Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jesteś pracownikiem Blizza prawda?
Nikt nie jest doskonały, nie wie wszystkiego, więc proszę, żebyś się nie chwalił, że wiesz więcej.

Sorry, że nie na temat, ale nie mogę nie odpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 17:43, LUIGI93 napisał:

/cut/


Prawda - nie każdy wie wszytko od samego początku. Ale jeśli nie ma się zielonego pojęcia o gierce to po co bezsensownie nabijać posty? Imo sam mam pytanko - może i jest noobskie... Otóż nie grałem dość długo z moim teamem na arenie - może mi ktoś powiedzieć ile rundek muszę zrobić żeby naliczyło mi punkty z całego tygodnia (słyszałem, że taka możliwość istnieje)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:10, LUIGI93 napisał:

Z tego co widziałem w ciągu mojej gry wywnioskowałem, że poruszają się z różną prędkością.


Druid ma travel form na 30lvl dzięki czemu porusza się szybciej
Shaman na 20 ma Wilka, też porusza się szybciej
Paladyn w talentach bodajże ma szybsze poruszanie się, ale pewny nie jestem
Hunter ma Aspect of Cheetah na 20 lvl
Mag ma co najwyżej Blinka ;P
Rogal ma też skilla- na 15 sekund.

No są jeszcze Mounty, ale to inna bajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+enchanciki na butki dzięki którym nie raz i nie dwa dałem rade uciec^^

LUIGI93: Skoro jawnie przyznałeś, że nie wiesz wszystkiego to nie zabieraj głosu w sprawach w których nie masz wiedzy. Na forum odpowiadają osoby które znają temat a nie które po prostu `mogą` odpowiedzieć. Pytania są zawsze celowane w świadomych problemu użytkowników a nie w ludzi którzy chcą nabić posty. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:15, Vesania666 napisał:

Paladyn w talentach bodajże ma szybsze poruszanie się, ale pewny nie jestem


Dobrze ze nie jestes pewny, bo nie ma czegos takiego. Jedynie Mounty i Crusader Aura ktora daje premie do szybkosci ruchu ale w momencie gdy jedziesz mountem. I Nie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:25, goomis74 napisał:

>

Ani Ty nie bądź pewny, bo to, lekko mówiąc, bezedura ;>
Drzewko Retribution, talenty Pursuit of Justice, +5-10-15% szybkości i do 3% resist na zaklęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 18:33, Sztywny-pl napisał:

> >
Ani Ty nie bądź pewny, bo to, lekko mówiąc, bezedura ;>
Drzewko Retribution, talenty Pursuit of Justice, +5-10-15% szybkości i do 3% resist na
zaklęcia.


Aaa Fakt, zapomnialem o tym. To chyba dlatego ze sam jestem Hybryda:P. Glownie protection:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem nie dzialaja mi adony, do folderu interface -> addons wrzucilem addony, wcześniej dzialaly a teraz nie. Gdy loguje sie do gry i tam gdzie wybiera sie postac w lewym dolnym rogu bylo wejscie do addony ale tez mi zniklo, wie ktos jak temu zaradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam kolejny problem z misją tym razem chodzi o misję "Destiny Calls''''

Details
Wierzymy, że jest istota, która może być w stanie, pomóc nam rozumieć, co dzieje z lasami Teldrassil. Niestety nakłonienie tego stworzenia do współpracy okazało się katastrofą .$B$BOn chowa się na gałęziach na granicy Oracle Glade. Wszystkich, którzy dotychczas zbliżyli się do satyra, czy to przez siłę czy też dyplomację, spotkała śmierć. Może ukrycie się jest rozwiązaniem, $N.$B$BZnajdź Sethir Ancient który zagraża innym gatunkom i przynieś raport z powrotem do mnie.
Objectives
Znajdź Sethir Ancient i przynieś jakieś wskazówki, które możesz odkryć u Syurna.
Completion Text
To jest ponura wiadomość, $N. Wydaje się, że choroba, która schwytała lasy i rzeki Darkshore, zaczęła już plamić nasz dom.$B$BSłużyłeś nam dobrze, ale nic więcej nie możesz już tu poradzić. Weź to ostrze jako nagroda dla twojej usługi dla Teldrassil.
Incomplete Text
Masz cokolwiek, co mógłbyś zgłosić o Sethir Ancient, $N?

To treść zadania po POlsku, czytam go z 7 razy i nie mogę rozczaić jak go wykonać, jestem na miejscu, zakradłem się wybrałem umiejętnośc Pick Pocket (gram Nocnym Elfem Rogue) i bąk on się odwraca i atakuje razem z kumplami. oco chodzi??? wiem że mam mu wykraść dziennik, zabiłem go i to nie raz, i nie ma dziennika, quest Helper pokazuje że jest on na przeciwko mnie, niby wszystko ok, ale on mi pokazuje przepaść, ten satyr stoi na sporej gałęzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 19:17, SoieR napisał:

30, 30 walk na tydzień i epixy czekaja ;D


Masz Soi na mysli Gladiatorski sprzet??

Szczerze mowiac to wystarczy na 70 lev zaledwie 5 walk dziennie by w ciagu 5 dni dorobic sie seta Gladiatorskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 21:32, Lord Ridick napisał:

wie ktos co może być z tymi addonami?


Może masz starszą wersję gry ( w co wątpie) albo te twoje Addony nie działają z nowszą wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2008 o 21:32, Lord Ridick napisał:

wie ktos co może być z tymi addonami?

Rozwiązanie jest banalne addony są do nowej wersji 2.4 a nie do wersji twojego pirata czyli 2.3.3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się