Zaloguj się, aby obserwować  
L33T

Mass Effect 3

4342 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2012 o 14:25, Kraju napisał:

Trzeba będzie wysłać do nich maila w tej sprawie, a jak nie to zamówić gdzieś indziej.
Nie widzi mi się czekanie do niemal ostatniej chwili, z niepewnością czy zdążę zamówić.

EK wszędzie jest taka sama, różni się co najwyżej ceną przesyłki, przy czym na gram jest chyba najdroższa, więc i tu wychodzi się na plus. Jeżeli chcesz EK to zamów po prostu z innego sklepu gdzie jeszcze mają, zamiast czekać nie wiadomo na co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2012 o 15:39, karolekx23x napisał:

Czekam na temat orgina, w jaki sposób będzie uciążliwy a potem dopiero zdecyduje czy
kupić przed premiera cz po premierze.

Sprawa jest jasna i teoretycznie prosta.
Tryb dla pojedynczego gracza będzie wymagał jednego połączenia z Origin, później już nie będziesz musiał odpalać programu. A do gry w trybie wieloosobowym będziesz musiał mieć włączonego Origina.

@edit tyle osób się zarzekało, że ME3 kupować nie będą z różnorakich powodów, a teraz czytam jeszcze, że nakład na wersję droższą wyczerpany - ciekawe zjawiska na świecie zachodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz mi gdzie wyczytałeś te informacje? Tylko w singlu chodzi o aktywacje na orginie?
Czyli w singlu robię potem offline tak?

To jak ten program jest zainstalowany to ma jakiś wgląd? Jak można orgina ustawić?
Nie miałem doczynienie nigdy orgina wiec nie mam zielonego pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 11:26, karolekx23x napisał:

A możesz mi gdzie wyczytałeś te informacje? Tylko w singlu chodzi o aktywacje na orginie?
Czyli w singlu robię potem offline tak?

To jak ten program jest zainstalowany to ma jakiś wgląd? Jak można orgina ustawić?
Nie miałem doczynienie nigdy orgina wiec nie mam zielonego pojęcia.

Informacja jest oficjalna z forum Social BioWare.
Przekład z angielskiego.
"Aby zagrać w jakąkolwiek wersję Mass Effecta 3 (pudełkowa, digital) należy zarejestrować ją na Origin.
Następnie granie w trybie kampanii wymaga pojedynczej autoryzacji Origina, zaś tryb wieloosobowy ciągłej. Czyli, żeby grać w trybie wieloosobowym Origin musi być ciągle włączony."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 10:46, Deturis napisał:

@edit tyle osób się zarzekało, że ME3 kupować nie będą z różnorakich powodów, a teraz
czytam jeszcze, że nakład na wersję droższą wyczerpany - ciekawe zjawiska na świecie
zachodzą.


Zgodzę się mnie wkurza Origin i to jak traktują Polskich graczy (brak N7 Warfare Gear, wyboru języka). Ale akurat fabularnie mnie interesuje jak oni to skończą dlatego też raczej kupię choć na 100% będzie to ostania gra od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Zauwazyliscie na najnowszych screenach sa nowi przeciwnicy sheparda, w tym pewne roboty dość znaczących rozmarów z głowami turan. Czyżby Bioware postanowiło że w grze znajdziemy nie tylko ludzkie odpowiedniki zombie, ale tez np. turian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 21:50, xkarionx napisał:

Spoiler

Zauwazyliscie na najnowszych screenach sa nowi przeciwnicy sheparda, w tym pewne roboty
dość znaczących rozmarów z głowami turan. Czyżby Bioware postanowiło że w grze znajdziemy
nie tylko ludzkie odpowiedniki zombie, ale tez np. turian?



W tej części Żniwiarze będą robić Huski z wszystkich ras. Było to już mówione kilka razy w zapowiedziach i wywiadach z twórcami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2012 o 22:06, Nagaroth napisał:

W tej części Żniwiarze będą robić Huski z wszystkich ras. Było to już mówione kilka razy
w zapowiedziach i wywiadach z twórcami. :)


Mnie ciekawi w takim razie jak zombie krogan, albo quarian będą wyglądać:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2012 o 16:14, Odin123 napisał:

> W tej części Żniwiarze będą robić Huski z wszystkich ras. Było to już mówione kilka
razy
> w zapowiedziach i wywiadach z twórcami. :)

Mnie ciekawi w takim razie jak zombie krogan, albo quarian będą wyglądać:}


Wpisz sobie na masseffect wiki hasło ''Brute''. ;P I

Spoiler

prawdopodobnie nie będzie quariańskich zombiaków

:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pomysły gdzie mogę zamówić kolekcjonerkę? Niestety w sklep.gram.pl już nie ma :| Chodzi mi o wydanie PC. Dobrze gdyby cena była przystępna i wysyłka przed premierą by chociaż w dniu premiery mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 17:54, Kraju napisał:

Muve.pl, 3kropki.pl, wirtus.pl, ultima.pl. Jest tego mnóstwo. ;)


Kraju, nie podawaj jeśli nie patrzałeś. Na ultimie również są wyprzedane już wszystkie ^^ Zobacze na reszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inaczej może. Ktoś jakiś sklep poleca gdzie gra zawsze dochodzisz przed premierą albo w dniu premiery i ceny są naprawdę godne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A propo w związku z tym że coraz mniej jest kolekcjonerek w sklepach. Czy trzeba też potwierdzać telefonicznie zamówienie w sklepach gram.pl ? Pytam się poniewaz na polskim forum Bioware krążą plotki żeby potwierdzać i nie sugerować się zamówieniami przez internet.
Drugie pytanie zamówiłem we wrześniu wersje kolekcjonerską ale jest w szczegółach bez bonusów. Czy też będą dodawane dodatki jak w obecnej wersji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2012 o 18:07, Infes napisał:

Inaczej może. Ktoś jakiś sklep poleca gdzie gra zawsze dochodzisz przed premierą albo
w dniu premiery i ceny są naprawdę godne.

W Merlinie jeszcze mają kolekcjonerkę. Kiedyś u nich trochę rzeczy zamawiałem to czas dostawy mają podobny jak u gram.pl, jak kurierem to 2-3 dni idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować