Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.01.2008 o 22:46, DarkAng3l napisał:

w jaką magię u elementalisty inwestować jeżeli chodzi o ataki??

najpopularniejsza jeśli chodzi o zadawanie obrażeń jest magia ognia. ale, jak poniżej zauważyłeś, w dowolnym momencie możesz zmienić build (czyli zestaw umiejętności i rozłożenie atrybutów) na inny.

Dnia 30.01.2008 o 22:46, DarkAng3l napisał:

i jeżeli chodzi o atrybuty, ogólnie to zauwazylem ze mozna cofac przyznanie ich czyli w kazdym
momencie w grze moge cofnac atrybuty i zaczac je rozdawac bez zadnej straty??

dokładnie tak. możesz to jednak robić jedynie w miastach i osadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Proponuje wziąć magię powietrza,bo jest nieco bardziej zajmująca niż magia ognia.Ogień szybko sie nudzi.Jeśli chcesz sie bardziej wysilić to polecam wodę lub ziemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2008 o 22:46, DarkAng3l napisał:

w jaką magię u elementalisty inwestować jeżeli chodzi o ataki??


pod względem ataków najlepszy jest ele ognia, ale mi się szybko znudził. Ele ognia gram teraz tylko w PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się przymierzam do kupna Guild Wars i nie wiem co mam tam kupić. Tam są ze 2 dodatki i podstawka. Co mam kupić żeby dobrze mi się grało?? Tylko nie mówcie że najlepsze do nauki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mini FAQ dla nowych graczy Guild Wars:

P: Od jakiej części najlepiej zacząć przygode z GW?
O: Polecamy podstawkę, dlatego, że mozna się tam łatwo, przyjemnie nauczyć grania. Ma ona bardzo przyjemny klimat dla gracza.
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 10:23, adi54 napisał:

/ciach/

Po pierwsze: masz na górze strony przyklejony post, który odpowie na to pytanie. :> Osobiście polecam Prophecies ("podstawka") lub Nightfall.
Po drugie: jest tylko jeden dodatek, a mianowicie Eye of the North - pozostałe części to osobne kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 10:26, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Po pierwsze: masz na górze strony przyklejony post, który odpowie na to pytanie. :> Osobiście
polecam Prophecies ("podstawka") lub Nightfall.
Po drugie: jest tylko jeden dodatek, a mianowicie Eye of the North - pozostałe części to osobne
kampanie.

Sorry, ślepota ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy instalując tylko wersję podstawową gry - Guild Wars PL będę mógł grać z innymi graczami którzy mają doinstalowane wszystkie dodatki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 12:23, tosz napisał:

czy instalując tylko wersję podstawową gry - Guild Wars PL będę mógł grać z innymi graczami
którzy mają doinstalowane wszystkie dodatki ?


Tak, ale będziesz mógł grać tylko na terenie kampanii Prophecies i terenach wspólnych (FoW, UW).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 12:23, tosz napisał:

czy instalując tylko wersję podstawową gry - Guild Wars PL będę mógł grać z innymi graczami
którzy mają doinstalowane wszystkie dodatki ?


Jeżeli tylko pojawią się na terenach które ty posiadasz i na tym samym dystrykcie, to możesz ;)
Jak już Pajonk wspomniał: Dodatek jest jeden Eye of the North. Factions i Nightfall to osobne kampanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 12:23, tosz napisał:

czy instalując tylko wersję podstawową gry - Guild Wars PL będę mógł grać z innymi graczami
którzy mają doinstalowane wszystkie dodatki ?

Jeśli najdzie ich ochota pozwiedzać tereny Tyrii - to i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 12:28, tosz napisał:

czyli nowe dodatki do tej gry to nowe lokacje , i co jeszcze ?

Fabuła, profesje, zbroje, bronie, wrogowie, nowe tryby gry (PvP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 12:29, wip_01 napisał:

Jak już Pajonk wspomniał: Dodatek jest jeden Eye of the North. Factions i Nightfall to osobne
kampanie.


czy aby zagrać w Factions i Nightfall muszę mieć zainstalowaną podstawową wersję gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 12:33, tosz napisał:

czy aby zagrać w Factions i Nightfall muszę mieć zainstalowaną podstawową wersję gry ?

P: Czy, żeby zagrać w, któryś z dodatków GW, muszę mieć część podstawową?
O: Nie. Każda z 3 części GW, które do tej pory wyszły, są osobnymi grami i do ich uruchomienia nie potrzeba podstawowej części.

Na górze masz podpięty FAQ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 12:33, tosz napisał:

czy aby zagrać w Factions i Nightfall muszę mieć zainstalowaną podstawową wersję gry ?

Nie, nie trzeba. Możesz mieć samo Factions, samo Nightfall, sam Prophecies, są to osobne kampanie i jedna nie zależy od drugiej . Ale jeżeli miałbyś zamiar kiedyś dokupić to zawsze dopisuj do konta, połączone kampanie dają wieksze mozliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie o minipeta - dokładnie Mini Gwen. Bowiem mam okazje kupić go za 100k, dobra oferta? Widziełam na ENG 1 że chodzą po 100k + 25-30 e, więc kupować? A jest to green pet, unded, ( niededykowany )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować