Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Hmm no możliwe piszę to co czytałem więc nie jestem wstanie powiedzieć Ci na ile jest to prawda. W każdym bądź razie Frost/Arcane na PvP powinno być lepsze ze względu na spowolnienie chociaż i dmg jest odpowiednio mniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 12:37, Sth`Devilish napisał:

I tak wszystko tankuje Felguard :) Ważne tylko żeby zainwestować troszkę w talent odnawiający
manę demonowi, Mana Feed bodajże (1 lub 2 pkt), bo strasznie szybko mu mana zlatuje na Cleave
i Charge :) A jak chcesz prawdziwą farmę (6-8 mobków meele na raz w kilkanaście sekund) to
idź w Nightfall + Shadowfury :) Potem tylko pullujesz z Seed of Corruption i Corruption na
innych + inne DoTy i co jakiś czas Shadowfury i znowu SoC i tak w kółko :) Ja w ten sposób
wyfarmiłem ok 20g + 2x Arcane Tome + ok 60 sygnetów z tych belfów w Terokkar w jakieś 30 minut
:)


A co maną ? No i trzeba na siłę drain soul wciskać żeby shardy uzupełnić. Bo coś mi się wydaje że mana efficiency leży w takim buildzie... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jestem ciekaw... Czy ktoś z was grał kiedyś przez dłuższy czas magiem wyłącznie z buildem arcane? Czy taki mag sprawdziłby się w drużynach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 23:21, Latniak napisał:

A co maną ? No i trzeba na siłę drain soul wciskać żeby shardy uzupełnić. Bo coś mi się wydaje
że mana efficiency leży w takim buildzie... ;p


Owszem, nie jest to mano-oszczędny build, ani też do najlepszego dpsu, ale do farmy jest w sam raz z tego jednego powodu, że... jest banalny w użyciu :) A nie tak jak w Affliction (czego nie nawidzę), że kilka nowych skilli trzeba dodatkowo używać, co tylko wprowadza zamieszanie (tymbardziej, że ja preferuję czyste UI bez tysiąca spelli na ekranie i wszystkich kombinacji na klawie zbindowanych^^) :) Przede wszystkim trzeba pamiętać, że buildy z Demonology pod względem farmy nie polegają na nukowaniu i obrzucaniu mobków wszystkim co możliwe, bo część dmg (mniej więcej tyle co 2 DoTy) robi i tak Felguard :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 00:58, Sth`Devilish napisał:

Owszem, nie jest to mano-oszczędny build, ani też do najlepszego dpsu, ale do farmy jest w
sam raz z tego jednego powodu, że... jest banalny w użyciu :) A nie tak jak w Affliction (czego
nie nawidzę), że kilka nowych skilli trzeba dodatkowo używać, co tylko wprowadza zamieszanie
(tymbardziej, że ja preferuję czyste UI bez tysiąca spelli na ekranie i wszystkich kombinacji
na klawie zbindowanych^^) :) Przede wszystkim trzeba pamiętać, że buildy z Demonology pod względem
farmy nie polegają na nukowaniu i obrzucaniu mobków wszystkim co możliwe, bo część dmg (mniej
więcej tyle co 2 DoTy) robi i tak Felguard :]


Mi tam skomplikowanie użycia affliction w niczym nie przeszkadza ;p UI zbytnio nie jest zawalone, bo "troszke" sobie je zminiłem (ogólnie jest czysto, a kilka barów jest zmniejszonych) Nie mam też zabindowanych żadnych kombinacyj. Używam tylko dwóch makr (jeden do amplifowania CoA, a drugi do użycia /petfollow przed drain soul) No i ta gra w affliction mi się podoba, a sam własnie nie lubie banalności... Nie lubie tego że wcisne jeden przycisk i wszystko sie samo za mnie zrobi. To już wole powciskać te 9 guzików żeby wyszło na to samo, i mieć uczucie pewnej komplikacji ;p

Widziałem makra dla affliction locka, które załatwiają całą zabawe. Recastują doty, zmieniają cel itp itd ;p, ale nie skorzystam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że dla maga, mimo niższego dmg, do PvE najlepszy jest frost build, ewentualnie + koncentracja z drzewka arcanów. A to głównie przez niższe koszty many spelli frost (IMO), gigantyczne możliwości survive''ingu oraz oczywiście najlepsza kontrola nad przeciwnikiem. No i jeszcze bardzo fajna sprawa, to water elemental co 3 min :-P). Jedyny problem frost maga to taki, że dmg masz w zasadzie tylko z criticali.
A tak poza tym to odniosłem osobiste wrażenie, że generalnie w krainach więcej jest mobów immune/resist na ogień, niż na frost ;-), ale to tylko moje subiektywne odczucie. :-)
Natomiast do gry Solo to już tylko i wyłącznie frost :-). Jakich to ja solo akcji w wykonaniu frost magów nie widziałem. :-) I to jeszcze przed wydaniem TBC. Żadna inna klasa by takich rzeczy nie zrobiła :-).

A ostatnio coraz częściej zastanawiam się nad przetestowaniem full arcane tree + ewentualnie pyroblast z fire i elemental precision z frost drzewa. Zobaczymy jak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do PvE najlepszy jest fire. Frost ma mniejszy DMG, natomiast fire robi duzy threat ale jak sie ma dobrego tanka to to np. Frost/Arcane tez rewelka nie jest. Osobiscie polecam fire/arcane (uniwersalny, w zaleznosci od ulozonych punktow)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze dokąd się wybierasz. Wszystko zależy od przeciwników. Jeżeli robi się jakiś dungeon/raid na coś większego to mimo wszystko lepiej jest dopasować bulid. \

Do PvP - wziąłbym chyba Frost z domieszką w Arcana. Szczególnie przydatny na walczące jednostki wręcz. A i na casterów też nie jest złe. I tank z talentu tez sie przyda później do levelowania. Tak ja myślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poproszy o dobry build dla warlocka do levelowania szybkiego najlepiej dobrze rozbudowany Demonology [Koniecznie Fellguard ] I reszte jak tam uwazacie :D PS: Resnełem build i tak dla testu zrobiłem Destruction full, doszlem do Ruin i tego 100% raczej nie widze :| Tez tak macie :P ? Kilka leveli wczesniej mobkowi zadalem 305 a teraz na 32 temu samemu z Ruinem niecale 400 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 09:04, Xard18 napisał:

Zależy jeszcze dokąd się wybierasz. Wszystko zależy od przeciwników. Jeżeli robi się jakiś
dungeon/raid na coś większego to mimo wszystko lepiej jest dopasować bulid. \


Jeśli tylko masz forsę, aby codziennie wydawać po kilkadziesiąt sztuk złota na rebuild. A przecież musisz jeszcze zawsze odłożyć coś na naprawy, itp. Ja będąc holy priestem na 60 (jeszcze przed TBC) miałem momentami gigantyczne problemy z brakiem kasy :-), a chodziło się do MC, ZG, itd. Ratowały mnie tylko pożyczki od znajomych ;-) , większości których nota bene do dzisiaj nie spłaciłem :-P. Poza tym każdym buildem gra się inaczej i nigdy nie opanujesz do perfekt wszystkich możliwych.
Ja zawsze polecam frost do PvE (szczególnie do solo), bo widywałem kiedyś filmiki z pewnym frost magiem, który wyczyniał takie rzeczy, że głowa mała :-). To dopiero robiło wrażenie. Tylko nie pamiętam jak On się nazywał ... chyba jakoś Monkey... i coś tam coś tam :-).

Dnia 16.05.2007 o 09:04, Xard18 napisał:

Do PvP - wziąłbym chyba Frost z domieszką w Arcana. Szczególnie przydatny na walczące jednostki
wręcz. A i na casterów też nie jest złe. I tank z talentu tez sie przyda później do levelowania.
Tak ja myślę.


PvP mnie nie interesuje :-). A jeśli pisząc o tanku masz na myśli elementala, to muszę Pana rozczarować, bo żaden z niego tank.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 09:46, Ardaren Ziom napisał:

PS: Resnełem build i tak dla testu zrobiłem
Destruction full, doszlem do Ruin i tego 100% raczej nie widze :| Tez tak macie :P ? Kilka
leveli wczesniej mobkowi zadalem 305 a teraz na 32 temu samemu z Ruinem niecale 400 :|


To jest tak : jeśli zadajesz bazowo spellem np. 200 dmg, to normalnie criticala masz 50% więcej, czyli 300. Jeśli masz 100% więcej crit dmg, czyli że dmg wzrasta o kolejne 100 pkt, i wynosi wtedy około 400 :-) Więc chyba wszystko się zgadza :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam kasę nabijało się bardzo łatwo i szybko. Herbalism + Alchemy + sprzedawanie każdego lepszego itemu na AH po niższych cenach tak aby szybko szedł do tego stawianie portali za kasę i robienie żarcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 10:56, oOreVenOo napisał:

Z tego co pamiętam kasę nabijało się bardzo łatwo i szybko. Herbalism + Alchemy + sprzedawanie
każdego lepszego itemu na AH po niższych cenach tak aby szybko szedł do tego stawianie portali
za kasę i robienie żarcia...


Jeśli masz wystarczająco dużo czasu na grę, aby móc robić to wszystko. Ja tyle nie miałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ponieważ gralem taurenami w aliance a teraz niewiem czemu jestem w hordize i czemu jak zaczynam gre mam odrazu 70lvl.

PS. Mam 10 lat i kręcone włsoki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej wam mam problem bo inni chodza na rajdy to ja se mysle tez pujde wiec zainstalowalem najnowszego need for speed i kupilem auto lecz niemoge go odpalic w wowie plz POMOCY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 11:52, Bambochaa napisał:

hej wam mam problem bo inni chodza na rajdy to ja se mysle tez pujde wiec zainstalowalem najnowszego
need for speed i kupilem auto lecz niemoge go odpalic w wowie plz POMOCY!!!

O.o przepraszam ale o co ci właściwie chodzi? chyba że chcesz po prostu spamować to polecam zapoznanie się z regulaminem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debilizm nie boli, czas walczyć z nim. Jeżeli masz 10 lat to Twój poziom inteligencji i tak jest poniżej normy krajowej więc zmykaj do żłobka, czas lulu już 13, dzieci pają o tej porze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się