Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2007 o 20:35, graczomaniak napisał:

Obisidan jest taki...sztuczny... Słabo wygląda i na Male i na Female. Osobicie myślę, gdy się
ma kase na Rangerze to nie inwestuje sie w obsidian, tylko w Strom bow''a.:)

No tylko ze Storm bow -100k , Obsidian Armor - 900k. Więc nawet jak ktos zainwestuje w Stormbowa to zostanie m na obsidiana(jak troche do farmi). Mi sie podoba fow dla Mele ,female wygląda w nim brzydko. No i szkoda ze nie ma fow maski.

LuQeMaStEr-> co jak co , ale w uw mozna spokojnie wyfarmic około 60k dziennie jak sie chce. Więc az tak nie opłacalne to to nie jest(choć znajdą się bardziej opłacalne farmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ostatnio ganialem za skrzynkami i znalazlem buga.. zrobilem screena i zapomnialem, po jakims czasie znalazlem jeszce raz tego buga i daje screena. jesli ktos jest chetny to niech wysle maila tam gdze trzeba i zglosi blad, bo ja nie wiem gdze dokladnie :DD

20071106155539

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 15:56, Tovaries napisał:

ostatnio ganialem za skrzynkami i znalazlem buga.. zrobilem screena i zapomnialem, po jakims
czasie znalazlem jeszce raz tego buga i daje screena. jesli ktos jest chetny to niech wysle
maila tam gdze trzeba i zglosi blad, bo ja nie wiem gdze dokladnie :DD

lol xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No dobra, jest trochę wyrośnięty, zielony i chodzi na dwóch łapach, ale żeby od razu do AN lecieć..?
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:26, Kraju92 napisał:

Mogła by Aren Net wydać darmowy dodatek do GW.

jak wyjdzie GW 2 to powinni zacząć takie wydawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:26, Kraju92 napisał:

Mogła by Aren Net wydać darmowy dodatek do GW.


Tak, jasne i niby z czego by sie utrzymywali? ;]
Jeden już był, FoW i UW zdaje sie (a może to było SF?) było w formie darmowego mini-dodatku do gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:41, Budo napisał:

> Mogła by Aren Net wydać darmowy dodatek do GW.

Tak, jasne i niby z czego by sie utrzymywali? ;]
Jeden już był, FoW i UW zdaje sie (a może to było SF?) było w formie darmowego mini-dodatku
do gry :)

i jeszcze DoA(można tam wejść po zakończeniu NF)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja odkryłem bug, w misji Consulate Docks. Gdy chcemy zrobic master musimy zabić generałów. Lecz co najsmieszniejsze gdy zabijemy ich zbyt szybko(jak sie dopadnie do nich 10minionów, SS , Meteor to sprawa kilku sekund) To gra nam po prostu nie zaliczy:P. Wiem bo własnie zrobiłem ten bonus 3raz i dopiero teraz zaliczyło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:05, Solstheim napisał:

A ja odkryłem bug, w misji Consulate Docks. Gdy chcemy zrobic master musimy zabić generałów.
Lecz co najsmieszniejsze gdy zabijemy ich zbyt szybko(jak sie dopadnie do nich 10minionów,
SS , Meteor to sprawa kilku sekund) To gra nam po prostu nie zaliczy:P. Wiem bo własnie zrobiłem
ten bonus 3raz i dopiero teraz zaliczyło .



Hmm dziwne , ja na mastera akurat tej misji nie robiłem , więc nie wiem ;) Ale tochyba nie jest taki powazny bug? (wiem , wiem misja jest na czas;p) Jaki masz nick w GW?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że jesli masowo farmie już tą kase, to nie wydam na obsidiana, który jest brzydki, tylko na coś pożyteczniejszego. Czyli np. Strombow''a, klucz do tytułu, alkohol i wsyztko co z tym związane. Ogólnie po to jest kasa w GW, żeby ją wydawać, a nie chomikować tak jak Budo ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo powazny , bo jak zgrane party zacznie to robić to generałowie padną jak muchy i im nie zaliczy. Nie wiem po co ci moj INg ale masz IGN_> My name is zuo (Zuooo jest zueeeee:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też się kiedyś zdarzył bug na Thunderhead Keep, ale to daaaawno temu :] Dawałem go już kiedyś, to graczo zarzucił mi fotomontaż.... :)

20071106173204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 16:41, Budo napisał:

> Mogła by Aren Net wydać darmowy dodatek do GW.

Tak, jasne i niby z czego by sie utrzymywali? ;]
Jeden już był, FoW i UW zdaje sie (a może to było SF?) było w formie darmowego mini-dodatku
do gry :)

Budo kiedy będziesz w GW , bo mam sprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę się zalogować do Xunlai Tournament House ale po wpisaniu loginu i hasła dostaję informacje:
"Sign In
You must verify your e-mail address first! Please check your e-mail for instructions." I co dalej? Jak mam się zalogować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:47, Joorg napisał:

Chcę się zalogować do Xunlai Tournament House ale po wpisaniu loginu i hasła dostaję informacje:
"Sign In
You must verify your e-mail address first! Please check your e-mail for instructions." I co
dalej? Jak mam się zalogować?



A ja nie wiem jak się zarejestrować i gdzie (mam 1 zeton). Gram w Nightfall ..mozesz powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:49, Budep napisał:

> Chcę się zalogować do Xunlai Tournament House ale po wpisaniu loginu i hasła dostaję informacje:

> "Sign In
> You must verify your e-mail address first! Please check your e-mail for instructions."
I co
> dalej? Jak mam się zalogować?


A ja nie wiem jak się zarejestrować i gdzie (mam 1 zeton). Gram w Nightfall ..mozesz powiedziec?

Na stronie GW tam masz wejść do Xunlai Tournament House.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 17:08, graczomaniak napisał:

Ogólnie po to jest kasa w GW, żeby ją wydawać, a nie chomikować tak jak Budo ;].

Chomikowanie kasy konczy sie na 1kk i to troche denerwuje... a jak dac kase na tytuly to chyba najbardzej oplaca sie wisdom / chest hunter / elite hunter bo cos sie ma za nie, nie to co np pijak ze tylko wyglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować