Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2008 o 15:11, KaPe napisał:

> A może swoją gildie złoże ? :P Jakie ambitne plany :P
Byłeś oficerem w tej swojej gildii Illidanowej? ;) Nikomu nie życze, wiecznie użeranie
się z marudzącymi memberami, durne wispery, dramaty o każdą pierdółkę, olewactwo, konieczność
ciągłego pilnowania wszystkiego, jakieś zarzuty o nadużywanie władzy itp... Bo oczywiście
ludziom się wydaje, że bycie oficerem/GL to sam miód i przyjemności, podczas gdy tak
naprawde to kawał ciężkiej i upierdliwej roboty - oczywiście, jeśli chce się coś z gildii
zrobić więcej, niż farmowania najprostszych bossów i rozpad po paru rajdach.

Swoją drogą, kieruje to do każdego ambitnego, zastanówcie się dobrze ;) Oficerowanie
niewiele ma wspólnego z przyjemnością, chyba, że wasze zasady to "oficer loot priority",
co skończy się dramą po zawinięciu przez was pierwszego epixa ;) Plus całkiem realne
koszty za załatwienie VT czy stronki, chyba, że jedziecie na darmowych, czego nie polecam.
Dzięki przy okazji tym, co u nas to załatwiają ;)


Byłem CL hunterów i Main Assitem na każdym raidzie, a raidy farmowalne ( kara, gruul, magda, tk do kaela i ssc paru bossów) normalnie leaderowałem. Tylko w MH i BT nie leadrowałem, co najwyżej trashe :P
Swoją klasę elegancko trzymałem w ryzach, nikt nie skakał i fikał :P A raidy to wiesz. Ktoś czegoś robi to dostawał werbalne ostrzeżenie na vencie, jak przy kolejnym pullu zamulił to - dkp albo automatycznie go zmieniałem i był spokój :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trafiła ci się widać gildia, gdzie mogłeś sobie pozwolić na machanie szabelką i załatwianie problemów karami ;) Zwykle nie bywa tak łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, kary nie zawsze mogą dać zamierzony efekt. Bywa tak, że czasem ludzie nie przyjmą tego do wiadomości i po prostu z gildii odejdą. Tak samo ciągłe straszenie nimi powoduje spadek morale i w efekcie współpraca w grupie przebiega dużo gorzej (czyt. wipe :P). Wielka tragedia się nie stanie, jeśli z gildii wychodzi jedna osoba, ale jeśli odchodzi większa grupa osób, to wtedy jest to znak, że takie prowadzenie gildii za wiele nie da :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A Badge - nie żartuj, ludzie odkładają od czasu jak wyszło info o nowych epixach w 2.4, a to już było
> ze 2-3 tygodnie temu. Doliczając następne 3 tygodnie czy ile tam, do patcha, można spokojnie
> zebrać duże ilości. Tak samo jak odkładali ludzie honor na S1, i Arena Pointsy na S2/3/4
> i każdy kolejny zapewne.

Można jeszcze szybciej. Jak masz grupę do heroików i powiedzmy 17h dziennie, to możesz zarobić 55 badgy nie dotykając się instancji rajdowych. Zrobiłbyś tak? Bo ja bym się wyłożył. Ceny na tych przedmiotach nie są wcale małe. Może to ja jestem zboczony z moją niechęcią do farmowania, ale jak zobaczę człowieka w pełnym gearze za badge, to pomyślę, przepraszam za język, "O k..., ale on w to włożył czasu".

A w gildiach t6 widziałem już różnych ludzi, poza tym gildie sprzedające przedmioty zwykle biorą do 5 nowych na Kaela, i chyba nie oczekują od nich wybitnego wkładu w walkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 12:17, DragonLord napisał:

Czyli innymi słowy, 3 odpowiedzi, i wszystkie błędne.

Czeeepiacie się:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może, nie wiem. Generalnie u nas była metoda żeby ludzie grali, że powiedzmy w raidzie średnio uczestnicy 30 osób, miks tanków, healerów i dpsów. Zależnie od walki, raz jednych mniej, raz jednych więcej. Nigdy nie robiliśmy by ludzi w gildii było na styk, tyko zawsze na 1 slot w raidzie bylo około 1,5 osoby. I osoba, która się dostała musiała się starać, bo jak nie chce grac to ktoś inny za nią wchodził.Tanków u nas zawsze było około 3 prot warków i 3 feral druidów. Healerów od groma i ciut ciut, 5 paladynów, 3 druidów, 4 szamanów, 4 priestów. Zawsze mieliśmy rezerwę, która zmieniała zamulaczy etc. A DPS to wogle od groma było. Raz pamiętam sytuację, że na raid poszło 2 magów, a 5 siedziało na rezerwie O_o Tamci mieli nerwówkę co byli na raidzie. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć otóż mam pytanko
Mam Triala 14dni
Aktywowany 2 dni temu
Mam klucz aktywujący WoW-a full version i tbc
Więc mam pytanie:
Czy jak teraz w czasie działającego triala aktywuje konto full i tbc będę miał 44 dni? Czy jest to na zasadzie gram 14 dni na trialu i aktywuje(po 14 dniach) , bo jak zaktywuje podczas działania triala będę mieć tylko 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Nie dostajesz 30 dni (nie wiem kto wam ten kit wciska)
2. Dostajesz tyle dni ile ma miesiąć w którym ulepszysz konto
3. Tak będziesz miał jeszcze dłuższy darmowy czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

popieram ginx2. Ja też nie mam dobrych doświadczeń z rodakami. Co innego skandynawowie i ich gildie, chociaż tak jak w życiu wszystko zależy od szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:33, Szejku napisał:

popieram ginx2. Ja też nie mam dobrych doświadczeń z rodakami. Co innego skandynawowie
i ich gildie, chociaż tak jak w życiu wszystko zależy od szczęścia

Dokładka. Nie lubię naszej nacji, mam jej dość w realu, także nie zamierzam widywać ich za często w Azeroth. Szwedziuchy to jest to, i o metalu pogadasz, pomocni, zabawni i kulturalni. Ale fakt, sporo zależy od człowieka i szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ee tam, akurat moja, w całości polska, gildia jest na prawdę spoko (zdarzają się niechlubne wyjątki, ale z reguły tacy poniżej 10 lvl) dlatego chyba rzeczywiście, wszystko zależy od szczęścia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:42, squeglee napisał:

> popieram ginx2. Ja też nie mam dobrych doświadczeń z rodakami. Co innego skandynawowie

> i ich gildie, chociaż tak jak w życiu wszystko zależy od szczęścia
Dokładka. Nie lubię naszej nacji, mam jej dość w realu, także nie zamierzam widywać ich
za często w Azeroth. Szwedziuchy to jest to, i o metalu pogadasz, pomocni, zabawni i
kulturalni. Ale fakt, sporo zależy od człowieka i szczęścia.


E tam zależy jakiego polaka spotkasz własnie na jakim serwie grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 19:53, squeglee napisał:

> E tam zależy jakiego polaka spotkasz własnie na jakim serwie grasz?
VashJ PvP.


No pvp zazwyczaj pełno jest polaczków taki ciekawych,burning legion(to same negatywy slyszalem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:03, hammerfall87 napisał:

No pvp zazwyczaj pełno jest polaczków taki ciekawych,burning legion(to same negatywy
slyszalem)

Nie bardzo rozumiem, no ale mniejsza z tym. Na BL grałem do 33 lvl, zdecydowanie za dużo naszego narodu. BTW, dasz linka do twojego filmu z PvP, bo mi się gdzieś zgubił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2008 o 20:06, squeglee napisał:

> No pvp zazwyczaj pełno jest polaczków taki ciekawych,burning legion(to same negatywy

> slyszalem)
Nie bardzo rozumiem, no ale mniejsza z tym. Na BL grałem do 33 lvl, zdecydowanie za dużo
naszego narodu. BTW, dasz linka do twojego filmu z PvP, bo mi się gdzieś zgubił?


http://pl.youtube.com/watch?v=iahFOwPr6_o

filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja na turalyonie jeżeli te pytanie dotyczylo tez mnie ;p aktualnie gram na rp mniej ludu a przez to, że wswzyscy krytykuja tak servy rp to malo chamow sie trafia :) chociaż w westfall takich dwóch chojraczkow 9 lvl z takim 60 lvl i jedyne co na generalu to : f&%$ck you, get out of here itd itp nie mozna od taskich uciec ;p

ps. niezłe porownanie w tym filmiku tak jak w grze tibiarze i normalni gracze hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o rajdach... Ja się tak zastanawiam, jaka polska gildia potrafiła by załatwić takiego Illidana czy Archiego. Moja ze starego serv nie mogła się nawet na Karazhan dobrze zebrać, a co dopiero kogoś tam zabić... Mimo że ze dwadzieścia 70 było. Cały czas były jakieś problemy, preq itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się