Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

mam pytanie do co GW:EN, chce zdobyć ursana, ( Błogosławieństwo Niedźwidzicy ), ide do tego kolesia co zleca to zadanie, a on nie daje mi zadania po którego wykonaniu dostaje ursana, o co chodzi ? a i nie piszcie tekstów typu "wiki", albo że zły koleś, koleś jest dobry bo na pierwszej postaci poszedłem do niego idał mi to zadanie, o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również miewam lagi, ale nie duże. Największe lagi miałem w Prima Aprillis, dosłownie stopklatki.
Winą komputera napewno to nie jest... Moje lagi są winą tylko iwyłącznie mojego słabego internetu.
Ale pozatym wszystko jest czadowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.
W której części Guild Wars mamy za towarzysza Maugrid Wilczycę?
Guild Wars Prophecies
Guild Wars Factions
Guild Wars Nightfall
Guild Was Eye of the North
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:57, loytartoreto napisał:

Chodzi Ci o bohaterów? Tutaj masz spis---> http://pl.guildwars.wikia.com/wiki/Bohaterowie
I nie ma żadnej Maugrid Wilczycy. Jest tylko Magrid.

Takie pytanie Tomicha mi zadał w temacie Gra Milionerzy. Więc jak odpowiedź?
W której części Guild Wars mamy za towarzysza Maugrid Wilczycę?
a) Guild Wars Prophecies
b) Guild Wars Factions
c) Guild Wars Nightfall
d) Guild Was Eye of the North

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:49, CoD1234 napisał:

Mam problem.

Raczej pytanie ;P.

Dnia 05.04.2008 o 11:49, CoD1234 napisał:

W której części Guild Wars mamy za towarzysza Maugrid Wilczycę?

Margrid jeśli już ;). I o ile się nie mylę, jej przydomek to Sly, czyli tak na polski tłumacząc - przebiegła, no ale nie wdawajmy się już w szczegóły ;P. Łowczyni ta przyłącza się do nas w kampani Nightfall. Tu masz wszystko o niej: http://wiki.guildwars.com/wiki/Margrid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 12:00, gothicsheep napisał:

> Mam problem.
Raczej pytanie ;P.
> W której części Guild Wars mamy za towarzysza Maugrid Wilczycę?
Margrid jeśli już ;). I o ile się nie mylę, jej przydomek to Sly, czyli tak na polski
tłumacząc - przebiegła, no ale nie wdawajmy się już w szczegóły ;P. Łowczyni ta przyłącza
się do nas w kampani Nightfall. Tu masz wszystko o niej: http://wiki.guildwars.com/wiki/Margrid

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:41, The Assassin napisał:

mam pytanie do co GW:EN, chce zdobyć ursana, ( Błogosławieństwo Niedźwidzicy ), ide do
tego kolesia co zleca to zadanie, a on nie daje mi zadania po którego wykonaniu dostaje
ursana, o co chodzi ?

Jedyne co mi się nasuwa na myśl to to, że tą drugą postacią nie zrobiłeś questu "Blood Washes Blood", który jest wymagany do zrobienia questu na ursana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 13:06, Meghan_mph napisał:

> mam pytanie do co GW:EN, chce zdobyć ursana, ( Błogosławieństwo Niedźwidzicy ),
ide do
> tego kolesia co zleca to zadanie, a on nie daje mi zadania po którego wykonaniu
dostaje
> ursana, o co chodzi ?
Jedyne co mi się nasuwa na myśl to to, że tą drugą postacią nie zrobiłeś questu "Blood
Washes Blood", który jest wymagany do zrobienia questu na ursana.


co ma piernik do wiatraka ? przecież to inna postać, to nie powinno tak sie robic, no ale zrobie to drugie, sprawdzić nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłbym poprosić o wycenę tego łuku, przez osoby obeznane w wycenie? (sry Buped, nie odpowiadaj, plis) Bo coś mi sie zdaje ze może być coś wart ;)

20080405180043

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 18:00, wip_01 napisał:

Czy mógłbym poprosić o wycenę tego łuku, przez osoby obeznane w wycenie? (sry
Buped, nie odpowiadaj, plis) Bo coś mi sie zdaje ze może być coś wart ;)

A ja mogę być? :> Niestety, z tego co widzę na guru q9 nie sprzedają się nawet za 1-2k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2008 o 11:57, loytartoreto napisał:

/ciach/

Jedna prośba: nie podawaj linka do tej żenady jaką niewątpliwie jest "polska" Wiki! Zwróć uwagę, że nawet nazwy herosów są tam źle podane!
- Talkhora;
- Magrid;
- Sousake.
Poza tym Jin i Sousuke mają w nazwie Acolyte, więc nie można podawać ich imion bez tego przedrostka, a już forma widoczna w linku, który podałeś musiała być dodana przez... hmmm... durnia? Niestety za "tworzenie" polskiej Wiki wzięły się osoby, które nie dość, że nie znają języka polskiego to nawet nie potrafią zrobić Ctrl + C -> Ctrl + V z oficjalnej strony lub poprawnie napisać nazwę patrząc na nią w grze, aby uniknąć powyższych błędów. :/ Odsyłaj na normalną Wiki, a jak ktoś nie zna języka to... niech wykorzysta słownik/translator - przyda mu się na przyszłość. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę :F Chociaż na zal.pl tez się nadaje ;]
GWWiki w PL nie powinna w ogóle powstać :| Ciekaw jestem co będzie jak sie rozrośnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 11:54, Net.com napisał:

jaki jest najlepszy młot w GW ?

Najlepszy do czego?
Broń dobiera się pod build, więc dla każdego buildu masz odpowiednią wartość "najlepszości".
Ogólnie zaczynałbym od jakiegoś greena, listę zielonych młotów ze statystykami masz tutaj: http://wiki.guildwars.com/wiki/List_of_warrior_unique_items#Hammers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2008 o 11:54, Net.com napisał:

jaki jest najlepszy młot w GW ?


w GW nie istnieje słowo najlepszy. Perfect młot zawiera w sobie +30HP , 15^50 i 20/20 , ale wcale nie musi byc z takimi upami , bo np. chcemy powdojna adrenaline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować