Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 29.05.2008 o 18:05, Xard18 napisał:


nie tylko tank ale też healer ; D Zresztą dps który co drugi spell ma resist to kkbai imo ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 15:47, Corvin 0451 napisał:

> BT/MH 180~ hit rating

Jakie 180, jak 164 to cap dla fire, a frost i arcane nawet wcześniej?


Hmm... ale gdybyś miał 202 hit ratingu, to mógłbyś te punkty które pakujesz w talenty co zwiększają hit wpakować w talenty które zwiększają twój dps, albo dps raidu (no chyba że u maga się tak nie da)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 14:48, lukase napisał:

> Zna ktoś jakieś program do kręcenia filmików w WoW?
movie maker, fraps , www.google.pl ---> programy do tworzenia filmow


Dzięki, myślałem raczej o czymś specjalnie zrobionym pod WoW...nie,nie chodziło mi o add on, coś co by ładnie z grą współpracowało, zobacze te może coś mi będzie pasowało:)

EDIT: Spróbujemy z frapsem, bo ładnie toto się prezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 18:09, skubsa napisał:

>
nie tylko tank ale też healer ; D Zresztą dps który co drugi spell ma resist to kkbai
imo ^ ^


Na heroicach moby mają max 72 poziom, a więc bazowo masz 94% hita... jak jest możliwy resist połowy spelli to ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 16:12, Vesania666 napisał:

czy zaraz po wbiciu 70 z gearem Green/Rare trudno znaleść grp na jakiegokolwiek HC''a
?

Oczywiście, że można, ale proponuję na początek robić łatwiejsze heroici typu Ramparts, Blood Furnace itp. Do 2.4 najtrudniejszym heroiciem (jeśli chodzi o wymagania co do drużyny posiadania cc, itp.) był raczej Shattered Halls, obecnie jest to heroic Magister''s Terrace w Quel''Danas. Na te heroici na pewno nie polecam chodzić z zielonymi/niebieskimi itemami, zwłaszcza jeśli chodzi o tanka i czysty dps (tj. bez cc) typu woj czy szaman dps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Z ta polową to ofc była przesada , tak żeby podkreslić o co mi chodzi ^ ^ Sam tego czasami na bossach doświadczam ( pvp geared ), czasami męczę się żeby rzucić dot''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten fraps jest świetny, o to właśnie mi chodziło, tylko że chciałbym coś takiego jako freeware, bo teraz mogę nagrywać tylko 30s...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 18:01, graczomaniak napisał:

Od razu zacznij od hero, jak
grasz magiem, to do sheepa wielkiego gearu nie trzeba miec.


Do dpsu trzeba miec. Do przezycia trzeba miec (zwlaszcza ze owce jak "pekna" to leca do maga, a cloth nie obroni zbyt dlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 18:01, graczomaniak napisał:

Ee tam, zasze znajdzie się jakieś party na heroica. Możesz się ubrac w blue na normalu,
a później łazic na hero, ale czy jest sens tego nie wiem. Od razu zacznij od hero, jak
grasz magiem, to do sheepa wielkiego gearu nie trzeba miec.


Ale trzeba mieć Spell Hita żeby owca weszła, trzeba mieć przynajmniej te +500 spell dmg bo DPS także musi być jako taki no a przede wszystkim trzeba umieć grać, a jak nie umieć to chociaż chcieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siema mam problem!
nie widzę itemów w banku gildii. ziomy mówili że to błąd przez nowego patch i mam zainstalować poprzedni patch lecz nie mogę tego zrobić gdyż wykrywa mi że mam nowszego i nie chce mi się zainstalować ten stary. poradźcie mi co mam zrobić żeby widzieć te itemy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram na oryginalnym serwerze.
Dowiedziełem się że muszę odinstalować ten patch. Problem w tym że nie wiem jak to zrobić?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, dobra. Dobrze że czytasz te strony/poradniki, a nie wyskakujesz ze śmiesznymi pytaniami na forum :)
Jedyna ważna rada - wybierz dobry serwer, najlepiej full. Straszą kolejkami - hmm, ja na miałem postaci na Outlandzie, i mam na Frostmane (obydwa full), i czekałem raz, i to aż 2 minuty...
Po prostu nie wejdź na serwer gdzie jest 80% aliantów, i 20% hordy, najlepiej na taki, z dużą polską gildią.
Przydać się może http://www.raidstatus.com/
tu masz serwery, dane są często niepełne http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php
PS Graj Hordą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 21:40, igier napisał:

gram na oryginalnym serwerze.
Dowiedziełem się że muszę odinstalować ten patch. Problem w tym że nie wiem jak to zrobić?!


Na serwerze możesz grać tylko z najnowszym paczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BTW Ostatnio były już buildy maga, druida i kilku innych klas z alfy w necie, teraz pisze, że zostały usunięte na prośbę Blizzarda.. Ktokolwiek z tego forum znalazł stronę na której może takie są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:00, mic02 napisał:

No, dobra. Dobrze że czytasz te strony/poradniki, a nie wyskakujesz ze śmiesznymi pytaniami
na forum :)
Jedyna ważna rada - wybierz dobry serwer, najlepiej full. Straszą kolejkami - hmm, ja
na miałem postaci na Outlandzie, i mam na Frostmane (obydwa full), i czekałem raz, i
to aż 2 minuty...
Po prostu nie wejdź na serwer gdzie jest 80% aliantów, i 20% hordy, najlepiej na taki,
z dużą polską gildią.
Przydać się może http://www.raidstatus.com/
tu masz serwery, dane są często niepełne http://www.warcraftrealms.com/eu_realmstats.php
PS Graj Hordą

Wiem już jak czytalem na stronach to mi się ork spodobał ma dużo siły i nim będę grać jako warrior jeszcze patrzyłem na takie minotaury mają najwięcej siły ale raczej nie, wole orki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M-m-minotaury? No dobra, nie ważne. :) No to możesz od niedzieli startować...
Taka rada ode mnie - jeżeli nie grałeś w WarCrafta 3, a to widać, to poczytaj trochę lore, gra staje się - moim zdaniem - ciekawsza/bardziej wciągająca gdy wiesz o co w fabule chodzi, i czemu w ogóle gnomy / nocne elfy cię atakują lub orkowie nazywają swoim domem jakiś outland. Przed zagraniem w wowa możesz przejść kampanie W3 jeżeli masz czy możesz pożyczyć, nie zajmuje dużo czasu, a sama gra jest wciągająca i fdobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2008 o 22:36, mic02 napisał:

M-m-minotaury? No dobra, nie ważne. :) No to możesz od niedzieli startować...
Taka rada ode mnie - jeżeli nie grałeś w WarCrafta 3, a to widać, to poczytaj trochę
lore, gra staje się - moim zdaniem - ciekawsza/bardziej wciągająca gdy wiesz o co w fabule
chodzi, i czemu w ogóle gnomy / nocne elfy cię atakują lub orkowie nazywają swoim domem
jakiś outland. Przed zagraniem w wowa możesz przejść kampanie W3 jeżeli masz czy możesz
pożyczyć, nie zajmuje dużo czasu, a sama gra jest wciągająca i fdobra.

Tam coś czytałem o fabule warcrafta. Tam azerotha niby podbiły orki przez portal przeszli do tej krainy. Zobaczymy czy rodzice nie zapomną o dniu dziecka. ;), bo już 3 razy o imieninach zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z przykorością musze stwierdzić że orek w wow nie ma... ;( (orkowie... to juz inna sprawa ;))

@Up
Główny nacisk nałożony jest na tanka/healera co do sprzętu, dps (w tym przypadku mag) jak piszesz green/blue powinien spokojnie "dać rade" w ogarniętym składzie. Pozostaje jeszcze kwestia tego czy dobrze ubrany tank/healer będzie chciał słabo ubranego dpsa... (owca i stolik może okazać się twoją kartą przetargową ;P)

@igier
skoro "ziomk" polecili abyś odinstalował patch i zainstalował poprzedni, rozwiązanie podane przez CH1CKEN''a sprawdzi się wyśmienicie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się