Zaloguj się, aby obserwować  
Brad

Neverwinter Nights + Dodatki (temat ogolny)

7015 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2009 o 07:17, pudini napisał:

siema, mam pytanko jak usunąć negatywne statusy postaci np. obnizona zręczność, kondycja
itp.?. zrobiły mi sie po walce z zombiakami i zarażeniu chorobą.


Kapłan powinien mieć zaklęcie przywrócenie(zdaje się, że jest mniejsze lub większe), możesz także poratować się zwojem z podobnym czarem. Najprościej chyba jednak iść do jakiejś postaci, która oferuje leczenie - zdaje się, że np. Aribeth leczy bardzo ładnie problemy, które Cię dotknęły, do tego za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 07:17, pudini napisał:

siema, mam pytanko jak usunąć negatywne statusy postaci np. obnizona zręczność, kondycja
itp.?. zrobiły mi sie po walce z zombiakami i zarażeniu chorobą.


Czasem gdy się prześpisz to znika. Inna opcja to leczenie chorób za pomocą czaru, albo torby uzdrowiciela. Jeszcze inna- spacer do jakiegokolwiek uzdrowiciela typu Aribeth, czy Neurik, który usunie wszystkie negatywne efekty za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie- jak można sobie wybrać w co się zamienić przy użyciu czaru Zamiana Postaci z ostatniego poziomu druida? Jak przeciągam na pasek to ustawia mi automatycznie czerwonego smoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2009 o 13:55, Budo napisał:

Mam pytanie- jak można sobie wybrać w co się zamienić przy użyciu czaru Zamiana Postaci
z ostatniego poziomu druida? Jak przeciągam na pasek to ustawia mi automatycznie czerwonego
smoka...


Z tym czarem jest jak z samochodami Forda - możesz się zamienić w cokolwiek, pod warunkiem że będzie to czerwony smok :-P

Poważniej, zaprzyjaźnij się z kołowym menu, właśnie do tego służy. Prawy przycisk na wolnym miejscu na pasku, wybierasz czary, potem druidzkie, poziomy 7-9, zmiana postaci i wybrana postać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2009 o 14:43, mlodyx666 napisał:

Witam, mam taki problem z NWN:
http://img9.imageshack.us/img9/125/nwnt.jpg

Wersja gry 1.69, win xp sp3, radeon hd 4870 512 MB RAM, catalyst 9.4

Czy ktoś miał podobny problem? Z góry dzięki za wszelkie info :P


Wydaje mi się, że może pomóc reinstalacja gry lub aktualizacja sterowników grafiki. Wygląda jakby gdzieś zeżarło niektóre pliki, lub je niepoprawnie wczytywało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem bardziej przyziemny, gram właśnie w HoU i trochę często giną mi towarzysze. Problemem jest to, że berło zmartwychwstania ma niewiele ładunków. Czy można je gdzieś kupić? Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 15:21, miquel93 napisał:

Ja mam problem bardziej przyziemny, gram właśnie w HoU i trochę często giną mi towarzysze.
Problemem jest to, że berło zmartwychwstania ma niewiele ładunków. Czy można je gdzieś
kupić? Z góry dziękuje za pomoc


O ile pamięć mnie nie myli, to możesz zakupić takowe berło od kupca w mieście w podmroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 15:21, miquel93 napisał:

Ja mam problem bardziej przyziemny, gram właśnie w HoU i trochę często giną mi towarzysze.
Problemem jest to, że berło zmartwychwstania ma niewiele ładunków. Czy można je gdzieś
kupić? Z góry dziękuje za pomoc


Możesz też wyposażyć ich w jakiś dobry ekwipunek, będą ginęli rzadziej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2009 o 20:50, Daviochlebak napisał:

Mam takie banalne pytanie: czy przez internet można zdawać kampanię np. w dwie osoby?


Można jak najbardziej :) Tylko czasem występują problemy typu, że jednej z osób się nie pojawi któryś filmik, czy w HotU tylko host traci ekwipunek, jak to ma miejsce w fabule, a towarzysz(e) gra(ją) normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemiła niespodzianka spotkała mnie dzisiaj z rana :-/ Otóż chciałem sobie pograć w NWN na którymś z serwerów: Consulare Draconis albo Embaros II. Wczoraj zassałem patcha 1.69 i wgrałem go od razu (niektóre moduły przestały działać) ale w sumie zacząłem przygodę z Hordami Podmroku. Przez noc ściągały mi się HAKi oraz CEP 2.1. Przed chwilą powrzucałem je do odpowiednich folderów, lecz kiedy chciałem odpalić grę przywitało mnie niezbyt miłe okienko z informacją iż aplikacja przestała działać. No i muszę zrobić reinstal :/ Czy jest jakaś określona kolejność wrzucania tych plików? Może najpierw moduły a później patch? Proszę o jakieś wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 10:08, ArkStorm napisał:

Niemiła niespodzianka spotkała mnie dzisiaj z rana :-/ Otóż chciałem sobie pograć w NWN
na którymś z serwerów: Consulare Draconis albo Embaros II. Wczoraj zassałem patcha 1.69
i wgrałem go od razu (niektóre moduły przestały działać) ale w sumie zacząłem przygodę
z Hordami Podmroku. Przez noc ściągały mi się HAKi oraz CEP 2.1. Przed chwilą powrzucałem
je do odpowiednich folderów, lecz kiedy chciałem odpalić grę przywitało mnie niezbyt
miłe okienko z informacją iż aplikacja przestała działać. No i muszę zrobić reinstal
:/ Czy jest jakaś określona kolejność wrzucania tych plików? Może najpierw moduły a później
patch? Proszę o jakieś wskazówki.


Kolejnosć jest bez znaczenia, ale mimo wszystko - zacznij od patcha, później cała reszta ;).

Pliki z rozszerzeniem .hak do folderu hak
Pliki z rozszerzeniem .tlk do folderu tlk

Jeśli pobierałeś jakieś paczki portretów (pliki .tga w różnych wymiarach) do folderu portraits

Moduły premiowe (o tym mowa ?) nie są wymagane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już ogarnąłem sprawę, gra wysypywała mi się przez przyspieszanie pierwszych reklamówek klikając myszką. Czasami występują jeszcze problemy z wyrzucaniem do windy ale to bardzo sporadycznie. Gram dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2009 o 12:13, ArkStorm napisał:

Już ogarnąłem sprawę, gra wysypywała mi się przez przyspieszanie pierwszych reklamówek
klikając myszką. Czasami występują jeszcze problemy z wyrzucaniem do windy ale to bardzo
sporadycznie. Gram dalej :)


Wyrzucanie do windy jest najczęściej winą sterowników do grafiki, albo ogólnie sprzętem nie przystosowanym do NWN. Polecam też sprawdzić koligację, o ile posiadasz procesor więcej niż jednordzeniowy. Aurora jest silnikiem napisanym średnio, a w dość starej otoczce znanej z Neverwinter Nights lubi się "gryźć" z innymi komponentami systemu, oraz sprzętem.

Btw. polecam poczekać na restart serwera Kyrtaria, linka nie podam z wiadomych przyczyn ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rzeknę tylko iż nie będzie to tyle restart co zupełnie nowy mod, mimo iż tworzony przez ludzi zaangażowanych w działania na Kyrtari :)

Szczegóły na GSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym mieć atut Epicki Unik

Epickie Uniki
Postaç unika obra˝eƒ z pierwszego ataku w rundzie.
Rodzaj atutu: Ogólny
Wymagania: 21 poziom, Uniki, Ulepszony Odskok, Rzuty obronne, Upadanie: 30
poziom, Zr´cznoÊç 25+
U˝ycie: Automatyczne

Wszystkie wymagania spełniłem, oprócz "Rzuty obronne". Gram na serwerze i na następnym poziomie będę musiał wybrać atut - tylko pytanie co to za atut "Rzuty Obronne". W instrukcji na znalazłem tego atutu. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi powiedział co to za atut i czy ma jakąś inną nazwę. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2009 o 20:05, Lukasz-1 napisał:

Wszystkie wymagania spełniłem, oprócz "Rzuty obronne". Gram na serwerze i na następnym
poziomie będę musiał wybrać atut - tylko pytanie co to za atut "Rzuty Obronne". W instrukcji
na znalazłem tego atutu. Byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi powiedział co to za atut i czy
ma jakąś inną nazwę. Dzięki

Tak, w instrukcji i w opisie atutu w grze jest błąd w tłumaczeniu :) Chodzi o ile mnie pamięc nie myli o "uniknięcie śmierci" czy jak się to zwało - otrzymywany na 10 poziomie Tancerza Cieni bądź do wybrania przez łotrzyka od 10...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam pytanie odnośnie patch''a przywracającego wersje 1.67 (z wersji 1.68).
Mam Neverwinter Nights Diamentową edycje i chciałbym zagrać ze znajomymi, którzy mają wersje 1.67.
Ściągnąłem te "patch''e przywracające", jednak nie wiem co mam z nimi zrobić (waga około 1mb, typ pliku RTP.)
Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam Sayujin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować