Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Z tym zaknięciem serwerów GW nie będzie moim zdaniem problemów. Ze względu na specyfikę gry i tego, że nie wymaga ona aż tak ogromnego zaplecza technicznego jak chociazby WoW, będzie można grać w GW jeszcze długo po premierze GW 2. Pewnie, że znajdą się osoby chcące jeszcze czegoś sprówbować w GW. Chcoiażby dla odblokowania bonusów w GW 2.
Poczekamy zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam parę pytań:P
Czy sprzedawanie kont, kluczy za platyny jest zgodne z regulainem GW?
Czy jest jakaś nagroda za posiadanie wszystkich kampanii GW?
Kto daje nam "quest" potrzebny przy farmieniu tytułu nornów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 12:52, Master J napisał:

Ja mam parę pytań:P
Czy sprzedawanie kont, kluczy za platyny jest zgodne z regulainem GW?

Nie.

Dnia 25.03.2008 o 12:52, Master J napisał:

Czy jest jakaś nagroda za posiadanie wszystkich kampanii GW?

Nie.

Dnia 25.03.2008 o 12:52, Master J napisał:

Kto daje nam "quest" potrzebny przy farmieniu tytułu nornów?

Zobacz na wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 12:52, Master J napisał:

Ja mam parę pytań:P
Czy sprzedawanie kont, kluczy za platyny jest zgodne z regulainem GW?

Nie, ale kto nas to patrzy...

Dnia 25.03.2008 o 12:52, Master J napisał:

Czy jest jakaś nagroda za posiadanie wszystkich kampanii GW?

Możliwość zdobycia Black Moa ;P.

Dnia 25.03.2008 o 12:52, Master J napisał:

Kto daje nam "quest" potrzebny przy farmieniu tytułu nornów?

A tego to nie wiem, gdyż nie posiadam GW:EN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 12:52, Master J napisał:

Czy sprzedawanie kont, kluczy za platyny jest zgodne z regulainem GW?

Hmmm bez sensu: konto sprzedać za platyny? I co Ci z nich przyjdzie skoro nie mając konta nie wykorzystasz ich? Jeśli ktoś w grze chce sprzedać konto za platyny to możesz mi wierzyć: odzyska je szybciej niż kupujący zdąży się nim nacieszyć. ;P

Dnia 25.03.2008 o 12:52, Master J napisał:

Czy jest jakaś nagroda za posiadanie wszystkich kampanii GW?

Dodatkowe miejsca w Xunlai Chest - jeśli posiadasz wszystkie kampanie masz 4 zakładki na itemy. Natomiast najważniejszą nagrodą jest... dostęp do kompletu skilli. :D

Dnia 25.03.2008 o 12:52, Master J napisał:

Kto daje nam "quest" potrzebny przy farmieniu tytułu nornów?

GWWiki ->Titles -> Norn i tam masz wiele informacji na ten temat włącznie z nazwą i linkiem do tegoż właśnie questa. :> Samodzielność FTW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:18, Lukas1992 napisał:

albo wyższy?

?? Cóż to za tytuł?
Co do Legendary Survivora - zdobyłem go sam, bo pomoc osobie, która zmierza do niego może jedynie wkur... Kilkukrotnie salwowałem się ucieczką, a tego obca osoba Ci nie wybaczy - dołącz do gildii, a może ktoś Ci pomoże w tym przedsięwzięciu. :> Zresztą na necie jest poradnik jak zrobić LS-a w przeciągu 10-14 godzin od założenia postaci, ale... IMO to zabawa dla frajerów, którzy chcą tylko szpanować tytułem, którego zdobycie nie kosztowało ich zbyt wiele zachodu. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:26, Pajonk78 napisał:

> albo wyższy?
?? Cóż to za tytuł?
Co do Legendary Survivora - zdobyłem go sam, bo pomoc osobie, która zmierza do niego
może jedynie wkur... Kilkukrotnie salwowałem się ucieczką, a tego obca osoba Ci nie wybaczy
- dołącz do gildii, a może ktoś Ci pomoże w tym przedsięwzięciu. :> Zresztą na necie
jest poradnik jak zrobić LS-a w przeciągu 10-14 godzin od założenia postaci, ale... IMO
to zabawa dla frajerów, którzy chcą tylko szpanować tytułem, którego zdobycie nie kosztowało
ich zbyt wiele zachodu. ;P

a mógłbyś mi podać stronę poradnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 13:50, Lukas1992 napisał:

a mógłbyś mi podać stronę poradnika?

Jakby Ci odpowiedzieć, żeby mnie moderatorzy nie zdegradowali? Hmmm... Może cytat:

Dnia 25.03.2008 o 13:50, Lukas1992 napisał:

IMO to zabawa dla frajerów, którzy chcą tylko szpanować tytułem, którego zdobycie nie kosztowało ich zbyt wiele > zachodu. ;P

W związku z czym sam sobie poszukaj, ok? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli posiadasz EotN, dobrym sposobem jest ciągle powtarzanie dugeona( http://gw.gamewikis.org/wiki/Fronis_Irontoe%27s_Lair), do którego wchodzisz solo, i ubijasz stone summity na 20 lvlu. Plus jakieś scrolle, to powoduje, że naprawdę szybko można zdobyć ten tytuł.

Pozdrawiam

Edit: tak sobie teraz poszukałem tego poradnika, o którym mówił Pajonk, i okazało się, że to ten sam sposób ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2008 o 14:09, bartek_kawa napisał:

Edit: tak sobie teraz poszukałem tego poradnika, o którym mówił Pajonk, i okazało się,
że to ten sam sposób ^^

Mnie chodziło o inny poradnik: motyw z dungeonem to każdy rozgarnięty powinien sam skumać. :D Mnie od razu rzuciło się to w oczy, gdy po raz pierwszy tam zawitałem - na szczęście miałem już wtedy LS-a zdobytego jak najbardziej uczciwie i podczas normalnej gry, a nie farmienia tego w sumie łatwego do zdobycia tytułu. ;) Zresztą teraz o tym dungeonie jest nawet opis na GWWiki, więc... A poradnik, który ja mam na myśli powstał jeszcze przed pojawieniem się EotN. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące rozgrywki pvp: Jak właściwie wygląda taka rozgrywka (to pierwsza gra mmorpg w którą być może zagram, to proszę o wyrozumiałość do moich pytań :) )
Głównie interesuję mnie czy chodzi tam bardziej na potyczkach między graczami, czy też element zwiedzania świata tak jak jest to w pve pełni jakąś funkcję. Chodzi mi o to czy można odkrywać różnorakie zakątki i znajdywać ,,znajdźki" z np. kumplem, czy zrzucono te zabiegi wyłącznie na pve a w pvp postawiono na zmagania graczy i gild ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pve i PvP są oddzielone. Pve to kampania, zwiedzanie kontynentu. Do PvP dostajesz się dwoma drogami: postacią z kampanii, która może dopłynąć do świątyni Baltazara z określonego miejsca (Kamadan, Lion''s Arch i chyba Kaineng), lub postacią przeznaczoną do PvP. Bez gildii także da się walczyć z innymi graczami. Są np. Random Arena, gdzie automatycznie przydziela Ci zespół i przeciwników, Team Arena, gdzie musisz znaleźć ekipę i walczycie z losowo przydzieloną drugą drużyną. Oczywiście trybów jest więcej, ale teraz ich nie pamiętam. ;P Ogólnie, PvP jest bardzo rozbudowane i można w nim brać udział zarówno z gildią jak i bez niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować