Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 22:55, L33T napisał:

Hunter zakłada pułapki jeśli już.

Acha...

Dnia 04.03.2008 o 22:55, L33T napisał:

Graj sobie dalej warriorem zobaczysz jak łatwo jest o party :)

Ale ja chcę sobie przyjemnie rozwalać silniejsze potwory/bossy bez bycia świeżym mięsem, że walka przebiega na tej zasadzie: ja z innymi blokuję, healer leczy, a inni nawalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 23:01, L33T napisał:

ehh przecież pisałem :/

Fury/arms = DPS (nawalanie)
Protecion = Tank (blokowanie czy jak to tam zwiesz)

masz: http://www.wowwiki.com/Warrior_builds i czytaj

Ach! Przepraszam zatem.
Wiem, że to wkurzające trochę, ale czy rogue jest lepszy w tych-rzeczach-o-których-pisałem od warriora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rogue może być trochę trudny na początek zwłaszcza że nie może nosić nic ponad leather armor, więc na serio trzymaj się warriora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 22:52, Kalejdoskop86 napisał:

/.../
Hmm... czyli powiedzmy dla mnie byłby najlepszy rouge? Z tym, że ja chcę walczyć, a nie
pułapki zastawiać! :)


Odpisywałem na post mic02, który pytał o kwestie związane z rajdowaniem, nie wiem czemu to zjadło ;)
Jeżeli chodzi o twoje dylematy, to trudno coś poradzić, bo musisz to wszystko sam zobaczyć - zwłaszcza że różnica pomiędzy tym jak klasą gra się na początku, a jak na 70, może być znaczna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie rogue jest łatwiejszy w ogólnej grze niż warrior, zresztą wielu graczy podziela to zdanie. To obok huntera jest akurat dobra klasa dla początkującego gracza. Nawet w end game są mniej wymagający niż warrior, który zawsze powinien nosić przy sobie gear zarówno do tankowania jak i do dps ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 23:36, Czedwik napisał:

Generalnie rogue jest łatwiejszy w ogólnej grze niż warrior, zresztą wielu graczy podziela
to zdanie. To obok huntera jest akurat dobra klasa dla początkującego gracza. Nawet w
end game są mniej wymagający niż warrior, który zawsze powinien nosić przy sobie gear
zarówno do tankowania jak i do dps ;)


Ale tutaj trzeba pamiętać o jednej rzeczy.

Hunter jest łatwy do opanowania i do levelowania, ale żeby być mistrzem w grze hunterem trzeba się ZDROWO namachać :) Easy to learn, hard to master ( czy jakoś tak to leciało :p )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo spróbuj druida, to taka uniwersalna klasa. Dobrze tankuje, healuje, robi meele i ranged dps. Trochę zależy od telentów, trochę od umiejętności, ale tego jest mniej, tylko kilka rzeczy trzeba opanować tj. swap heal. Wystarczy, że poznasz dobrze tą klasę.
Aha, już Soeir to napisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej
Mam problem bo za nic nie moge znaleźć składników na posion u rogua. Może mi ktoś powiedzieć gdzie je znajde?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 10:56, dulak napisał:

Hej
Mam problem bo za nic nie moge znaleźć składników na posion u rogua. Może mi ktoś powiedzieć
gdzie je znajde?

może ah ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem składniki w origimmar. Mam jeszcze pytanko: widziałem jak koleś się powiększył i mówił że to jakiś soulbocuśtam gdzie moge takie coś kupić żeby się zwiększyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 11:32, dulak napisał:

Nie znalazłem składniki w origimmar. Mam jeszcze pytanko: widziałem jak koleś się powiększył
i mówił że to jakiś soulbocuśtam gdzie moge takie coś kupić żeby się zwiększyc?

Jest taki elixirek że zwiększa bodajże siłe i przy okazji wielkość postaci, fajnie u dreanei to wygląda ;D, są jeszcze inne możliwości np. na wsg jak podniesiesz takiego "buffa" daje ci 30% wiecej dmg oraz właśnie wzrozt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2008 o 12:02, dulak napisał:

A skąd moge to wziąść? i gdzie znajde Mace of Dotation? (dmg. 400-500) ?

grasz na privie? O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 23:39, -Elk- napisał:

Hunter jest łatwy do opanowania i do levelowania, ale żeby być mistrzem w grze hunterem
trzeba się ZDROWO namachać :) Easy to learn, hard to master ( czy jakoś tak to leciało
:p )

Ja bym raczej powiedział, że jest to klasa najbardziej wrażliwa na lagi. Lagowanie przy Steady Shot potrafi obniżyć DPS do poziomu zwykłego Autoshota. Tak samo przeróżne haste''y potrafią utrudnić prawidłową rotacje i wstrzelenie się w coraz krótsze czasy. U innych zawsze można pospamować ten fireball czy Sinister Strike i nic się nie stanie, tu można całą rotacje zawalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się