Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.04.2008 o 20:47, KrzychoCJ napisał:

> Tak na marginesie- najlepsze miejsce do szukania pomocy to gildia, dolacz do jakiejs

> dobrej, a nie bedziesz musial pytac sie na forum .
Właśnie w tym problem. Ciężko znaleźć i dostać się do dobrej gildii która chciałaby nauczyć
kogoś grać. Sam bym z chęcią dołączył do takiej ale dobre gildie mają duże wymagania
a osoba chcąca się nauczyć nie dostanie się bo jak się ma taki ktoś dostać skoro nie
spełnia wymagań. Pozostają gildie ''niedzielne'' ale czego tam się nauczysz?

Mozesz dołączyć do mojej Gildii. Jako iż jest martwa a grają w niej 1-2osoby nikt cie nie zwyzywa od nooba ,a grać to chyba cię nauczę. jak by co to podaj swój IGN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, no i dochodzimy do kolejnego problemu gracza szukającego gildii (nie mówię tu tylko o sobie) - gildie nieaktywne. Co ze wspólnymi wypadami, vanquishowanie, robienie misji itp? Ktoś chce zrobić np. Protectora - dołącza do gildii aby mu pomogli, z żywą osobą lepiej niż z henchem/hero. Kolejna sprawa. GW jest nastawione właśnie na gildię i graczowi bez gildii (aktywnej i pomocnej bo co mu z takiej w której nikt nie gra) gra szybko się znudzi bo ile czasu można robić wszystko z heńkami? Można dostać nie wiem czego. Gra wtedy staje się single playerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 21:15, KrzychoCJ napisał:

Hm, no i dochodzimy do kolejnego problemu gracza szukającego gildii (nie mówię tu tylko
o sobie) - gildie nieaktywne. Co ze wspólnymi wypadami, vanquishowanie, robienie misji
itp? Ktoś chce zrobić np. Protectora - dołącza do gildii aby mu pomogli, z żywą osobą
lepiej niż z henchem/hero. Kolejna sprawa. GW jest nastawione właśnie na gildię i graczowi
bez gildii (aktywnej i pomocnej bo co mu z takiej w której nikt nie gra) gra szybko się
znudzi bo ile czasu można robić wszystko z heńkami? Można dostać nie wiem czego. Gra
wtedy staje się single playerem.

W wielkich Gildiachc po 100graczy nie masz co liczyc ze ktos cie nauczy grac bo każdy jest zajęty swoimi sprawami. Byle jakiego Noobka także nie wezmą na wypad. Trzeba szukać z doświadczenia wiem ze w Gildiach z około 20 osobami było mi najlepiej i najciekawiej. Mozna było się dobrze zgrać i poznać ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 3:00 w nocy zrobiłem Uw na HM. Strasznie się ciesze bo to dej pory z każdym pugiem miałem zgony przy 4 horse na NM, a tutaj na HM wszystko poszło gładko:
http://img156.imageshack.us/my.php?image=gw202nz9.jpg

Powiem tylko ze z calego UW(nie licząc drop z end chesta który bym wręcz ch...olernie zły) dropło 9ecto w tym jedna osoba dostała 5 , druga 3 , i jeszcze jedna jedno ecto. Czyli strasznie źle. Dodatkowo zaznacze że zrobiliśmy to w 7osób.

Pozdrawiam i ide spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 13:55, Ecko09 napisał:

Nie wiem czemu, ale GW mi sie wiesza. Tak po prostu...wie ktoś jak temu zaradzić?


No nikt mi nie pomoże?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2008 o 10:53, Ecko09 napisał:

No nikt mi nie pomoże?!


Jak tak po prostu Ci się wiesza, to pewnie Ci się grafika przegrzewa. Albo zasilacz pada. My tu jasnowidzami nie jesteśmy, lepiej opisz problem. Bo mnie się wydaje, że potem powinien się pokazać jakiś błąd jak to zazwyczaj, a może ty wtedy resetujesz kompa? Opisz dokładniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Neta mam 1MB.
A wiesza sie? No gram sobie, ide, walcze, cokolwiek robie i nagle stop. Zawiesiło sie. Żadne CTRl+ALT+DEL ani żaden inny przycisk nie działa. Pozostaje jedynie reset.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:59, Ecko09 napisał:

Neta mam 1MB.
A wiesza sie? No gram sobie, ide, walcze, cokolwiek robie i nagle stop. Zawiesiło sie.
Żadne CTRl+ALT+DEL ani żaden inny przycisk nie działa. Pozostaje jedynie reset.


Miałem dokładnie taki sam problem Jedynym dobrym i usuwającym problem sposobem byla wymiana zasilacza na lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 10:59, Ecko09 napisał:

Neta mam 1MB.
A wiesza sie? No gram sobie, ide, walcze, cokolwiek robie i nagle stop. Zawiesiło sie.
Żadne CTRl+ALT+DEL ani żaden inny przycisk nie działa. Pozostaje jedynie reset.

Widzę że masz dwurdzeniowy procesor Intela. Co prawda spotkałem się z tym problemem tylko na AMD (i to u siebie), ale spróbuj zrobić tak:
Uruchom GW, przejdź do menadżera procesów (ctrl-alt-del), p-klik na Gw.exe, wybierz "Ustaw koligację..." i odznacz CPU1, zatwierdź.
Sprawdź stabilność grając w GW, jeśli będzie wieszać się nadal, to masz pewnie problem z zasilaczem (nie wyrabia) albo kartą graficzną (przegrzewa się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 11:05, Krejt napisał:

> Neta mam 1MB.
> A wiesza sie? No gram sobie, ide, walcze, cokolwiek robie i nagle stop. Zawiesiło
sie.
> Żadne CTRl+ALT+DEL ani żaden inny przycisk nie działa. Pozostaje jedynie reset.

Widzę że masz dwurdzeniowy procesor Intela. Co prawda spotkałem się z tym problemem tylko
na AMD (i to u siebie), ale spróbuj zrobić tak:
Uruchom GW, przejdź do menadżera procesów (ctrl-alt-del), p-klik na Gw.exe, wybierz "Ustaw
koligację..." i odznacz CPU1, zatwierdź.
Sprawdź stabilność grając w GW, jeśli będzie wieszać się nadal, to masz pewnie problem
z zasilaczem (nie wyrabia) albo kartą graficzną (przegrzewa się).


Dzięki, grałem przez ponad godzine i sie nie zawiesiło. Wygląda na to, że pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 14:40, Ecko09 napisał:

Dzięki, grałem przez ponad godzine i sie nie zawiesiło. Wygląda na to, że pomogło.

Pamietaj tylko że trzeba to robić za każdym razem po odpaleniu GW. ;)
Ale przywyczaisz się, spoko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak myśłicie, jest szansa że gw w najbliższym czasie stanieje? Rok temu kupiłem propa za 70zl, zaluje teraz ze nie kupilem reszty :P a teraz nf jest za 90 zł, jeszcze można przeżyc, ale czemu factions jest za 100zł? Mogłaby być jakaś obniżka cen, szczególnie że chce pograć sporo po egzaminie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:44, Fenring7 napisał:

Mogłaby być jakaś obniżka cen, szczególnie
że chce pograć sporo po egzaminie :D


Ja właśnie dzisiaj miałem uczyć się na egzamin, ale po prostu jak zobaczyłem, że event jest 2x pkt. Glada, to musiałem skorzystać. Btw chodzi Ci może o ten egzamin na koniec gimnazjum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:44, Fenring7 napisał:

ale czemu factions jest za 100zł?


Wiesz, ostatnio (jakieś dwa tygodnie temu) będąc w Empiku, znalazłem Factions (już sama obecność tej kampanii była dziwna, zwykle widuje tylko Nightfalla i Eye of the North) za 65 zł. A GW:N o GW:EN standardowo, coś koło 99 zł. Aż postanowiłem natychmiast kupić, choć chciałem inwestować w kolejne kampanie po ukończeniu poprzednich. Więc poszukaj, może znajdziesz gdzieś taniej niż na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w "moim" Empiku to często FC widuję. A swojego propha to nabyłem w cenie 60 zł kiedyś na stronie empiku :) Jakiś mi rabat na mejla przysłali 10 zł taniej to się wtedy zdecydowałem xD Teraz czekam na jakąś promocję NF bo 100 zł to mi szkoda wydawać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Kto szuka ten znajdzie, duzo jest gildii ktore sa dobre, a przy okazji otwarte na nowych i pomocne, wystarczy poszukac, np na forum guildwars.pl na bank mozna znalezc wiele ogloszen od dobrych gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
No to sie mylisz :D W moim sojuszu duża część gildii zajmuje się szkoleniem nowych graczy jakoś tam raz w tygodniu.Jedni uczą nowych wypadów do UW,inni biorą nowych na wypady do lochów w GWEN i takie tam.Przy okazji mój sojusz składa się z 2 częsci-jedna po stronie Kurzicków a druga Luxonów-wszystkie połączone jednym emblematem :D Nie pisze tego w ramach reklamy ;) Trzeba po prostu dobrze szukać.Jakby co to daj mi znać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować