Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 31.10.2007 o 20:57, Azrathel napisał:


> PS: Macie trzy fotki ;) Zrobiłem przed chwilka.
>
robiąc skriny przytrzymuj Shift - spowoduje to schowanie paneli interfejsu, przez co zdjęcie
będzie bardziej Pr0 :)

patrząc na to, co się dzieje na czacie, decyzja o permanentnym wyłączeniu Local czata wydaje
się być zdecydowanie słuszna -_-"
no i Mroczny Rzniwiarz, od dziś, obok Stefana Zabujcy, mój nowy idol.


Tak , zapomniałem wyłączyć czatu.Na prawdę na polskich dys. jest.. "burdel" (bez skojarzeń) wyzywają się itd itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:03, Budep napisał:

Tak , zapomniałem wyłączyć czatu.Na prawdę na polskich dys. jest.. "burdel" (bez skojarzeń)
wyzywają się itd itp.

A wiesz co to komenda /report [nick] ;] GL
To i ja dodam phottki :D
1. Oczekiwanie z innymi na Mad Kinga
2. Tatuś,Wujek,i mały Bone(Czesio)
3.A boo :P
4.PZDR all :D

20071031211111

20071031211149

20071031211300

20071031211346

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Event beznadziejny, oby takich było jak najmniej (choć niestety następny już za niecałe dwa miesiące). Setki dystryktów przepełnione noobami bezmyślnie wpisującymi cały dzień te same komendy. Przez dwa dni nie da się zagrać ŻADNEGO PvP przez taki zakichany motłoch, który siedzi w LA ID/eng/pol 398420 i "fakuje" cały Boży dzień. Żenada, żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:10, VanPickUp napisał:

News wart browara! Podrzuć linka Tovariesowi. Na pewno się ucieszy. :))))


wielkie dzieki za pamiec, jeszce tylko kase musze uzbierac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 21:49, qrczak90 napisał:

Event beznadziejny, oby takich było jak najmniej...

Co prawda to prawda. Ten event był super za pierwszym razem, za drugim był znośny, tym razem dodali kilka kawałów MKT, ale... takich dłużyzn podczas grania w p/n/k to już dawno nie przeżywałem. :/ Oczywiście samo MKS jest nadal świetne, gdy obserwuje się padających pokotem graczy - specjalnie wszedłem na pl dis i okazało się, że byłem jednym z nielicznych, którzy w ogóle nie padali - widać nasze "kochane" dzieci Neo w ogóle nie zrozumiały zasad tej zabawy. :D Cóż: maski mam (na szczęście za jednym podejściem i akurat, gdy szedłem po drugą trafiłem od razu na MKS), trochę słodyczy i alko wpadło i tyle - naprawę AN musi troszkę podrasować ten event, aby miał on dalej rację bytu, gdyż to samo podane w lekko odgrzanej formie powoduje raczej niestrawność. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Chcesz czyste pvp, to idź na kurnik i zagraj se w literaki. Event fajny, nowe żarty i maski, a co do fakowania na local, to przeciez mozna wyłączyć czaty i jest ok ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardziej podobał Wintersday. Halloween jest taki średni raczej. Ale zawsze coś, choć lagi przeokropne były momentami. Ale przynajmniej się trochę zarobi na tym evencie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i po Halloween:(A szkoda bo zdążyłem zdobyć tylko czapkę z LA.Ale przynajmniej zarobiło się rochę Halloweenowych itemów które sprzedam w następne Halloween za kolekcjonerską cenę:) (mam nadzieję że w następne będą inne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat ten halloweenowy event nawet się podobał, dostałem kilka minut do Drunkarda ;D, poza tym ciasteczka do zmniejszenia DP :P. Czapeczki o wiele gorsze, niż w poprzednim - takie jakieś bez klimatu, dynia FTW ;). Co do polskich dystryktów - zdarzyło mi się wtedy tam wejść, i więcej tego nie zrobię.

Jeżeli ktoś nie chce syfu - niech idzie na nowo powstałe dystrykty z dalekimi numerkami - prawie zero spamu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 08:47, Budep napisał:

40 minut temu jeszcze był król. Kiedy będzie oficjalne zakonczenie? On się jeszcze dzisiaj pojawi?


Nie, już się nei pojawi. Nie będzie też jakiegos oficjalnego zakończenia. Po prostu po jakims czasie zniknął kolekconerzy i dekoracje z LA i Kamadanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc moje pierwsze Halloween, ale opiszę swoje wrażenia.

Na początku event świetny! dzień pierwszy. Skąd tu wziąć ToTy i różne słodycze Halloweenowe, hm... w końcu znalazłem kolekcjonera, który wymieniał w LA emblemy Orr na "ficzersy". Parę godzin później dowiedziałem się o "farmingu" mandragor, z których też bardzo często wypadały ToTy. Super. Dwa dni później event stał się... niech nudny. Jedyne na co czekałem to Mad King. W oczekiwaniu na na niego dobijałem pierwszy poziom Sweet Tootha, do którego brakowało mi 250 pkt, a tytuł zdobyłem wczoraj. BTW Halloween to jest najgorszy "większy" event do nabijania słodyczy - nie można ich wymienić u kolekcjonerów, wypadają tylko z ToT i do tego są drogie jak cholera, dzięki dodatkom jakie dają. Już nie wspomnę o dyniach, które żeby je spożyć, trzeba NIE mieć +10%, a owe dynie dają to +10%, więc, żeby zjeść więcej niż 2, trzeba umierać.

Ogólnie event dość monotonny. Nie ma co robić w te kilka dni, oczekiwaniu na Mad Kinga. Moja ocena ;) to 6/10

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh ale błysnąłeś swoją znajomością języka polskiego..brawo..wreszcie Ci się udało zrobić coś bez błędu respect.. Dziwi mnie to ,że przy pytaniu wjeżdżasz z debilnymi tekstami udając pr0sa i myśląc że mod da Ci za to odrazu Delegata. Mylisz się.
Ale żeby nie było offtopa. To może mi ktoś wytłumaczyć od kogo wziąźć tego dungeona bo chyba Pajonk nie nabył jeszcze umjejętności składania wyrazów w ładne zdanie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kończcie te prywatne wycieczki, to się tyczy Ciebie i Pajonka. Questa do tego dungeona daje bodajże ktoś przed wejściem... obadaj na mapie gdzie to jest dokładnie- chyba idzie sie z Umbral Grotto na południowy wschód aż do gór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 07:54, Budo napisał:

Chcesz czyste pvp, to idź na kurnik i zagraj se w literaki.

Lol? Rozumiem, że jesteś graczem PvE-only i potrafię to uszanować, ale jak są eventy PvP to lagów nie mają ani jedni ani drudzy. A my wczoraj wybraliśmy się na HA i na sześć gier trzy (sic!) zagraliśmy w komplecie, reszcie Mad King rozdał super prezenty - 007. Potem daliśmy sobie spokój. Nie mówiąc już o 30 miejscach straconych na HB bo co pół minuty miałem freeze''a na kilka sekund.

Dnia 01.11.2007 o 07:54, Budo napisał:

Event fajny, nowe żarty i maski,

Żarty były dwa fajne -o paragonach i krasnalu (a i tak można je przeczytać na wiki, niczym się to nie różni) - obydwie maski zaliczyłem w 15min i na tym się dla mnie skończył event ;]

Dnia 01.11.2007 o 07:54, Budo napisał:

a co do fakowania na local, to przeciez mozna wyłączyć czaty i jest ok ;]

A czy average ping = ~1000ms też można wyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będe robił dervisha farmera UW smite solo, ale musze jeszcze znaleźć kose typu 15^50 (albo 15 ench.) zeolus i enchant 20%... Oczywiście, zależy mi na tym aby skombinować taką kose jak najtaniej - i nie wiem czy wziąc zwykłą kose od collectora i zmodować - tu moje pytanie po ile chodzą takie mody jak zeolus i enchant 20% dla kosy bo mam nadzieje że ceny guru kłamią... :/ Co do takich green kos... no nie wiem co się bardziej opłaca, bo one trochę kosztują... Proszę o jakieś porady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 12:09, Matir007 napisał:

Będe robił dervisha farmera UW smite solo, ale musze jeszcze znaleźć kose typu 15^50 (albo
15 ench.) zeolus i enchant 20%... Oczywiście, zależy mi na tym aby skombinować taką kose jak
najtaniej - i nie wiem czy wziąc zwykłą kose od collectora i zmodować - tu moje pytanie po
ile chodzą takie mody jak zeolus i enchant 20% dla kosy bo mam nadzieje że ceny guru kłamią...
:/ Co do takich green kos... no nie wiem co się bardziej opłaca, bo one trochę kosztują...
Proszę o jakieś porady ;)

Zealous 1-2k , Ench 6-8k. Przy okazji maszl link na dole jest nowszy build takze opisany , i bezpieczniejszy niz te z wiki(Nawet nie próbuj tego drugiego d/me niz z avkiem baltha bo w gildi u nas probowalimy to w 3 osoby i kazdy zginol predzej czy pózniej , build bardzo nie bezpieczny ten jest bezpieczniejszy). http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=20208

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:16, qrczak90 napisał:

Lol? Rozumiem, że jesteś graczem PvE-only


Nie jestem.
To można sobie odpuścić pvp w ten jeden dzień co nie? Masz pozostałe trzysta ileś na pvp bez lagów. Lagi to nie wina graczy pve, każdy ma prawo bawić sie tak jak lubi. Poza tym ktoś fajną rzecz zauważył- dużo ludzi narzeka na halloween a i tak widać ich na każdym finale :P

Dnia 01.11.2007 o 11:16, qrczak90 napisał:

A czy average ping = ~1000ms też można wyłączyć?


Miej pretensje do swojego połączenia, u mnie było ok, a mam net tylko 512.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować