na to spamili "pickme!" jak wiadomo było, że mad king wybiera losowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 19:17, qrczak90 napisał:

Dobra, PvE-only+AB 1337 player :P


I RA ;]

Dnia 01.11.2007 o 19:17, qrczak90 napisał:

Dwa. A akurat tak się złożyło, że w ten dzień wszyscy mogli grać, bo potem wyjeżdżają do rodzin.


Mamy wystarczająco duży sojusz, żeby można było pograć też w inne dni ;]

Dnia 01.11.2007 o 19:17, qrczak90 napisał:

Nie? To kogo?


No tak, zwal to na resztę :)
A nie na AN, że ma za mało/za słabe serwy.

>To ma być zabawa?

To co, chcesz im zabronić? Daj spokój, grasz se spokojnie cały rok, a jak czasem jest festiwal, to straszne rzeczy sie dzieją, bo nie możesz iść na pvp... przesadzasz i tyle. Trochę więcej luzu, zawsze możesz sobie zrobić dwa dni przerwy od gw, jak Ci to tak na sercu leży, nawet zdrowo na tym wyjdziesz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 22:45, Budo napisał:

Mamy wystarczająco duży sojusz, żeby można było pograć też w inne dni ;]

Gramy stałym składem, a jeśli już chciałbym robić PUG to na pewno nie z sojuszu :P

Dnia 01.11.2007 o 22:45, Budo napisał:

A nie na AN, że ma za mało/za słabe serwy.

Jeśli już, to na AN że w ogóle organizuje takie masówy...

Dnia 01.11.2007 o 22:45, Budo napisał:

To co, chcesz im zabronić?

Tak xD

Dnia 01.11.2007 o 22:45, Budo napisał:

Daj spokój, grasz se spokojnie cały rok,

Poza Nowym Rokiem, Wielkanocą, chińskim Nowym Rokiem, Dragon Festivalami, Sneak-Peekami, Halloween i Świętami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:42, DEViANCE napisał:

Ja tylko chciałbym pozdrowić Mad Kinga. Ping w czasie GvG, fuks że to był rank ~400... Win.


Lol.. ostro. Ja miałem największy w granicach 5k ms. Nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zarejestrować się ani wejść na stronie oficjalnej GW do domu Xunlai. Ciągle pisze mi że muszę zweryfikować e-mail, jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 09:18, Joorg napisał:

Nie mogę zarejestrować się ani wejść na stronie oficjalnej GW do domu Xunlai. Ciągle pisze
mi że muszę zweryfikować e-mail, jak to zrobić?


Zweryfikowanie maila zazwyczaj polega na tym, że na adres podany podczas rejestracji wysyłany jest mail z linkiem, w który trzeba kliknąć. Jeżeli takiego nie otrzymałeś (sprawdź koniecznie folder ze spamem), zapewne jest opcja ponownego wysłania maila aktywacyjnego. W ostateczności, jeżeli ten sposób nie zadziała, należy ponownie zarejestrować się podając inny adres e-mail, czasem na niektóre skrzynki maile nie dochodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 08:42, DEViANCE napisał:

Ja tylko chciałbym pozdrowić Mad Kinga. Ping w czasie GvG, fuks że to był rank ~400... Win.

A ja myślałem że na evencie, ping w graniach ~300 to dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! Ciekawy uptade:
Team Arena Map Updates
Temporarily added Hero Battle maps to the Team Arena map rotation. We will be evaluating the addition of these maps over the course of the week. Additional adjustments may be made during that time period.

Będą mapy z HB w TA, fajnie bo poznam te mapy zanim wybiore się na HB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi w tym programie "GW Freaks" tzn mniej więcej wiem, ale tam na jak się zalogowuje w GW to tam jest żeby jakiś programów nie używać. Czy to też należy do tych programów których nie należy używać?

Jeśli coś źle zrozumiałem to sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 13:54, trutututu napisał:

ale tam na jak się zalogowuje
w GW to tam jest żeby jakiś programów nie używać.

No bo chodzi o to że ANet nie ponosi żednej odpowiedziałności gdy ukradną Ci konto to wtedy nie możesz z płaczem do nich lecieć bo używałeś jakiś programów. Niekoniecznie cheatów - sam ANet potwierdza legalność takich modów np na cartographera (nie znam nazwy) taki GWfreak co widze pewnie tez legalny ale chodzi o to że na własnąodpowiedzialność używasz.

PS. Proszę o wycenke :)

20071102154250

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować