Zaloguj się, aby obserwować  
EdenLord

Windows Vista - Temat ogólny

5642 postów w tym temacie

Teraz (pewnie ze względu na to, że to 64bit) sterów do Live''a!

Dnia 27.09.2006 o 23:45, GeoT napisał:

nie ma ... dźwięku też nie ;(

Wie ktoś może coś na ten temat? Kiedy te stery będą? A może już są (mile widziane linki) :)


Niestety też zainstalowałem wersję 64bit. I jak się okazało to był błąd. Sterowników do SB Live nie ma. I nie zanosi się aby były.
Obecnie działam na RC2 32bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 10:29, Clegan napisał:

A poza tym na co komu proc 4rdzeniowy w grach ? Wydajności w tym wypadku wiele albo wcale to
nie podnosi.
4rdzenie w domu na początku będą ''chłytem marketingowym'' dla ludzi ogłupionych różnymi ''testami''
[a bo na tym to jest 120fps, a na k8l 130fps] :)))


Dokładnie! Gdzieś w którymś wątku wrzuciłem wypowiedź kogoś z branży "growej", że wogóle nie biora pod uwagę programowania pod 4 rdzenie. Już przystosowanie gier do dwóch rdzeni to ponoć spory wydatek inwestycyjny, więc o 4 nawet nie myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, to wie ktoś, czemu podczas instalacji bety Visty pojawia mi się blue screen? (Dokładnie to kiedy dochodzi do Completing Instalation)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 19:22, kombesista napisał:

Nawet sobie nie wyobrażasz jak ucieszyłem się po przeczytaniu tego newsa. Oby okazało się to
prawdą, a nie kolejną plotką...


Info rzeczywiście bardzo ciekawe. Ale mam nadzieję, że twórcy GPU nas nie zostawią i dołożą do nowych kart obsługę 9.0C, 9.0L i 10. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 16:50, Clegan napisał:

Info zostało zdementowane: http://twojepc.pl/news_wiecej.php?id=13275 ; niech to ....


Jak się cieszę, MS przybija kolejne gwoździe do swojej trumny... ;p

A mam pytanie - czy szanowny MS ma zamiar wydać wreszcie pełną i poprawioną wersję DX 9? A to że jeden DX 9.0c różni się od innego DX 9.0c to już nie ważne? Zamiast robić po kolei: 9.01, 9.02...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:11, kombesista napisał:

Niestety dopiero w drugim kwartale przyszłego roku :(


A nie czasem w I kwartale roku 2008 jak pisze w tym newsie? Szkoda, liczyłem na SP3 przed premierą Visty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 16:16, Galadin napisał:

> Niestety dopiero w drugim kwartale przyszłego roku :(

A nie czasem w I kwartale roku 2008 jak pisze w tym newsie? Szkoda, liczyłem na SP3 przed premierą
Visty.


Rzeczywiście, niestety pomyliłem się. :(
Ale jest jedna dobra strona, jeśli SP3 wyjdzie w 2008, to znaczy, że będzie on jeszcze aktualizowany przez parę ładnych lat (chyba). Co zmniejszy potrzebę przesiadki na Vistę. (też chyba) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2006 o 16:16, Galadin napisał:

A nie czasem w I kwartale roku 2008 jak pisze w tym newsie? Szkoda, liczyłem na SP3 przed premierą
Visty.

miał być, ale zabrano programistów właśnie do visty bo sie jakieś problemy pojawiły (w sumie to powinni ich raczej przenieść do prac nad ie7. Musi ich tam brakować skoro już w dniu premiery znaleziono w nim błąd wykryty w ie6 pół roku temu. aż strach pomyśleć jaka kolekcja starych błędów w "nowej" przeglądarce będzie za miesiąc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 23:01, Clegan napisał:

Mamy polską recenzję Visty: http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=368

Cóż zainstalowałem toto i:
a) Vista zepsuła mi płytę DVD-RAM podczas formatowania UDF 2.50, zresztą podobnie jak InCD też się chrzanił, tylko Linux mi ten format poprawnie obsługuje;
b) system rozpoznawania mowy interesujący i przydatny, myślałem, że to jedyny oryginalny pomysł M$ ale czytając CHIPa dowiedziałem się, że istniało juz to w MacOSie, czyli M$ zrzyna jak zawsze.
c) środowisko graficzne dogoniło KDE Linuksowe :D
d) mimo, że IE 7 jakby zawiera rzeczy dostępne w innych nowoczesnych przeglądarkach to i tak po dłuższym czasie musiałem zainstalować Firefoxa bo nie mogłem zdzierżyć tego IE.
e) reszta elementów i funkcji dostępna jest w większości już dawno na Linuksie.
Cóż ogólnie wrażenie takie, że M$ zerżnął jak leci z systemów UNIXowych (MacOS X to przerobione BSD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować