Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Fakty są takie:
1. Zakończenia są głupie, przede wszystkim mało realistyczne, szczególnie:
1.1. gdy ktoś mi wmawia, że przemiana w techno-istotę odbywa się poprzez rzuczanie czaru "kamienna skóra"
1.2. gdy ktoś mi wmawia, że pokonałem Żniwiarzy, a jestem idoktrynowany - więc w którym momencie się budzę:
- gdy zniszczyłem Żniwiarzy? No, indoktrynacja perfekcyjna;
- pozwolono mi zjednoczyc galaktykę, a potem wciśnięto "off-line"? Eeee... jakas logika?
- wybuchła mi kuchenka gazowa i budzę się w zagruzowanej kuchni? I co, gram od nowa? No to nie ma tej gry.
Skoro cała fabuła jest mistyfikacją, to w jaki sposób DLC miałoby stanowić zakończenie, gdy wymagane jest de facto powtórzenie w realu całej procedury?

EA/BW będzie bardzo trudno wytłumaczyć się z tego galimatiasu, cokolwiek chcieli osiągnąć w grze. Żadnego podstępu nie sugerują również prymitywne DLC do ME 2.
Po prostu za chwilę dostaniemy kolejne DLC w postaci mniej lub bardziej wydumanych extra misji i tyle. Żadne drugie dno nie istnieje.

> EA czy Bioware, nie chce mi się wierzyć żeby ktokolwiek był tak głupi, żeby zarżnąć kurę znoszącą złote jaja
Mają tak oddaną i liczną rzeszę fanów i fanboyów, że z pewnością mogą sobie pozwolić na ujadanie kundelków. A tworzenie mitologii tylko podkręca sprzedaż. Że nic nie muszą najlepiej świadczy brak jakiegokolwiek wsparcia - od lat - dla poprzednich, naprawdę wielkich produkcji, jak Saga BG czy KotOR. I co? Tyle próśb i narzekań, a oni nic. Nic a nic? Ani BG 3, ani KotOR III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 15:24, Aurelinus napisał:

ani KotOR III.

Ależ jak to. Przecież jakaś szycha z bioware w którymś wywiadzie wprost powiedziała, że nie planują robić KOTOR 3 bo przecież TOR to taki KOTOR 3, 4, 5 ...
Ręce opadają :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 15:29, Llordus napisał:

Ręce opadają :/

Jesli to komentarz do mojej opinii, to pamietaj, że ToR powstał lata świetlne później i z całą pewnością, nie jest odpowiedzią na prośby fanów ani odgłosem życzeń środowiska. To nowy produkt, który raczej korzysta z marki niż jest nią sam w sobie.

Jeśli to komentarz do tego, co robi Bioware, to się zgadzam, choć przyjmuję do wiadomości, że w gospodarce rynkowej liczy się sprzedaż, a nie sentymenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:

Czy ktoś wie jak założyć grę na multi i zaprosić skutecznie znajomego? Cały czas dostaję monit o ustawieniu "tej funkcji" jak próbuję wcisnąć przycisk "zaproś", a Origin mam ustawione i mam włączone w grze i grę włączoną przez Origin.

Jak sam jestem zapraszany, wciskam "dołącz" i... nic?
Jaka jest procedura działania po zostaniu zaproszonym, gdzie szukać (i jak) tej konkretnej rozgrywki?

EDIT: czy ma na to wpływ ewentualnie ustawienie Firewalla lub typ łącza? Mam radiowe Plusa, losowo z ustawień publicznych mogę bez ceregieli dołączyć do gier multi, ale z serwera prywatnego ni cholery, jak dotąd.

@ Olamagato Ty też nie pomożesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 15:39, Llordus napisał:

Zdecydowanie komentarz do działań bioware.

Więc właśnie stawiam znak równości między komentarzami o ToRze i rzekomym związku z serią KotOR, obiecankami o DA 2 i pierdzieleniem o "możliwych opcjach" ws. ME 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 15:24, Aurelinus napisał:

Mają tak oddaną i liczną rzeszę fanów i fanboyów, że z pewnością mogą sobie pozwolić
na ujadanie kundelków. A tworzenie mitologii tylko podkręca sprzedaż. Że nic nie muszą
najlepiej świadczy brak jakiegokolwiek wsparcia - od lat - dla poprzednich, naprawdę
wielkich produkcji, jak Saga BG czy KotOR. I co? Tyle próśb i narzekań, a oni nic. Nic
a nic? Ani BG 3, ani KotOR III.

Bo prawa do KotORa ma LucasArts, a Lucas słynie z debilnych posunięć. To samo Baldurs Gate, prawa do marki również nie są w posiadaniu ani Bioware ani EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem czy to tu było( jeśli tak to sory, ale sporo tu stron), ale ten pan pięknie podsumowuje dlaczego zakończenie powinno być zmienione. Dla mnie zakończenie nie jest, aż takie złe, jest raczej takie se, ale im więcej się o tym myśli tym bardziej te błędy twórców biją po oczach. Jeśli chodzi o teorię indoktrynacji, to wydaje mi się, że jest to myślenie życzeniowe, swego rodzaju rozpaczliwa próba zaakceptowania takiego zakończenia jakie dostaliśmy.

http://www.youtube.com/watch?v=4H_A7SeawU4&list=UU7v3-2K1N84V67IF-WTRG-Q&index=4&feature=plcp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko odnośnie multi bo nie chce punktów na marne wydać w skille. Czy granat bądź mina mają ograniczenie użycia jak w singlu czy tylko czas odnowienia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 15:24, Aurelinus napisał:

A tworzenie mitologii tylko podkręca sprzedaż. Że nic nie muszą
najlepiej świadczy brak jakiegokolwiek wsparcia - od lat - dla poprzednich, naprawdę
wielkich produkcji, jak Saga BG czy KotOR. I co? Tyle próśb i narzekań, a oni nic. Nic
a nic? Ani BG 3, ani KotOR III.

Na to jest już za późno. Bioware należy do EA i nikt się nie będzie bawił w tworzenie kontynuacji do swoich flagowych tytułów (ToR wyjątkiem, ale tu LA by po prostu z pieniędzmi nie wyrobiło).
Pomijam już też fakt, że saga BG jest definitywnie zakończona a projekt KotORa III został anulowany na własne życzenie przez LucasArts.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Granaty uzupełniasz tam gdzie amunicje, to samo miny. Masz ograniczoną ich ilość, na początku dwa, później trzy i tylko tyle możesz na raz nosić. Gdy podejdziesz uzupełnić amunicje, uzupełnią się też granaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heya. Mam bug i nie mogę kontynuować gry.

Spoiler

Gram na PC. Rozmawiam z proteanem i po ogladnaiu 5minut cutscen, widze jego glowe i nic nie moge zrobic. Gra sie nie zawiesiła.



Pamiętam,z e dwojce na rozmowie z Kaidanem było podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2012 o 22:17, Pupu2 napisał:

Heya. Mam bug i nie mogę kontynuować gry.

Spoiler

Gram na PC. Rozmawiam z proteanem i po ogladnaiu
5minut cutscen, widze jego glowe i nic nie moge zrobic. Gra sie nie zawiesiła.



Wciśnij spację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja mam taki problem że mniej-więcej od połowy gry gdy wybieram Jamesa na misje to nie chce mi się załadować ? jest wczytywanie, prom sobie leci ale muzyka się urywa i wisi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra misiaczki, pytanie do tych co grali Shepem facetem :>~~

Spoiler

Jak byliśmy w związku z Mirandą w ME2 to czy w ME3 będzie to kontynuowane ? Tzn doszedłem teraz do momentu jak Ashley jest w szpitalu no i powiedziała, że jest wkurzona, że jestem z Mirandą :D Skoro postacie z ME2 są postaciami tylko drugoplanowymi to czy jest sens ciągniecie związku z Mirandą ? Wiem, że z nią tylko raz się spotykam a potem raz na misji na Horyzoncie. A może jest jakaś scenka no nie wiem cokolwiek jak jest się z Mirandą ? Ktoś tak robił ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 01:05, RadeXMaster napisał:

ja mam pytanie odnosnie misji.

Spoiler

Mianowicie mam odnalezc zolnierzy elkorów z deekuny....gdzie
to jest bo nie moge znalezc?



System Phontas w Mgławicy Sileonskiej.

Spoiler

Nie możesz tam wylądować, wystarczy, że przelecisz przez planetę i zadanie zostanie zaliczone. Wracaj po nagrodę do ambasadora czy jakiegoś tam elka w Cytadeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2012 o 01:51, vegost napisał:

> ja mam pytanie odnosnie misji.

Spoiler

Mianowicie mam odnalezc zolnierzy elkorów z deekuny....gdzie

> to jest bo nie moge znalezc?



System Phontas w Mgławicy Sileonskiej.
Spoiler

Nie możesz tam wylądować, wystarczy, że przelecisz
przez planetę i zadanie zostanie zaliczone. Wracaj po nagrodę do ambasadora czy jakiegoś
tam elka w Cytadeli.



dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne to zakończenie, nie rozumiem, dlaczego ludzie się czepiają. Gra jak absolutnie świetna, po przejściu aż zrobiło się szkoda, że to koniec. Filmowa, dynamiczna, epicka.Jeśli ktoś narzeka na ME3, nie wiem już sam,czego oczekuje. Ile mamy gier na takim poziomie?
Hackett out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować