Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V - demo już u nas!

563 postów w tym temacie

Dnia 14.04.2006 o 04:55, Tatui napisał:

Niestety gra mi nie chodzi bo wymaga windowsa 2000 albo XP - tutaj chetnie bym poklnal i zbluzgal
tworcow gry ale nie moge.Co za wogle dziwne wymagania moze jeszcze niedlugo okaze sie ze gry
wymagaja najnowszego windowsa. Trudno bede musial zainstalowac XP. a (przeklinanie) czekalem
na to demo do 4 rano i sie okazalo zen ie dziala. Chyba kumacie jak sie (przeklenstwo).

Hehe jak wyjdzie vista to niektore gry beda wymagaly tego systemu tak jak np. HALO 2 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proponuje z Fileplanet ściągać. Trzeba się zarejestrować za darmo najlepiej. Później proponuje ściągnąć Dwnload Manager 2 z ich stronki (ułatwia ściąganie) no i zassać demko z Wschodniego Wybrzeża. Mam łącze 256/64 i ciągnie około 30KB/s - około 5h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wyglada niesamowicie, zacząłem wolny scenariusz, super wygladają podziemia. Tylko jest jeden zonk, po 30 minutach grania, dostałem alert o przegrzewaniu procesora graficznego, temperatura na nim wynosiła 105stopni!!! Grałem na standardowych ustwieniach tj. najnizsze detale i 1024x768.
Gram na FX5200, dziś spróbuję w rozdzielczości 800x600. Pozdrawiam wszystkich bohaterów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wymagań to nie są takie duże jak na taką grafikę. Na moim lapie (Cel 1,4GHZ, 768MB, Ati X600) chodzi elegancko w rozdzielności 1280x800 i detalach na Normal. Czasami chrupnie, ale to z powodu dogrywania z dysku wynikającego z małej(?) ilości pamięci. Więc ogólnie nie jest tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mój CPU to Athlon 2000+ XP, 512 DDR Ram, GeForce4 MX 440 64 MB, gdy misja załaduje się to pojawia
> się czarny ekran i taki błąd http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/60cuqzpfvqa8r5f9.html
>
> A o co chodzi ?


Ja mam to samo ale sie nie dziwie bo mój sprzęt nie spełnia nawet wymagań minimalnych.Lecz spróbbój usunąć podkatalog movies w katalogu data u mnie doszedł pasek do końca i wtedy sie dopiero wyłączyło a takto szedł do połowy może u ciebie bedzie dobrze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam pecha: ściągnąłem demo z FilePlanet, zainstalowałem, uruchomiłem i... pupa: wyskakuje jakiś błąd (nie da się zobaczyć komunikatu) i gra się nie uruchamia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja *^&%$ zaczęłem ściagać wczoraj, padłom włączyłem na noc moja mama coś klikła i.. ech.. ściągam download accelerator, mam dość tych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> metal_man

Wymagania spadły i to znacznie. Beta kiepsko u mnie działała przy 1024x768 i low detal, a teraz działa dobrze przy 1280x800 i detalach normal. Więc znacznie spadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ściągałem przez całą noc i co?... Coś zwalone. Flashget dalej blokuje pliki z serwera gram.pl! To samo miałem wcześniej ale nie naprawili. Mam teraz nadzieję że gry-online też będzie miało to demo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No demko o niebo lepiej działa niz beta, graficzka miodzio, sciagałem z Gamerhell, zero problemów, uruchomiłem na 1024/768 max detale i działa bardzo ładnie, ADM64 +3000, 1024 ram, geforce 6600 500@700, pozdrawaim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demko znacznie lepiej działa niż beta! O wiele lepiej.Gra jest wspaniała!
Gram na 1024/768, średnie detale. Zero zacięć. Intel celeron 2.6GHz,768 RAM, Radeon9200 128mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś podać stronkę z której moge ściągnąć do demko(oczywiście te na których nie trzeba płacić za dostęp do pliku tak jak na gryonline).Serwer gram.pl nie wchodzi w grę bo flashget blokuje mi ich pliki. Prosze o pomoc na forum, na gg:4046510 lub mailem: rick-90@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2006 o 09:23, Mike1292 napisał:

znacie jakiś dobry(darmowy) program do sciagania który ma funkcję wznawiania? ściągłem DAP
PL ale u niego to jest płatne :/


Ja poleciłbym FLASHGETA demko jest super nie moge sie docekac full wersji :) opłacało sie czekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować