Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Porównanie TDU i TDU2 od Motogames.gram.pl

29 postów w tym temacie

Obie są niesamowicie brzydkie.
2 to tylko poprawione tekstury, kontrast i parę innych detali.
Generalnie przypomina to jedne z pierwszych Need for Speedów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry w tym samym stylu, z tym, że w 2 mamy ostrzejsze kolory. Mnie tam grafika z 1 się podoba, 2 też jest ładna. Kto co lubi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To prawda, TDU jak i jej druga częśc są po prostu brzydkie. W takich grach jak ścigałka gdzie tylko jeżdzimy musi być oprawa wizualna na najwyższym poziomie. Dla mnie osobiście porażka i już wolałbym kupić u konkurencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już bez przesady, że takie brzydkie. Jak wychodził pierwszy TDU to nie pamiętam aby zarzucano mu brzydką grafikę. Co do drugiej części no to tutaj już niestety na minus, oprawa powinna być lepsza, a tymczasem widać, że mało się zmieniło. Oczywiście można sobie to tłumaczyć wielkim obszarem czy coś, niemniej w czytanych recenzjach jest to fakt, że oprawa nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo Zaitsev się pomylił, albo uploader filmiku:
"po lewej nagranie z wersji pecetowej TDU, a po prawej z TDU2 na PlayStation 3: "
natomiast na nagraniu napisy sugerują, że jest odwrotnie czyli TDU 2 po lewej a TDU po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 16:35, krzysiek-xxx napisał:

Albo Zaitsev się pomylił, albo uploader filmiku:
"po lewej nagranie z wersji pecetowej TDU, a po prawej z TDU2 na PlayStation 3: "
natomiast na nagraniu napisy sugerują, że jest odwrotnie czyli TDU 2 po lewej a TDU po
prawej.

To by tylko jeszcze bardziej podkreśliło fakt jak mało się obie części graficznie różnią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie gry wyglądają dość podobnie, a nawet bardzo podobnie. Ja osobiście na grafikę zbytniej uwagi nie zwracam, jednak w TDU2 nie jest ona najgorsza, może tylko trochę zbyt cukierkowa. Teraz tylko czekać na masę DLC, które zapewne niebawem już się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 16:35, krzysiek-xxx napisał:

Albo Zaitsev się pomylił, albo uploader filmiku:
"po lewej nagranie z wersji pecetowej TDU, a po prawej z TDU2 na PlayStation 3: "
natomiast na nagraniu napisy sugerują, że jest odwrotnie czyli TDU 2 po lewej a TDU po
prawej.

No skoro filmik tak mówi, to trzymajmy się ich informacji. Już poprawiłem, dzięki za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda niemal tak samo, w TDU2 otoczenie ma może nieco więcej elementów. PS3 tradycyjnie dla takich porównań ma skopane ustawienie kontrastu, ale już się zdążyłem do tego przyzwyczaić. Ciekawi mnie tylko jakie będą oceny dla drugiej części, bo różne opinie czytałem, często negatywne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 17:05, Zaitsev napisał:

> Albo Zaitsev się pomylił, albo uploader filmiku:
> "po lewej nagranie z wersji pecetowej TDU, a po prawej z TDU2 na PlayStation 3:
"
> natomiast na nagraniu napisy sugerują, że jest odwrotnie czyli TDU 2 po lewej a
TDU po
> prawej.
No skoro filmik tak mówi, to trzymajmy się ich informacji. Już poprawiłem, dzięki za
zwrócenie uwagi.

nie dziwie sie, ze sie pomyliles, sam myslalem, ze po prawej jest dwojka bo wygladala znacznie lepiej, tzn wyrazniejsze tekstury i obiekty pojawialy sie o wiele dalej niz w wersji po lewej stronie, widac nie ma co wymagac od konsol, a minely 4 lata od wydania wersji na pc, jeszcze gorzej bedzie z crysisem2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie lepiej porównanie tdu pc vs tdu 2 pc. Powiem szczerze na full detalach jest to różnica diametralna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL! Mówicie, że grafika w TDU1 jest słaba??!! Nie wiem czy chodzi o to, że teraz jest zła czy, że juz podczas premiery nie była świetna. ALE przecież nawet teraz grafika w TDU1 nie jest tragiczna, a wręcz dobra(choć nie grałem już prawie 1,5 roku, więc nie jestem pewny). A podczas premiery była uważana za rewolucyjną i jedną z wielu zalet produkcji!!

Nie wiem jak jest z TDU2, ale po filmikach wnioskuje, że barwy są jakby hmm bladsze, żółtawe? Nie wiem, styl graficzny bardziej mi się podobał z pierwszej części(taki hmm zielonkawy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficznie nie jest źle, a powiedziałbym, że bardzo przyzwoicie. Mi tam się sama otoczka podoba (poza simsowatością). Jeśli chodzi o model jazdy - chyba będę musiał strzelić sobie kierownicę... na klawiaturze się ciężko jeździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować