Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Klucz gry przypisany jest do konta. Na dowolnym komputerze posiadającym Origin, możesz zalogować się na swoje konto i pobrać grę. Co do aktualizacji to oczywistą oczywistością jest to, że będziesz musiał je pobrać na nowo po zainstalowaniu gry.

Jave
Wystarczyło przeczytać trzy razy i dało się załapać o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrozumiałem ten bełkot to:

Dnia 20.04.2012 o 22:35, karolekx23x napisał:

Chce przeinstalować kompa


Miłej "przeinstalki". Tylko co przez to rozumiesz? Format dysków, instalacja na czysto?

Dnia 20.04.2012 o 22:35, karolekx23x napisał:

wiec gra jest w originie


Jest i nie ucieknie.

Dnia 20.04.2012 o 22:35, karolekx23x napisał:

wiemc tylko trzeba gry odinstalować?


Jak robisz format to po co. Jak nie, to zachowaj grę, przy jej późniejszej instalacji potrzebne będą tylko wpisy do rejestrów, więc pójdzi zacznie szybciej. (o ile Origin przyzwala na taką czynność, ale raczej tak - spróbować nie zaszkodzi).

Dnia 20.04.2012 o 22:35, karolekx23x napisał:

A potem po przeinstalowaniu instalacja, a rejestracja gry zostanie w programie?


wtf? Gry sa do konta przypisane, a konto nie jest przypisane do kompa, więc zarejestrowane gry zostają na koncie, ale pierwszego członu zdania nie kapuję, nijak ma się do drugiego.

Dnia 20.04.2012 o 22:35, karolekx23x napisał:

I bede musiał aktualizacje ponownie pobrać?


Jak będzesz musiał instalaować ponownie to chyba oczywiste jest, że tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskusja ciągle wrze więc myślę, że moderatorstwo wybaczy mi reklamę.
Poza tym sama ekipa@gram.pl poleciła mi bym napisał tutaj w tej sprawie. No więc:

Na forum shadowbroker.pl a konretniej w tym temacie:
http://www.shadowbroker.pl/forum/viewtopic.php?p=16259#p16259

Istnieje pewien temat/projekt nazwany All in One - Wspólnota Twórców i Czytelników. Skupia on ludzi tworzących w uniwersum Mass Effect - niezależnie od rodzaju dzieła (grafiki, opowiadania, parodie, komiksy, szkice, nawet origami) we wspólnej pracy nad poszerzaniem uniwersum przy pomocy fanów. Dzięki takiej współpracy artyści na zasadzie dyskusji, krytyki oraz przemyśleń z innymi artystami mogą się bardziej rozwinąć - już teraz w temacie działa stała grupa, która krytykuje wzajemnie własne prace, współpracuje ze sobą by się rozwijać i tworzyć lepiej. Efekty są wyraźnie - odkąd Projekt AIO ruszył wyraźnie zmobilizowali się fani, tworząc szybciej, lepiej i więcej.
Ważne są również dla nas przemyślenia czytelników, którzy sami nie tworzą. Każde zdanie ma znaczenie, zawsze chętnie widzimy nowych czytelników, którzy niekoniecznie muszą się udzielać w temacie - niech po prostu od czasu do czasu dadzą znać co myślą, co się podoba a co nie. Jak sama nazwa wskazuje projekt jest Wspólnotą Twórców i Czytelników - tak więc każdy kto jest zainteresowany czytaniem, oglądaniem lub tworzeniem jest mile widziany.
Mam nadzieję, że nie pozostawiłem niejasności.
W razie zainteresowanie podałem link:
http://www.shadowbroker.pl/forum/viewtopic.php?p=16259#p16259

Tutaj jest krótki wstęp i kilka małych zasad funkcjonowania naszego projektu. Nie jest to również nic zobowiązującego ;)

Mam nadzieje, że kogoś zainteresowało ;)
Dobrej nocy! Leos8 aka IWillNeverSurrender

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie mogłem zrozumieć, dlaczego tylu ludziom chce się uprawiać darmową reklamę.

Tylko frajerzy pracują na czyjąś markę zamiast na własną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co jest złego w tym, że ludzie chcą tworzyć w uniwersum, które kochają? Nigdy nie zrozumiem ludzi, którzy jadą po innych tylko dlatego, że nie zgadza im się to ze światopoglądem.

Ja tworzę własne dzieła, ale w wolnych chwilach piszę fan-fici w świecie ME i nikt mi tego nie zabroni. Jeśli nie masz niczego konstruktywnego do dodania na ten temat to prosiłbym się nie wypowiadać

Frajerami rzucaj sobie gdzie indziej, nie znasz mnie, nie masz prawa mnie osądzać. Żegnam ozięble.

Poza tym - ta, z pewnością robimy reklamę ME pisząc fanowskie opowiadania i robiąc fanowskie grafiki dla ludzi, którzy interesują się tym uniwersum i którzy w nim siedzą, na forum przeznaczonym uniwersum ME. No kur... porażająca logika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:36, Leos8 napisał:

Poza tym - ta, z pewnością robimy reklamę ME pisząc fanowskie opowiadania i robiąc fanowskie
grafiki dla ludzi, którzy interesują się tym uniwersum i którzy w nim siedzą, na forum
przeznaczonym uniwersum ME. No kur... porażająca logika.

Nie stresuj się tak, gość pewnie nigdy nie doświadczył radości majstrowania przy swoim ulubionym uniwersum to i tego nie rozumie. Bardziej go trzeba żałować niż się na niego irytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 13:36, Leos8 napisał:

A co jest złego w tym, że ludzie chcą tworzyć w uniwersum, które kochają?

Nie wiem. Ty wymyśliłeś tę teorię.

Dnia 21.04.2012 o 13:36, Leos8 napisał:

Nigdy nie zrozumiem
ludzi, którzy jadą po innych tylko dlatego, że nie zgadza im się to ze światopoglądem.

Frajerzy pracują na cudze marki. To światopogląd. Nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek w Sieci marnował czas na obrażanie.

Dnia 21.04.2012 o 13:36, Leos8 napisał:

Ja tworzę własne dzieła

Aha. I?

Dnia 21.04.2012 o 13:36, Leos8 napisał:

ale w wolnych chwilach piszę fan-fici w świecie ME i nikt mi
tego nie zabroni.

To świetnie. Ale po co te powyższe wtręty?

Dnia 21.04.2012 o 13:36, Leos8 napisał:

Jeśli nie masz niczego konstruktywnego do dodania na ten temat to prosiłbym
się nie wypowiadać

Wyrażam poglądy. Nie doszukuj się tu filozofii i podwójnego dna.

Dnia 21.04.2012 o 13:36, Leos8 napisał:


Frajerami rzucaj sobie gdzie indziej, nie znasz mnie, nie masz prawa mnie osądzać. Żegnam
ozięble.

A skąd Ci przyszło do głowy, że mnie w jakimkolwiek stopniu interesuje Twoja osoba? Twoja sprawa, jeżeli czujesz się urażony.

Nie wiem, co trzeba o sobie samym myśleć, żeby przejmować się słowamia randoma z Sieci.

Dnia 21.04.2012 o 13:36, Leos8 napisał:

Poza tym - ta, z pewnością robimy reklamę ME pisząc fanowskie opowiadania i robiąc fanowskie
grafiki dla ludzi, którzy interesują się tym uniwersum i którzy w nim siedzą, na forum
przeznaczonym uniwersum ME. No kur... porażająca logika.

Nie. Propagowanie uniwersum nie jest jego reklamą. Absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 14:02, Hubi_Koshi napisał:

> Poza tym - ta, z pewnością robimy reklamę ME pisząc fanowskie opowiadania i robiąc
fanowskie
> grafiki dla ludzi, którzy interesują się tym uniwersum i którzy w nim siedzą, na
forum
> przeznaczonym uniwersum ME. No kur... porażająca logika.
Nie stresuj się tak, gość pewnie nigdy nie doświadczył radości majstrowania przy swoim
ulubionym uniwersum to i tego nie rozumie. Bardziej go trzeba żałować niż się na niego
irytować.

Kółko Wzajemnej Adoracji uważam za otwarte. Wymyśl na mój temat jeszczę jedną teorię. Przecież to takie fajne pisać z czapy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 15:28, Jave napisał:

Kółko Wzajemnej Adoracji uważam za otwarte. Wymyśl na mój temat jeszczę jedną teorię.
Przecież to takie fajne pisać z czapy.

Nie rozumiesz prostego faktu że jeśli człowiek robi coś dla przyjemności i bo sprawia mu to radość to nie obchodzi go że MOŻE robi twórcom reklamę. Co z tego? Skąd ta agresja z twojej strony? Nie rozumiesz i nigdy przy tym nie majstrowałeś więc po co krytykujesz coś o czym nie masz pojęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 12:25, Jave napisał:

Nigdy nie mogłem zrozumieć, dlaczego tylu ludziom chce się uprawiać darmową reklamę.

Tylko frajerzy pracują na czyjąś markę zamiast na własną.

Sam wymyśl coś konstruktywnego, a nie krytykujesz - to każdy umie. A jak Cię to nie interesuje to olej, ale nie wyzywaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 15:27, Jave napisał:

Nie wiem. Ty wymyśliłeś tę teorię.


Lol. Tak, ja wymyśliłem tą teorią. Razem z innymi fanami. Wejdź na forum poczytaj. No chyba, że czytanie to "frajerstwo"

Dnia 21.04.2012 o 15:27, Jave napisał:

Frajerzy pracują na cudze marki. To światopogląd. Nie przypominam sobie, bym kiedykolwiek
w Sieci marnował czas na obrażanie.


Ja po prostu robię co lubię i nie obchodzi mnie, że robię reklamę na forum, które dotyczy uniwersum dla fanów, którzy znają to uniwersum. No kur... Reklama pełną gębą, skoro ludzie do których się zwracam już to znają.

Dnia 21.04.2012 o 15:27, Jave napisał:

> Ja tworzę własne dzieła


"Tylko frajerzy pracują na markę innych" ?

Dnia 21.04.2012 o 15:27, Jave napisał:

To świetnie. Ale po co te powyższe wtręty?


A po co w ogóle twój komentarz tutaj?

Dnia 21.04.2012 o 15:27, Jave napisał:

Wyrażam poglądy. Nie doszukuj się tu filozofii i podwójnego dna.


Świetnie. Napisz jeszcze do Przyjaciółki i Bravo Girls, tam też wyrażają poglądy, nie wnosząc jednocześnie nic do tematu.

Jakbyś doczytał -> Robię to dla ludzi, którzy uniwersum już znają.
BTW. I niewiele mnie obchodzi co sobie o mnie myślisz - ale wara od ludzi, których nie znasz i rzeczy, których nie rozumiesz. Zwłaszcza, jeśli masz zamiar udawać znawcę w tym temacie.

Hubi_Koshi -> No niestety, tak to już jest. "A po co?", "A na co?", "Reklamę robią, boli mnie to!!!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2012 o 11:16, Evertsen_Dante napisał:

> Czy ulepszyć broń do 10 lvl można tylko w multiplayer?

Musisz ponownie przechodzić grę. Wtedy się da.


aha, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja za to w końcu przeszedłem końcówkę trylogii i prawdę mówiąc

Spoiler

żenada ;]. Sam na to patrze jako wielki koniec a czułem się jakbym oglądał końcówkę kolejnego filmu resident evil...

Już mi się zakończenie Catherine bardziej podobało choć dostałem najgorsze to i tak w necie patrząc jest wiele innych różniących się diametralnie a nie jak tu
Spoiler

kolorem wybuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2012 o 18:15, marekl1975 napisał:

Mam zadanie na Cytadeli. Mam komuś dostarczyć schematy wieżyczek bojowych Cerberusa znalezionych
na Tuchance. Kogo mam szukać?


W przestrzeni prezydium przy barierkach bedzie stal koles ktory rozmawia z kims o wiezyczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pracownik C-Sec (SOC) w przestrzeni publicznej, stojący przy jakichś spalonych ekranach.

EDIT: Mój błąd, ten facet przy spalonych monitorach potrzebuje jakiejś technologii gethów, a nie schematów wieżyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować