Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2009 o 19:17, tomas92 napisał:

Według mnie wygląd Asurów zmienił się na gorsze, natomiast plus zyskały u mnie Charry


Dokładnie. Charry wyglądaja jakoś tak doroślej. Są więksi, wyglądaja na silniejszych i jakoś im inteligentniej z pysków patrzy. ;)
Poza tym z tego co widzę to również używają w miastach jakichś technologii. Widać kilka budynków jakby napędzanych parą czy cuś. Zobaczymy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No aż doczekać się nie moge, oby cena była w miare normalna. Zaraz po premierze pewnie trzeba bedzie lecieć do sklepu, bo pewnie 2 dni po i nic nie będzie... ;]

A wracając do tematu trillerów najfajniejsze są GW:FC i GW2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 20:16, LordOlaf napisał:

A wracając do tematu trillerów najfajniejsze są GW:FC i GW2.



Faktyczne trailer do GW Fc jest najlepszy.
A jak wygląda trailer do Nf? To ten gdzie lektor czyta "Elona, kraj dobrobytu, szczęścia i bohaterów" ( czy jakoś tak, nie pamiętam dokładnie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny trailer. Charry wyglądają dużo groźniej niż w jedynce. Od dawna to wiedziałem, ale trailer mnie w tym przekonaniu umocnił: pierwsze 2 postacie - Charr Warrior i Hunter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się wydaje, że asury to wyraźna inspiracja gnomami - małymi, ale inteligentnymi stworzeniami. W moich oczach asury przedstawione na trailerze, dysponujące wielką wiedzą i rozwinięta technologią bardzo zyskały, bo po EotN odrzuciła mnie o tej rasy ich arogancja. Zależy co kto lubi, z początku golemy też mi się mieszały z klimatem GW, ale potem to zanikło, prawdopodobnie tak też będzie z nieco stylizowaną na futurystyczną technologię asur w GW2. Ciekawe czy tak będzie wyglądać ta rasa już w samej grze. Już mi ślinka cieknie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 20:58, Ash napisał:

odrzuciła mnie o tej rasy ich arogancja.


pff, to nie wiem, jak wytrzymywałeś ze mną w gildii ^_^

trailer zmiótł mi dupsko, epicko i w ogóle joł.
Charry mają niesamowicie klimatyczne lokacje, to płonące coś pośrodku równiny było naprawdę fajne :P no i niesamowite artworki, oby gra zachowała ich miodność.
nie pasuje mi Norn w formie niedźwiedzia polarnego (lolololol), ale pewnie jak już dorwę swojego to będzie mógł być nawet Pedobearem, a będę go kochał tak samo mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:04, Azra napisał:

> odrzuciła mnie o tej rasy ich arogancja.

pff, to nie wiem, jak wytrzymywałeś ze mną w gildii ^_^


Ja jak to ja, gorzej pewnie z Vasillim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Jak sobie wziąć i swój nick do "dwójki" zarezerwować? Bo mimo to, że noobem kompletnym z dwuletnim stażem jestem, chciałbym, aby nikt mi nicku nie podebrał.

A jak już tu jestem. Jak ludzie robią, ze zadaja ogromne obrażenia derwem, ja tym czymś zadaje (w PvP) jakies 25 hunterowi...
A i właśnie, kiedyś jak grałem na JQ to zobaczyłem jakiegoś huntera, grał sobie pułapkarzem, latał na teleport i te pułapki wstawiał, nie dało się mu tego przerwać, i nie było uderzenia, żeby go nie zablokował, to cheater, fuksiarz, czy co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:52, Markush napisał:

Ja mam takie pytanie. Jak sobie wziąć i swój nick do "dwójki" zarezerwować? Bo mimo to,
że noobem kompletnym z dwuletnim stażem jestem, chciałbym, aby nikt mi nicku nie podebrał.

nie wiadomo nic na ten temat.

Dnia 20.08.2009 o 21:52, Markush napisał:

A i właśnie, kiedyś jak grałem na JQ to zobaczyłem jakiegoś huntera, grał sobie pułapkarzem,
latał na teleport i te pułapki wstawiał, nie dało się mu tego przerwać, i nie było uderzenia,
żeby go nie zablokował, to cheater, fuksiarz, czy co jeszcze?


wrzuca dwa bloki na pasek i od razu jest cheaterem? pownd ^_^
no i jest taki skill jak Trapper''s Focus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:52, Markush napisał:

Ja mam takie pytanie. Jak sobie wziąć i swój nick do "dwójki" zarezerwować? Bo mimo to,
że noobem kompletnym z dwuletnim stażem jestem, chciałbym, aby nikt mi nicku nie podebrał.


Rezerwacja nicka będzie prawdopodobnie przez Hall of Monuments, szczegółów brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 21:56, Azra napisał:

wrzuca dwa bloki na pasek i od razu jest cheaterem? pownd ^_^


a czy ja stwierdzam, że on był cheaterem? Pytam się tylko. A czy przypadkiem, nie można mieć tylko jednego bloku huntem, chyba, zę o czymś nie wiem, ale chyba tylko te "postawy" dają bloki.

Dnia 20.08.2009 o 21:56, Azra napisał:

no i jest taki skill jak Trapper''s Focus.


No to nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 22:14, Markush napisał:

a czy ja stwierdzam, że on był cheaterem? Pytam się tylko. A czy przypadkiem, nie można
mieć tylko jednego bloku huntem, chyba, zę o czymś nie wiem, ale chyba tylko te "postawy"
dają bloki.


widzę, że w twoim przypadku ''dwuletni staż'' = ''od dwóch lat mam GW'' a nie ''od dwóch lat gram w GW'' :)
na pasek możesz sobie wrzucić kilka bloków, ale w danym czasie aktywny może być tylko jeden - i to wystarcza, bo chyba prawie wszystkie dają 75% szans na zablokowanie ataku.
tak więc bez większego trudu da się utrzymać permanentną szansę na zablokowanie większości wrogich ciosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 22:29, Azra napisał:

widzę, że w twoim przypadku ''dwuletni staż'' = ''od dwóch lat mam GW'' a nie ''od dwóch
lat gram w GW'' :)


A właśnie nie, ja gram w GW od 2 lat. Tylko teram mam długą przerwę i nawet nie mam za bardzo go na dysku, ale to dopiero jakiś miesiąc. Tyle, ze ja jestem tak kompletną lamą zrażam się od razu do kampani jak nie mogę sobie z czymś poradzić, jedyne na czym się w GW znam to jak komuś wcisnąć 1k za 10k :) Bo jedynie handel mi tam wychodził.

Dnia 20.08.2009 o 22:29, Azra napisał:

na pasek możesz sobie wrzucić kilka bloków, ale w danym czasie aktywny może być tylko
jeden - i to wystarcza, bo chyba prawie wszystkie dają 75% szans na zablokowanie ataku.


Wiem, ale bez przesady, żeby koleś praktycznie nie oberwał przez cały mecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra polega na umiejętnościach, niezależnie od klasy postaci masz szanse ubić takiego, przerwać to co robi - trzeba się tylko zapoznać z tym co się ma dostępne.
Powiedz, co jest bardziej przesadzone:
a) gracz XYZ może przez całą walkę stawiać pułapki, aby robić to skutecznie musi ubrać 7 umiejętności
b) gracz ABC ma dwie umiejętności które całkowicie wyłączają z gry gracza XYZ

To, że Ty nic nie zrobiłeś graczowi XYZ to nie znaczy, że się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 23:00, Selv napisał:

To, że Ty nic nie zrobiłeś graczowi XYZ to nie znaczy, że się nie da


Nie JA, tylko cały team. Jakbym tylko ja mu nic nie robił to ok, ale jak wszyscy z teamu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2009 o 23:07, Markush napisał:

Nie JA, tylko cały team. Jakbym tylko ja mu nic nie robił to ok, ale jak wszyscy z teamu...


Na JQ członków drużyny dobiera losowo, więc nie zawsze się trafi ktoś potrafiący skontrować jakiegoś przeciwnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 23:07, Markush napisał:

Nie JA, tylko cały team. Jakbym tylko ja mu nic nie robił to ok, ale jak wszyscy z teamu...


na JQ panują inne zasady - wszelkie kiepawe derwy, paragony, siny czy warki nie mają tam czego szukać. nie chodzi o to, żeby zabijać wrogów, tylko żeby przejmować kapliczki i poganiać żółwie/juggernauty - uganianie się za wrogimi graczami jest głupotą, bo za 2 sekundy i tak będą mieli resa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odrzuciła mnie o tej rasy ich arogancja.

A mnie ona strasznie do asurów przyciągała ;p

W sumie chyba najbardziej polubiłem ich za pewność siebie i teks "Oh great,another bookah".No i oczywiście za dumę,w każdym zdaniu podkreślali swoją wyższość nad innymi rasami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2009 o 23:11, Azra napisał:

na JQ panują inne zasady - wszelkie kiepawe derwy, paragony, siny czy warki nie mają
tam czego szukać. nie chodzi o to, żeby zabijać wrogów, tylko żeby przejmować kapliczki
i poganiać żółwie/juggernauty - uganianie się za wrogimi graczami jest głupotą, bo za
2 sekundy i tak będą mieli resa.


Wiem, sam osobiscie jestem odprowadzaczem tragarzy, to co robi reszta mnie nie interesuje, ale bez jaj, jak chcesz wejść w ten teleport i na start masz okulawienie, trucizne płonięcie a do tego tak w ogóle te pułapki zadadzą jakieś 100 obrażeń. (może trochę wyolbrzymiam, ale to było wkurzające)
Dobra, ale koniec tego, koleś czitował i koniec. EOT
Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować