Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TOP 111: Miejsca 10 - 1

603 postów w tym temacie

Nareszcie- God of War, Modern Warfare... IMO bioshock na 1 miejscu to nieporozumienie, ale to tylko moja opinia:)
Swoją drogą, pytam- GDZIE NEVERWINTER NIGHTS?? MORROWIND?? i największy chyba nieobecny- GTA San Andreas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=64370&tpage=3

Tak przy okazji - widać niestety problem z zorganizowaniem na porządnie takiego głosowania... w temacie który podałem głosujemy na 10 gier, Ty proponujesz 5 kto inny proponował i zaczął już wymieniać 3... A ja uważam że nawet te 10 gier to za mało... raptem średnio jedna gra na rok.

@Clubnyak

E tam, gram we wszystkie GTA od dwójeczki włącznie i SA jest dla mnie najnudniejszym i najsłabszym ze wszystkich (choć ofc nie jest słaby) Brakuje mi wielu, wielu innych gier, ale gdzieś je już w części wymieniałem, a nie zamierzam się powtarzać ani narzekać już więcej.

Tak czy siak ranking uważam za miłą ciekawostkę, każdy odcinek studiowałem z zaciekawieniem zaraz po opublikowaniu - thx gram :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho GTA SA to najgorsza część "nowych" GTA. Już wtedy engine był przestarzały, fatalny bohater (ziomalskie klimaty x_x) + ogromne przestrzenie. Owszem, fajnie je się zwiedza, lecz gdy trzeba było poświęcić paręnaście minut na przejazd z jednego miasta do drugiego, tylko po to, by skończyć krótką misję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 21:53, gogiell napisał:

Imho GTA SA to najgorsza część "nowych" GTA. Już wtedy engine był przestarzały, fatalny
bohater (ziomalskie klimaty x_x) + ogromne przestrzenie. Owszem, fajnie je się zwiedza,
lecz gdy trzeba było poświęcić paręnaście minut na przejazd z jednego miasta do drugiego,
tylko po to, by skończyć krótką misję...

Ale można było sobie puścić np. Radio X ,albo posluchać Toto - Hold The Line na KDST :P

PS.Zacząłem ,czytać od czwartej strony i co przeskoczyłem na następna ,to dochodziła nowa Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że ranking nie wyszedł , okazał się wielką kpina z słynnych tytułów.
Mógł w ogóle nie powstawać a teraz widać ze nikt się z rankingiem nie zgadza , może się znajdą osoby które zdanie podzielają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 21:58, karolekx23x napisał:

Widać że ranking nie wyszedł , okazał się wielką kpina z słynnych tytułów.
Mógł w ogóle nie powstawać a teraz widać ze nikt się z rankingiem nie zgadza , może się
znajdą osoby które zdanie podzielają.

Akuratv ,że powstał to wielki plus.To tak jakby nie miał powstać ,np. Rock ,bo nie każdy się będzie z nim zgadzał :) Sporo ,tytułów nie znam.Sporo powinno według mnie się innych gier znaleźć ,ale jak już pisano ,to wybór redakcji.Więcej się nie będę rozpisywał ,bo i po co ,skoro wszystko już tu chyba powiedziano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> rafal2iomuss
> Brak San Andreas to jest jakaś totalna kpina. Rzec można jest to puenta tego debilnego rankingu. Umieszczenie tej gry poza pierwszą piątką było by absurdem a poza pierwszą setką to graniczy z debilizmem, który jak widać udało się głosującym osiągnąć bez problemu.
Czyste konto i tylko dlatego ostrzeżenie za brak kultury.

-> xkarionx
> Cos mi sie wzdaje ye liste ta robili jacis debile.
Ostrzeżenie za to samo co wyżej.

-> Snake08
> Ty idioto, pomyśl chwilę zanim kogokolwiek zaczniesz obrażać. /.../ pomyśl najintensywniej jak to, w Twoim przypadku, możliwe.
Moim zdaniem zamiast myśleć przed napisaniem czegoś obraźliwego lepiej jest nie pisać tego w ogóle. Ostrzeżenie za brak szacunku.

-> Danio237
> Ranking z dupy wzięty. Tyle.
Ostrzeżenie za brak kultury.

-> sirufok
> Kolejny idiot.
Ostrzeżenie za brak szacunku.

-> Shelazar
> Spierdalaj, zwykła pomyłka, ot co.
Zastanawiałem się nad degradem ale tym razem tak jak reszcie daję jedynie ostrzeżenie za brak kultury jak i szacunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 21:02, SongoX napisał:

Tak, bo nie stworzono wcześniej tak filmowej, nieustannej rozgrywki naszpikowanej akcją.

Ja nie wiem czy CoD4 jest bardziej filmowy od gier z serii filmy interaktywne, co to ich pełno było w latach ''90-tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie, patrząc na te 300 milionów komentarzy to stwierdzam, że gram.pl swoje zadanie wykonało. Wnerwiło większą część forumowiczów i nabiło ilość komentarzy do niebotycznego pułapu. Sądzę, że części wielkich i kultowych tytułów specjalnie nie zamieścili, by podgrzać atmosferę (albo by pokazać jacy to oni nieszablonowi). Jakoś nie mogę uwierzyć, że tyle gier samych się jakoś ominęło.

A redaktorzy pewnie śmieją się z całej sytuacji. Wyciągam takie wnioski z tego, że nikt z nich nawet nie wtrącił jednego małego posta.

To taka moja mała teoria spiskowa, może całkowicie bezpodstawna... może...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 10.01.2011 o 19:20, TheAbsurd napisał:

Ja nie rozumiem braku zrozumienia. :) Po chwili grania miałem wrażenie że wiem o tej
grze wszystko. A Batman jest chyba nawet moim ulubionym bohaterem komiksowym. Może dam
jej jeszcze jedną szansę, ale nic oryginalnego tam nie widziałem.


Ale jakiej oryginalności oczekiwać można po grze gościem przebranym za nietoperza? ;)
siłą tej gry jest właśnie to ze jest w niej wszystkiego po trochu ( bijatyki,skradanki,platformówki ) ale w idealnie wyważonych,odmierzonych proporcjach,ilościach przez co sama gra jako całość nie nuży
dobrym zabiegiem jest też to że nasz uszaty bohater nie ma od razu wszystkich swoich zabawek do dyspozycji
czegóż chcieć więcej? - ktoś już tu pisał że jest to najlepsza gra oparta o znaną licencję i zdecydowanie najlepsza gra o bohaterze komiksowym ( choć tu wyróżniłbym jeszcze " Ultimate Spider Man "," X-Men Legends II " i " Marvel Ultimate Alliance " ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że GTA IV jest stanowczo za wysoko, a nasz polski Wiedźmin za nisko...
No ale przynajmniej zachęciliście mnie do gry z miejsca pierwszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 21:41, Jaki_Gahn napisał:

Mam ogromną prośbę do redakcji. Moglibyście zrobić sondę tak, aby każdy z użytkowników
miał np. po 5 głosów na każdą z gier przedstawionych w Waszej TOP 100?


Po co głosować na gry spośród TOP 100 redakcji, skoro większość komentarzy dotyczy braku takiego czy innego tytułu na liście? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 22:03, Nikodem95 napisał:

> Widać że ranking nie wyszedł , okazał się wielką kpina z słynnych tytułów.
> Mógł w ogóle nie powstawać a teraz widać ze nikt się z rankingiem nie zgadza , może
się
> znajdą osoby które zdanie podzielają.
Akuratv ,że powstał to wielki plus.To tak jakby nie miał powstać ,np. Rock ,bo nie każdy
się będzie z nim zgadzał :) Sporo ,tytułów nie znam.Sporo powinno według mnie się innych
gier znaleźć ,ale jak już pisano ,to wybór redakcji.Więcej się nie będę rozpisywał ,bo
i po co ,skoro wszystko już tu chyba powiedziano :)


Zawsze ponarzekać można i ocenić taki ranking , i wyrazić swoja opinie w sposób kulturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może by tak wśród userów zrobić rankingi np. TOP 10 gatunku i później je wymieszać (oczywiście w odpowiedniej kolejności) i zrobić z tego setkę? Gatunków sporo a i gier sporo ,więc setka się uzbiera .Tak,tak ponad setka ,ale 100 ma być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.01.2011 o 22:12, Smileyer napisał:

Uważam, że GTA IV jest stanowczo za wysoko, a nasz polski Wiedźmin za nisko...
No ale przynajmniej zachęciliście mnie do gry z miejsca pierwszego ;)


Niesłusznie, nie jest to gra, którą warto by przejść więcej niż jeden raz, jest schematyczna i wtórna, cały gameplay opiera się na strzelaniu z broni palnej i używaniu mocy psionicznych. To nawet na TOP 20 nie zasługuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gogiell-->każdy ma własne zdanie i Ja uważam,że CJ to najlepsza postać w grach video zaraz po Kratosie ;] Klimat również genialny (jak dla mnie). Nie grałem w Vice City więc na razie GTA SA jest moją ulubioną częścią serii ;]

NIkodem95-->
"Hold the line, love isn''t always on time, oh oh oh..."
Genialna piosenka,jedna z najlepszych z San Andreas ;] W ogóle stacja K-DST rządzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować