Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Czemu moje szczęście sprawia,że jak podleci do mnie jakiś zabójca to zwykle jest dobry i mnie zabija mimo,że mu piachem w jape rzucam? :( Normalnie widać wzrost poziomu umiejętności zabójców z każdym meczem.Ale najbardziej lubie jak jest walka na Saltspray Beach w punkcie Dragon Roost kiedy ja sobie stoje wysoko i sieje do wszystkiego co sie pojawia na dole i dodatkowo na dole walczą prawie wszyscy ludzie z każdej ze stron :) Wtedy jest regularna wojna :> Aż miło postrzelać!A ile sie golemów poniewiera i czeka tylko na Veratas Aura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w grupie opórcz mnie - Rangera, także dwóch Wojowników, dwóch Mnichów, dwóch Elementalistów i jednego Nezromancera. I grało sie bardzo przyjemnie. Wieżyczki załatwiłem sam przy forcie, pomimo braku jakiegoś świetnego sprzętu - miałem tylko zwykły purpurowy łuk. Ale bylo fajnie. :-)
Następną misję postaram sie wykonać jak najszybciej, choc pewnie nie dziś. Musze w końcu ukończyć fabułę. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 02:21, Jarzy napisał:

Czemu moje szczęście sprawia,że jak podleci do mnie jakiś zabójca to zwykle jest dobry i mnie
zabija mimo,że mu piachem w jape rzucam? :(


Blindness z Throw Dirt wkoncu sie konczy, a i usuniecie jej nie stanowi problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 01:17, Jarzy napisał:

Jaki build jest dobry na PvE dla rangera,żeby zadawać duże obrażenia?


Właśnie niedawno podałem build ze zwierzaczkiem, grając w Iron Mines... z henchami każdemu wrogu spokojnie zdążyłem zadać po 150 obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zestawienie,które podałeś działa bardzo dborze prawie w każdym przypadku!Tyle,że w Ring Of Fire najbardziej przydatny jest necro z ss.Co do sprzętu to nie musi być jakiś super wypasiony.Chodzi bardziej o ZASIĘG.Bo jak nie masz zasięgu to nie ściągniesz wieżyczki z daleka :/ Mnie sie udało skończyć prophecies już 2 razy-rangerką i wojaczką :D

Avalon->wiem,że da sie ściągnąć,ale jak mnie dopada zabójca to panikuje!Koleś mnie sieka i nawet whirling defence nie pomaga :( Czasem udaje sie wrzućić storm chasera i jakoś sie wybronić.

Dragon Lord->co to za build który pozwalał każdemu WROGOWI zadawać tyle obrażeń?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 12:20, Jarzy napisał:

Dragon Lord->co to za build który pozwalał każdemu WROGOWI zadawać tyle obrażeń?


Tak trudno się cofnąc o jedną stronę? :/
http://gw.gamewikis.org/wiki/R/any_Tank_Master --> chodziło mi o to, że mój pet zadawał tyle obrażeń, po czym wróg ginął (dokańczany przez 7 henchów) i po zmianie na nowy, zdrowy cel operacja się powtarzała. Zanim Henche zdążyły wroga wykończyć ja zadawałem spokojnie 150+ obrażeń.

A co do linku SAM SZUKAJ!: www.guildwarsguru.com ---> Trade Forum ---> Price Check ---> Weapon Mod Baseline Pricing, tak trudno wyszukać, że trzeba się innych pytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i jakoś znaleźć nie moge builda do touch rangera :/ Wpisałem w google to mi sie jakieś głupoty wyszukały z przeterminowanym buildem :/ Mógłby ktoś linka rzucić?

Arkadiusz->Dzięki z link.

Dragon->szukałem i nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało misie znaleźć build na gw guru.Od razu przetestowałem go i musze przyznać,że jest wypas :) Co prawda jest na maxa noobowaty,ale zabawny!Wcześniej musiałem wiać przed wojami...teraz oni wieją prede mna ;)
Ale niestety zauważyłem,że ludzie mają bardzo mocną kontre na toucherów i to nie jest miłe :/ Ten build ma dużo słabych stron-można go łatwo ściągnąć z daleka.Ludzie sie burzą,że jest za mocny.No dobra!Ale ele/me też rozwala woja w kilka chwil a jakoś nikt nie protestuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnej godzinie i 2 przegranych AB stwierdzam,że toucher to beznadziejny na maxa build!dodał bym troche określeń z łaciny na ten build,ale etykieta Forum na to nie pozwala.Jest tak beznadziejny,że można tylko stać i płakać!Używając tego builda przegrywam każdą bitwe!Sam szybko gine co mnie mocno wkur...,bo nie lubie ginąc a poza tym razem ze mną idą całe drużyny toucherów co i tak samo w sobie jest żałosne,bo ludzie już nauczyli sie z tym walczć.Nie ma sesnu używac tego głupiego buildu,bo jest beznadziejny.I tak nie wygram nim z zabójcą,więc go sobie odpuszczam!Do tej pory grałem jako wsparcie z 2 lini.Stawałem sobie, zarzucałem kindle arrows a potem penetrating+hunters+poison arrow i działało naprawde dobrze!Nie moge złego słowa powiedzieć o takim ustawieniu!A i bitwy praktycznie cały czas szły na moją korzyść,bo nie było tak dużo toucherów!Toucher jest pierwszorzędnym celem dla ludków broniących punktów kontrolnych a na moją łuczniczkę strzelającą z łuku nikt nie zwraca uwagi,bo i tak nie widzą skąd lecą strzały jak jest wielka zawierucha!No i moge ściągac magów i mnichów co pozwala moim szybciej przejmować punkty kontrolne.No i moje życie nie zależy od tego czy mi sie naładowac skill do biegania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu nie umiesz grać toucherem? Toucher jest świetny, ale właśnie łatwo można go załatwić jak się pozna o co chodzi. Aczkolwiek jak grałem nim na PvP to szło bardzo dobrze. Wojownicy uciekali az miło.

Ale mnie wkurza ta gamewikis, strasznie długo się otwiera. Powinni zmienić serwer albo coś. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic Guild Warsa na gram.pl i czy moglibyscie mi udzielic rad na jakich serwach grac jak mam zaczac jaka rasa jest najlepsza. Albo po prostu podjcie mi link jakiejs strony Guild Warsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w GW nie masz serwerow, miedzy ktorymi moglbys przelaczac, wybierasz tylko region swiata (Europa, Aemryka itp), a reszta jest zalatwiana automatycznie.
Jedyna dostepna rasa sa ludzie.

Majlepiej rzuc okiem na www.guildwars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Toucher na AB nie powinien się rzucać w wir walki. Jest on najlepszy do przejmowania solo punktów kontrolnych nie bronionych przez żywych graczy. Ja jak gram nim na AB to non stop biegam od jednego punktu do drugiego i przejmuje, kończy się to zazwyczaj zwycięstwem przed czasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracam po długiej nie obecności i mam jedno pytanie :).
Jeśli mam 750 materiału jednego rodzaju to jak to wrzucić do storage żeby bylo razem?? Bo w jednym mieści mi sie tylko 250, (oczywiście mówie o poprawionym storage specjalnie na materiały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.07.2006 o 18:46, graczomaniak napisał:

Wracam po długiej nie obecności i mam jedno pytanie :).
Jeśli mam 750 materiału jednego rodzaju to jak to wrzucić do storage żeby bylo razem?? Bo w
jednym mieści mi sie tylko 250, (oczywiście mówie o poprawionym storage specjalnie na materiały).


Możesz umieścić tylko 250 sztuk danego materiału. Resztę musisz przechowywać w "normalnym" storage albo w ekwipunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować