Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Kody na demo Mass Effect 3 są już rozdawane poprzez Twiittera i inne (jak np. Microsoft Expert coś tam), więc można już grać od dziś, ale jedynie posiadacze konsoli Xbox.
Więc jeśli dostaniemy jakoś kod czy wygramy na xksińskiej stronie będzie on tylko i wyłącznie do użycia na konsolę Xbox 360. Posiadacze Battlefield 3 dostaną wersję wieloosobową (multiplayer) dema 14tego lutego, a reszta świadka ludzkiego otrzyma demo 17tego lutego, które będzie zawierać zawartość dla pojedynczego gracza jak i opcję wieloosobową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2012 o 18:59, Phobos_s napisał:

Pojawił się pierwszy prawdziwy trailer z Panią Shepard.
http://www.youtube.com/watch?v=oOVB14kUqCo


W niewielu momentach widać panią komandor, żeby się lepiej przyjrzeć, trudno stwierdzić jak bardzo model jest podobny do grafik, które ją przedstawiały. spodobała mi się na tyle, że chyba przejdę ME1 i 2, kobietą, którą spróbuję do niej upodobnić. Do tej pory przeszedłem obie części po kilka razy, ale zawsze facetem. Podoba mi się jej głos, a poza tym dobra muzyka dobrana do trailera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całe to zamieszanie z ea polska i dodatkami, wersjami językowymi zaczyna skłaniać mnie to ściągania gier ze stanów albo z uk (gram na xboxie). Nie zamierzam co prawda kupować całej serii od początku ale cały czas kombinuje jak obejść te problemy i zastanawiam się czy np wersja angielska ME2 byłaby kompatybilna z polską ME3 (biorąc pod uwagę, że mają być same polskie napisy). Mam nadzieje że tak... ale może ktoś z was prócz przypuszczeń będzie miał jakąś pewność ? :) Ja niestety nie znalazłam takich informacji w necie. Jeszcze nie wcieliłam tego pomysłu w życie a nie chce wydawać kasy nie mając chociaż cienia pewności. Zastanawia mnie też, czy do takiej ME2 w wersji ang da się eksportować ME1 z napisami polskimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z EA nigdy nie wiadomo, ale wersja językowa nie ma znaczenia, przynajmniej przy eksporcie zapisów z ME1 do ME2. Wiem to z własnego doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2012 o 08:28, karolekx23x napisał:

14 lutego jak się nie myle ma wyjśc demo ME3 na PC.
Skad pobrac, jak otrzymać kod? Ile waży demo?

Chris Priestly napisał, że demo wymaga 2,5GB, więc pewnie tyle waży, a jeśli chodzi o pobieranie, to pewnie przez Origin, a prócz tego to być może na http://www.masseffect.com/ jest tam guzior "download demo", tylko na razie przenosi tylko do zapowiedzi dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2012 o 22:43, Henrar napisał:

Ludzie wyciągnęli muzykę z dema Mass Effecta 3:
http://social.bioware.com/forum/1/topic/323/index/9239423/1

Faunts wracają! :)


Nie przesłuchałem jeszcze wszystkiego, ale trzeba przyznać, że bardzo dobre. Moim zdaniem muzyka w ogóle jest mocną stroną serii, lubię zarówno ścieżkę z ME1 jak i z ME2, a zanosi się także, że polubię z ME3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko a propos ME3... Czy wiadomo coś na temat przenoszenia zapisów między platformami? Jedynkę i dwójkę przeszedłem na PC, ale zastanawiam się nad kupieniem trzeciej części na Playstation 3 (do PC zniechęca mnie Origin). Czy byłaby jakaś możliwość przeniesienia tych zapisów z pecetowej dwójki do trójki na ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 01:23, Reffanov napisał:

Takie małe pytanko a propos ME3... Czy wiadomo coś na temat przenoszenia zapisów między
platformami? Jedynkę i dwójkę przeszedłem na PC, ale zastanawiam się nad kupieniem trzeciej
części na Playstation 3 (do PC zniechęca mnie Origin). Czy byłaby jakaś możliwość przeniesienia
tych zapisów z pecetowej dwójki do trójki na ps3?

Wiem, że niektórzy ludzie przenosili pomiędzy PC a X360. Co do PS3 to nie ma takiej kompatybilności, więc się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2012 o 01:23, Reffanov napisał:

Takie małe pytanko a propos ME3... Czy wiadomo coś na temat przenoszenia zapisów między
platformami? Jedynkę i dwójkę przeszedłem na PC, ale zastanawiam się nad kupieniem trzeciej
części na Playstation 3 (do PC zniechęca mnie Origin). Czy byłaby jakaś możliwość przeniesienia
tych zapisów z pecetowej dwójki do trójki na ps3?

Save''y na PS3 do ME3 są zaszyfrowane i nie da się ich wymieniać między tą konsolą a inna platformą. Co innego PC i X360.

PS. ME3 jest w fazie GOLD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 03:13, lis_23 napisał:

Demo w środę tylko na konsolach?.

Na PC również (tylko na Origin). Demko z tego co słyszałem ma być w okolicach godziny 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalnym koncie na twitter.com znalazłem:
"PC demo will be released Approximately at 12pm PST."
Może ktoś przełożyć PST na nasz czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2012 o 10:03, Vivek1 napisał:

Na oficjalnym koncie na twitter.com znalazłem:
"PC demo will be released Approximately at 12pm PST."
Może ktoś przełożyć PST na nasz czas?


12 PM PST to 21:00 naszego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faunts. To jest to czego dwójce brakowało z jedynki.
Nie licząc gorszej według mnie fabuły i braku modyfikacji ekwipunku, który tutaj powrócił. Ma nawet ten sam interfejs i kolory co w jedynce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować