Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Splinter Cell 6 w drodze. Powstaje pod okiem Jade Raymond

24 postów w tym temacie

Po badziewnym Double Agent i totalnie spieprzonym Conviction nie mam już, żadnego zaufania do Ubi. Co z tego, że pani stworzyła obecnie najpopularniejszą markę Ubisoftu, skoro ostatni SC się na niej wzorował i wyszła totalna kaszana. Może ona to zrobi lepiej, ale jednak nie wierzę aby Sam choć trochę zbliżył się do formy w jakiej był w Chaos Theory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na kolejną część Splinter Cella czekam z niecierpliwością. Tylko błagam, powróćcie do tematu na miarę Chaos Theory! Conviction było co najwyżej udane, lecz to nadal nie to. Mam nadzieję, że Splinter Cell nie będzie przypominał Assassin''s Creed bo nie wytrzymam jeśli Sam będzie musiał lądować w tej nędznej kipie siana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strzelam że będzie to jakiś reboot albo jakaś inna historia np. nowy agent, szkolony pod okiem Fishera... To mogłoby być dobre, tylko że musiałby to być stary, skradankowy SC. ;D

Stary Sam Fisher mi się już trochę przejadł, tym bardziej po DA i Conviction. Więc coś nowego by mnie naprawdę ucieszyło, ale ze starymi bohaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@rindon: Dziękujemy Kapitanie Oczywisty.

Jeśli nowe SC będzie chociaż w połowie tak dobre jak AC: B, to będzie prawdziwa zajebioza. Mam nadzieję, że Jade po raz kolejny udowodni, że nie jest tylko ładną buzią do promocji, ale pełnokrwistym designerem i przywróci blask serii Splinter Cell i usunie mój niesmak i żal po wywalonych w błoto pieniądzach, powstałe po zakupie SC: Conviction.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj nawet oczywistość trzeba czasem potwierdzić :D ja tam bym kolejną częścią Sama się nie martwił może wkońcu będzie to połączenie klasyka z nową oprawą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie się bardzo Conviction podobał, żałowałem jedynie, że był taki krótki.Traktowałem go jako osobną grę, mimo iż miał w tytule "Splinter Cell".Takie traktowanie wyszło grze na dobre.Jeszcze ten multi, który na długo mnie przyciągnął do monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 22:47, karolekx23x napisał:

Niektórzy nie wiedzą kiedy skończyć gry i na której części.


SCC to był wypadek przy pracy :) gra jak ją zaczynali robić miała być czymś zupełnie innym ale nie wyszło... myślę że teraz bogatsi w to doświadczenie zrobią o wiele lepszą grę :) bo marka Splinter Cell ma ogromne możliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 22:56, arborek napisał:

> Niektórzy nie wiedzą kiedy skończyć gry i na której części.

SCC to był wypadek przy pracy :) gra jak ją zaczynali robić miała być czymś zupełnie
innym ale nie wyszło... myślę że teraz bogatsi w to doświadczenie zrobią o wiele lepszą
grę :) bo marka Splinter Cell ma ogromne możliwości :)


Albo za bardzo bedą chcieli pokazać się i z tego wyjdzie jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 22:56, arborek napisał:

SCC to był wypadek przy pracy :) gra jak ją zaczynali robić miała być czymś zupełnie
innym ale nie wyszło... myślę że teraz bogatsi w to doświadczenie zrobią o wiele lepszą
grę :) bo marka Splinter Cell ma ogromne możliwości :)


Jak kto woli. Mnie ostatni tytuł się spodobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że w przeciwieństwie do Conviction tym razem Splinter Cell będzie dobry i wróci do swoich skradankowych korzeni bo o ostatnim można było powiedzieć wiele ale na pewno nie że jest skradanką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra (po AC -grałem tylko w część 1. - porażka totalna), która będzie hitem, bo jakaś d*pa ją reklamuje.

SC skończył się wg mnie na Chaos Theory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy jest tutaj z czego się cieszyć. Trzy pierwsze części były świetne, ale o dwóch ostatnich tego powiedzieć już niestety nie można, bo Double Agent to porażka na całej linii a Conviction jest niewiele lepsze. Bardzo szkoda, że tak znakomita seria tak się stoczyła. Nie wiem po co Ubi z nią tak kombinuje skoro gracze na każdym kroku wychwalają Chaos Theory i chcieliby takiej samej kontynuacji tylko z nową historią i nieco poprawioną grafiką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2010 o 22:47, karolekx23x napisał:

Niektórzy nie wiedzą kiedy skończyć gry i na której części.

Albo kiedy zrobić udanego spin-offa jak to było w przypadku PoP 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Growin

Ona jej nie reklamuje, tylko tworzy, to różnica...
Czy Lays reklamuje chipsy czy je produkuje?

Ja tam poczekam, zobaczę ;)
Być może Jade tego nie schrzani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować