Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Wiecie od jakiego levelu można sobie latającego mounta sprawić oczywiście nie takiego za kasę tylko takiego smoczka. Słyszałem że za questy go się otrzymuje. I pytanko dotyczy od jakiego lvl i u kogo można quest.. otrzymać bo koło tych smoczków stoi jakiś kolo ale nie mogę na razie z nim pogadać mam lvl 65 jak by co.

20080618220715

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:08, Renchar napisał:

Wiecie od jakiego levelu można sobie latającego mounta sprawić oczywiście nie takiego
za kasę tylko takiego smoczka. Słyszałem że za questy go się otrzymuje. I pytanko dotyczy
od jakiego lvl i u kogo można quest.. otrzymać bo koło tych smoczków stoi jakiś kolo
ale nie mogę na razie z nim pogadać mam lvl 65 jak by co.


latające mounty są tylko na 70lvl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz zrobić prequest by być Neutral z Netherwing.
Musisz mieć 300 riding skil - to kosztuje 5000 golda i wymaga 70lvla
Możesz wtedy zacząć daily quests dla Netherwing
Wraz ze wzrostem reputacji dochodzą kolejne daily + jeden chain
Jak masz exalted- możesz kupić takiego smoka :P
Powodzenia

Info odnośnie questów tutaj: http://www.wowhead.com/?faction=1015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:08, Renchar napisał:

Wiecie od jakiego levelu można sobie latającego mounta sprawić oczywiście nie takiego
za kasę tylko takiego smoczka. Słyszałem że za questy go się otrzymuje. I pytanko dotyczy
od jakiego lvl i u kogo można quest.. otrzymać bo koło tych smoczków stoi jakiś kolo
ale nie mogę na razie z nim pogadać mam lvl 65 jak by co.


- 5000g
- quest chain w SMV
- a potem exalted z Netherwing
- i to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 22:43, CH1CKEN napisał:

Jak masz exalted- możesz kupić takiego smoka :P


Pierwszego smoka dostaje się o ile się nie mylę za darmo. Kolejne już kosztują tyle co szybka latajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 12:59, oOreVenOo napisał:

Uwierz mi robiłem i ŻADEN heroik czy normal mode nie jest trudny jeżeli masz 5 osobową
ekipę MYŚLĄCĄ i SKUPIONĄ


Nie zgodze sie. Trzeba miec odpowiedni sprzet i odpowiednia druzyne. Zwlazcza na Heroic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 23:16, Latniak napisał:

Pierwszego smoka dostaje się o ile się nie mylę za darmo. Kolejne już kosztują tyle co
szybka latajka.

Do questów u Netherwing nie ma dostępu bez 300 Riding.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 00:34, Volvox napisał:

Nie zgodze sie. Trzeba miec odpowiedni sprzet i odpowiednia druzyne. Zwlazcza na Heroic.


Na heroik odpowiedni sprzęt i drużynę ? Hmm ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2008 o 02:02, Corvin 0451 napisał:

Z bliżej niewyjaśnionej przyczyny nie mogę wyedytować swojego poprzedniego posta,


Posta mozna edytowac przez 5 minut po dodaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 00:42, KaPe napisał:

> Pierwszego smoka dostaje się o ile się nie mylę za darmo. Kolejne już kosztują tyle
co
> szybka latajka.
Do questów u Netherwing nie ma dostępu bez 300 Riding.


Ale ja nie o tym. Tylko o tym że z questa się smoka dostaje, a nie kupuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 01:09, Latniak napisał:

Ale ja nie o tym. Tylko o tym że z questa się smoka dostaje, a nie kupuje.

Ale 5000 i tak trzeba wyłożyć, żeby w ogóle pobawić się w robienie repy, więc ciężko to uznać za "darmowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 00:52, oOreVenOo napisał:

Na heroik odpowiedni sprzęt i drużynę ? Hmm ciekawe...


No chce widziec druzyne ludzi w Shattered Halls albo w Blood Furnance (zwlaszcza bez locka pod koniec) w zielonych ciuchach (tu zwlaszcza tank :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 00:55, Volvox napisał:

Posta mozna edytowac przez 5 minut po dodaniu


Dzięki za wyjaśnienie, wcześniej myślałem, że aż ktoś czegoś nie dopisze w wątku. Tak, teraz wszystko ma sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 01:45, KaPe napisał:

> Ale ja nie o tym. Tylko o tym że z questa się smoka dostaje, a nie kupuje.
Ale 5000 i tak trzeba wyłożyć, żeby w ogóle pobawić się w robienie repy, więc ciężko
to uznać za "darmowe".


Za wszystkie inne latajki trzeba zapłacić oddzielnie. Trening + mount. Tutaj płacimy tylko za trening.

Zresztą nie wyobrażam sobie że ktoś robiłby questy netherwingów aż do exalted na normalnej latajce. Więc ktoś już wyłożył tą kase na trening i mounta, a z questa dostaje kolejnego za free (samego mounta).

Mount jest za darmo, trening nie. I o to mi chodziło jak mówiłem że dostaje się mounta za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję rady, a mianowicie na początku ciężko jest się wziąć za Enchanting + Tailoring. Macie jakieś rady, jak się rozkręcić w tej dziedzinie, bo na moim (10) lvlu jest ciężko ;) Proszę o pomoc doświadczonych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 11:05, Samurai Nobuke napisał:

Potrzebuję rady, a mianowicie na początku ciężko jest się wziąć za Enchanting + Tailoring.
Macie jakieś rady, jak się rozkręcić w tej dziedzinie, bo na moim (10) lvlu jest ciężko
;) Proszę o pomoc doświadczonych graczy.


Wcale nie jest ciężko - to najlepsze combo na start jeśli upierasz się na enchanting :). szyjesz graty i disenchatujesz je na składniki :) Zgoda jest drogi w levelowaniu w szczególności w przedziale punktowym 275-300.

10 lvl i ciężko ? tzn z czym dokładnie masz problem ??? wszystko co potrzebne do rozwijania umiejętności masz u trainer''ów na tym lvl...


Innym pomysłem jest branie profesji typowo zarobkowych na początek - jak nabijesz sobie dużo kapusty do 70 lvl, wywalasz je i bierzesz te na których ci zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 11:05, Samurai Nobuke napisał:

Potrzebuję rady, a mianowicie na początku ciężko jest się wziąć za Enchanting + Tailoring.
Macie jakieś rady, jak się rozkręcić w tej dziedzinie, bo na moim (10) lvlu jest ciężko
;) Proszę o pomoc doświadczonych graczy.


Dobra rada: weź inne profesje na początek. Serio :)

Co prawda te dwie profesje ładnie się dopełniają bo można tanio robić zielaki i potem je disenchantować, ale to albo sporo trwa albo jest mało opłacalne, bo na tym prawie nic nie zarabiasz.
Dopiero jak już osiągniesz max to zaczyna się zarabianie na tych profesjach.

A jeśli cię nie zniechęciłem to ci powiem że jedynym sposobem na levelowanie obu profesji naraz jest farmowanie clothów z humanoidów i robienie zielonych itemków z tailoringa. A także disenchantowanie wszystkich zielaków które z mobów wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 01:52, Volvox napisał:

> Na heroik odpowiedni sprzęt i drużynę ? Hmm ciekawe...

No chce widziec druzyne ludzi w Shattered Halls albo w Blood Furnance (zwlaszcza bez
locka pod koniec) w zielonych ciuchach (tu zwlaszcza tank :)


Blood Furnace? Toż to śmiech na sali, napisałem ostatnio, że zrobiliśmy to w trójkę i bez tanka. Ja jako healer też nie miałem dużo roboty, wręcz przeciwnie, był taki luz, że pozwoliłem sobie na dpsik. Bardzo zły przykład...
Co do SH tu już po części się zgodzę, ale tylko po części. Wystarczy dobry tank, reszta byle w cel trafiała i nie pullowała mobów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 11:05, Samurai Nobuke napisał:

Potrzebuję rady, a mianowicie na początku ciężko jest się wziąć za Enchanting + Tailoring.
Macie jakieś rady, jak się rozkręcić w tej dziedzinie, bo na moim (10) lvlu jest ciężko
;) Proszę o pomoc doświadczonych graczy.


Rzeczywiscie z enchantingiem ciezko, ale ok 20 poziomu zaczniesze dostawac zielone itemki ze stworkow i questow wiec bedie co disenchantowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się