Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 10 - 1

603 postów w tym temacie

Dnia 11.01.2011 o 19:11, Rokuto napisał:

Niestety nie było. Medieval Total War II i do tego jeśli ktoś jest fanem Tolkiena Third
Age mod imasz zajęcie na dłuuuuuuuuuuuuuugi czas. Szczerze polecam :)


Shogun i Medieval interesują mnie najbardziej. Pierwszy dla klimatu i ze względu na to, ze to początki serii, a część drugą dla Polski;D bo mozna Polską rozgromić inne armie, prawda?

@Marloch

Nie, BG2 to rok 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale gdzie jest ku*a Diablo 2 ?!?! gry dekady aha to powiedzcie mi może, że Diablo nie było przełomem ? NA ŚWIECIE NIE MA LEPSZEJ GRY HACK"N"SLASH NIŻ DIABLO!! halooo jak mozna tego nie umieścić przynajmniej w pierwszej 20 ? żal mi tej listy i całego serwisu nie wiem kto u was zasiada ale widać, że na grach zna się dosyć słabo bo umieścić na 1 bioshocka, który wyprzedza legendarnego gothica, ME 2 Dead space 1, Starcraft 2 ! AC 2 i wiele innych jest absurdem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:14, Ichibanboshi-kun napisał:

Shogun i Medieval interesują mnie najbardziej. Pierwszy dla klimatu i ze względu na to,
ze to początki serii, a część drugą dla Polski;D bo mozna Polską rozgromić inne armie,
prawda?

No ba :) Pokonanie Rosji i Niemiec sprawia nieziemską satysfakcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według Xfire w ostatnim tygodniu w Rome: Total War grałem ok. 11 godzin, co jest sporym kawałem czasu, zwłaszcza że mam raczej mało czasu na granie. Na początku pielęgnowałem swoje malutkie państewko, ale teraz prowadzę swoim imperium ekspansję wybijając Galów i Germanów. Sprawia to strasznie dużo frajdy, po przejściu tej części zabiorę się do drugiej części Medievala, chyba że zachciałoby mi się prowadzić inną frakcję, a jest to całkiem możliwe ;] Gra dostarcza także całkiem sporej dawki informacji o starożytnych kulturach, a opisy, choć nie są zbyt krótkie (zresztą to pojęcie względne), czyta się super ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ta lista to taka porazka ze az jaja klekocza nie wiem kto to ukladal ale gowno sie zna na grach - pewnie jakis random crap wybral + to co mu kazali w firmie dac .. batman asylum na 2 ... na 1 bioshock .. tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 18:52, Ichibanboshi-kun napisał:

> Może, ale ja się bardzo zmęczyłem. ^^
Oczywiście do porządnie zrobionych nie zaliczyłem DA ;)więc wierzę.
> Są gry w których aktywna pauza jest bardzo fajna, w innych zaś zupełnie nie pasuje.

Oczywiście, najchętniej widzę ją w RPG - dlatego lubię taktyczne, tury to rzecz stworzona
dla mnie ;) - oraz chciałbym w strategiach XD pewnie, można grać w turowe, ale fajnie
byłoby mieć grę taką jak Total War i móc w trakcie sobie zatrzymać, spokojnie wybrać
jednostki i cele im wyznaczyć. Choć wtedy przestałyby być to RTSy.

W Total War w bitwach spokojnie możesz wydawać rozkazy na pauzie (oczywiście tylko w trybie pojedynczym). Nie ma za co ;)

PS polecam Medieval 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że jestem w szoku przez ten ranking i zdaje mi się że ekipa "gram.pl" nie lubi gier Bio Ware bo jak można pominąć praktycznie wszystkie gry tego studia!!! Nawet Mass Effect 2 się nie znalazł przynajmniej w pierwszej 10!!! Gdzie Dragon Age, gdzie Neverwinter ??? Nawet w rankingu najbardziej oczekiwanych gier na rok 2011 nie ma ani ME3 i DA2......szok.....:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 19:43, Blasting_Power napisał:

W Total War w bitwach spokojnie możesz wydawać rozkazy na pauzie (oczywiście tylko w
trybie pojedynczym). Nie ma za co ;)

To jest gra dla mnie! Gra marzenie :)

@Rokuto, Gumisiek2

Dziękuję za informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 20:01, SarenkaB napisał:

Jak widać nie wszyscy lubią gry BioWare...to dopiero zaskoczenie,co nie?


Nie każdy lubić musi, ale trzeba przyznać że to studio ma swoich fanów i robi naprawdę wielkie gry, a pominięcie w tym rankingu Mass Effect 2 to dla mnie i dla wielu na tym forum największe rozczarowanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 20:15, HcMaverick napisał:

> Jak widać nie wszyscy lubią gry BioWare...to dopiero zaskoczenie,co nie?
>
>
Nie każdy lubić musi, ale trzeba przyznać że to studio ma swoich fanów i robi naprawdę
wielkie gry, a pominięcie w tym rankingu Mass Effect 2 to dla mnie i dla wielu na tym
forum największe rozczarowanie....

Ranking od początku do konca był subiektywny.Redaktorzy nie musieli sie przejmować "wielkością" danej gry a jedynie tym czy im sie podoba lub nie.Jeśli dobrze zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 20:31, SarenkaB napisał:

> > Jak widać nie wszyscy lubią gry BioWare...to dopiero zaskoczenie,co nie?
> >
> >
> Nie każdy lubić musi, ale trzeba przyznać że to studio ma swoich fanów i robi naprawdę

> wielkie gry, a pominięcie w tym rankingu Mass Effect 2 to dla mnie i dla wielu
na tym
> forum największe rozczarowanie....
Ranking od początku do konca był subiektywny.Redaktorzy nie musieli sie przejmować "wielkością"
danej gry a jedynie tym czy im sie podoba lub nie.Jeśli dobrze zrozumiałem.

Może i był subiektywny tylko pomyśl że na 111 gier pominęli grę która na całym, świecie jest uznawana za jedną z najlepszych w historii branży, nawet gdyby zajęła 111 miejsce to bym się nie czepiał, nawet w najbardziej oczekiwanych na 2011 nie napisali nic o Mass Effect 3....czy to nie dziwne..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie.Po prostu,kiedy redaktorzy głosowali na swoje wybrane gry musieli mniej razy zagłosować na ME a wiecej na inne gry.Tym sposobem ME nie załapało sie do Top111.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 20:53, Kadaj napisał:

Bo widocznie w redakcji akurat seria ME nie cieszy się zbyt wielką sympatią, zdarza się.
xP

Ciekawe w takim razie, czemu dostała taką dobrą ocenę i była wiele razy chwalona.
No ale wiadomo, plants vs zombies jest o wiele lepsze niż ME1 i 2 i reszta dobrych tytułów które zostały pominięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 20:47, SarenkaB napisał:

Nie.Po prostu,kiedy redaktorzy głosowali na swoje wybrane gry musieli mniej razy zagłosować
na ME a wiecej na inne gry.Tym sposobem ME nie załapało sie do Top111.

No tak po co głosować na ME skoro w rankingu jest kilka gier z seri FiFa, GTA czy CoD ....śmiech na sali a nie ranking...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2011 o 21:03, HcMaverick napisał:

No tak po co głosować na ME skoro w rankingu jest kilka gier z seri FiFa, GTA czy CoD
....śmiech na sali a nie ranking...


Mam propozycję.
Napisz tutaj, w kolejnym poście ranking 100 najlepszych gier ostatniej dekady, swój, lepszy od tego który tak bardzo Ci przeszkadza.
Skomentujemy go sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować