Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2008 o 17:12, SoieR napisał:

czyli chcesz powiedzieć że retri jest pod pve? Oo pvp to jedyne miejsce gdzie retri się
sprawdzi!


Hordowe gildie zwykle mają jednego retri na rajd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki talent był już w alphie BC :P tylko że w arms (a arms=2H, nie dual wield), umożliwiał dual wielding 2H, ale obniżał ich dmg o 20% (chyba). Teraz ma trafić do fury (czyli pasuje - fury = dual wield, arms zostaje 2h :P).

O wiele lepiej prezentuje się Bladestorm (czy coś takiego) - czyli castowany whirlwind (15 sek cast, co 3 sek wali whirlwinda) - można się poruszać podczas channeling tej umiejętnośći + immune na wszystkie stuny, snare, immobilize, fear, etc (w tooltipie jest jak w The Beast Within BM hunta - "While enraged, you do not feel pity or remorse or fear and you cannot be stopped unless killed.")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 19:21, graczomaniak napisał:

Jest jakaś stronka, na której mozna porównywa bornie? Chciałbym przeliczy AP, crit, itp.

Nie wiem czy stronka jest, ale wiem że jest taki fajny addon, który ci zlicza wszystkie staty z danego itemka, i porównuje to z tym co masz na sobie (opcji zliczania jest multum)

Nazywa się rating buster

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:27, Vic napisał:


Hordowe gildie zwykle mają jednego retri na rajd ;)


W mojej byłej gildii był jeden retri paladyn, nie brali go na raidy dlatego, że miał ładne buffy, ale dlatego, że robił imba dmg. Ofc gość miał świetnego skilla i mu zazdroszczę strasznie, na raidzie robił drugi dmg zaraz po hunterze(?), a do tego support, dispelle itp. Wiedział co robić i był jedną z niewielu osób, której oddawaliśmy potrzebny gear jednogłośnie bez rollowania/dkp(sux) czy jeszcze czegoś podobnego. Gdyby wszyscy tak grali WoW byłby piękniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja gildia również miała kiedyś retri paladyna na raidy, dopóki ten bez słowa nie transferował postaci :) Ale jednak fakt faktem, że u Hordy raidujących paladynów retri jest więcej. Dzięki różnicy w jednym skillu paladyni Hordy robią znacznie większy damage. Tylko dlaczego tak dziwnie jest, o tym Blizzard chyba nie pomyślał. Powinni jakoś bardziej to zbalansować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 23:29, Czedwik napisał:

Moja gildia również miała kiedyś retri paladyna na raidy, dopóki ten bez słowa nie transferował
postaci :) Ale jednak fakt faktem, że u Hordy raidujących paladynów retri jest więcej.
Dzięki różnicy w jednym skillu paladyni Hordy robią znacznie większy damage. Tylko dlaczego
tak dziwnie jest, o tym Blizzard chyba nie pomyślał. Powinni jakoś bardziej to zbalansować.

Taa SoB jest świetne + aoe silence czyni z belfów znacznie lepszych palków retri, dając im przewage i w pvp i w pve. Chociaż tyle że SoV sprawdza się w przypadku tankadynów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aoe silence też się przydaje w tankowaniu. Świetnie się wyciąga nawet gromadki casterów w tył tym :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>A) Walka jest prześwietna
Ciesz się, że nie trafiłeś na 1(czy drugą, strach pomyśleć respawny 60 minutowe) wersje traszy, i stara 1 faze. 1 shotujący tanków Battle Mage, których trzeba było kitować do pokoju Al''ara/Solarianki, sam miód, wydłużający całość o marne pare minut na każdą paczkę - a było ich więcej bodaj? Czy też 10 minut czekania w 1 fazie, bo mający 600(?)k Telonicus dawał toye wszystkim tankom - teraz wszystko zdycha tak szybko, że faza "treningowa" nie jest tak upierdliwa.

Dnia 27.05.2008 o 12:53, Latniak napisał:

C) Tankowanie capernianki owns (kiting striderów na vash śmierdzi i jest frustrujący
:/ )

Jest równie "pasjonujace" jak tankowanie Leo czy Illidana, spam Searing Pain zamiast SB.
Vashj chociaż troszke wymagające to było, refleksu troche by złapać, no i odpowiednio biegać jeszcze threat robiąc. Już nawet na Alythess biegasz w kółko, by nie przypalić się w Blaze, i zależnie od sytuacji włazisz pod AOE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2008 o 21:40, Latniak napisał:

> Jest jakaś stronka, na której mozna porównywa bornie? Chciałbym przeliczy AP, crit,
itp.
>
Nie wiem czy stronka jest, ale wiem że jest taki fajny addon, który ci zlicza wszystkie
staty z danego itemka, i porównuje to z tym co masz na sobie (opcji zliczania jest multum)

Nazywa się rating buster


Potwierdzam - swietny addon, praktycznie bez niego trudno sie zorientowac czy oplaca sie brac nowy item - multum roznych statsow na itemach praktycznie wklucza reczne obliczenia :-d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy sposob tankowania Archimonde podany na bosskillers.com jest ok - czyli tank tylem do gorki, boss tylem do rajdu, rajd rozproszony na polance? Wczoraj probowalismy go z 10 razy (nasza dziewicza walka z nim) w najlepszej probie zjechalismy go do 83%. Druga opcja to podzial na 4 grupy N,S, E i W - ale tez nie potrafie powiedziec czy to dobry pomysl?

Podpowie ktos cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 09:27, Atreides napisał:

Czy sposob tankowania Archimonde podany na bosskillers.com jest ok - czyli tank tylem
do gorki, boss tylem do rajdu, rajd rozproszony na polance? Wczoraj probowalismy go z
10 razy (nasza dziewicza walka z nim) w najlepszej probie zjechalismy go do 83%. Druga
opcja to podzial na 4 grupy N,S, E i W - ale tez nie potrafie powiedziec czy to dobry
pomysl?

Podpowie ktos cos?

Tankujemy go tak jak w pierwszym sposobie, ale każdy positioning pewnie zadziała tak długo jak ludzie są rozproszeni, lecz w zasięgu decurse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, ostatnio zagiął mnie brat cioteczny. otóż brat kupił sobie wow-a, i wykorzystal już triala. i pyta sie czy darmowy miesiac odblokuje, jak kupi BC i wykorzysta 15 dniowy klucz dla przyjaciela???
normalnie nie wiedzialem co mu odpowiedziec...
tak więc proszę o zdanie na ten temat!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 03:05, KaPe napisał:

Ciesz się, że nie trafiłeś na 1(czy drugą, strach pomyśleć respawny 60 minutowe) wersje
traszy, i stara 1 faze. 1 shotujący tanków Battle Mage, których trzeba było kitować do
pokoju Al''ara/Solarianki, sam miód, wydłużający całość o marne pare minut na każdą paczkę
- a było ich więcej bodaj? Czy też 10 minut czekania w 1 fazie, bo mający 600(?)k Telonicus
dawał toye wszystkim tankom - teraz wszystko zdycha tak szybko, że faza "treningowa"
nie jest tak upierdliwa.


No i się cieszę ;p

Dnia 28.05.2008 o 03:05, KaPe napisał:

Jest równie "pasjonujace" jak tankowanie Leo czy Illidana, spam Searing Pain zamiast
SB.
Vashj chociaż troszke wymagające to było, refleksu troche by złapać, no i odpowiednio
biegać jeszcze threat robiąc. Już nawet na Alythess biegasz w kółko, by nie przypalić
się w Blaze, i zależnie od sytuacji włazisz pod AOE.


To że wedługi ciebie jest ot nudne i powtarzalne, to nie znaczy że innym może się nie podobać (no i Capernianke spokojnie można z SB tankować). Dla mnie jest to ciekawe i "nowe", robię to pierwszy raz i mi się wydaje interesujące.
Dzięki za jakże pomocne i dopingujące info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 10:56, mateuszbanach0 napisał:

słuchajcie, ostatnio zagiął mnie brat cioteczny. otóż brat kupił sobie wow-a, i wykorzystal
już triala. i pyta sie czy darmowy miesiac odblokuje, jak kupi BC i wykorzysta 15 dniowy
klucz dla przyjaciela???

nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Moja gildia również miała kiedyś retri paladyna na raidy, dopóki ten bez słowa nie
> transferował
> > postaci :) Ale jednak fakt faktem, że u Hordy raidujących paladynów retri jest więcej.
>
> > Dzięki różnicy w jednym skillu paladyni Hordy robią znacznie większy damage. Tylko
> dlaczego
> > tak dziwnie jest, o tym Blizzard chyba nie pomyślał. Powinni jakoś bardziej to zbalansować.
>
> Taa SoB jest świetne + aoe silence czyni z belfów znacznie lepszych palków retri, dając
> im przewage i w pvp i w pve. Chociaż tyle że SoV sprawdza się w przypadku tankadynów
> ;P

Ja jeszcze nie spotkalem paladyna Belfa ktory bylby w stanie mnie pokonac:P. Jednak ja uwazam ze przy odpowiednim wykorzystaniu spelli Pal Retri zada najwiekszy dmg. O czym mam nadzieje prekonamy sie juz wkrotce:). SOier posluchaj sam i sprobuj wykorzystac to u siebie.
Seal of the Crusader>Jugment>Seal of Vengance(czekasz az bedzie widac ze zadaje DoT)>Seal of Command i lejesz. Ostatnio przez to ze odkrylem Vengance na BG: WSG, AB i EotS mam najwiekszy dmg z calego BG zadany.
Wbije 70 i Soier trezba sie na jakiegos Heroica przejsc zobaczyc jaki tam bede miec dmg.
Aha i jednak tankowac nie bede:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 10:58, L33T napisał:

> słuchajcie, ostatnio zagiął mnie brat cioteczny. otóż brat kupił sobie wow-a, i
wykorzystal
> już triala. i pyta sie czy darmowy miesiac odblokuje, jak kupi BC i wykorzysta 15
dniowy
> klucz dla przyjaciela???
nie

na pewno??
bo nie chcę brata wprowadzic w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.05.2008 o 11:25, mateuszbanach0 napisał:

bo nie chcę brata wprowadzic w błąd.



Chodzi ci o to że twój brat:

-Pograł 10 dni na trialu
-potem wykorzysta 15 dniowy klucz dla przyjaciela

To tak się nie da, nie można przedłużyć triala kluczem dla przyjaciela. Ale jeśli twój brat chce najpierw użyć klucza dla przyjaciela z TBC a potem wklepać kod z podstawki i grać miesiąc za free, to tak się da. Jestem tego prawie na 100% pewien, gdyż sam przedłużyłem sobie klucz dla przyjaciela kodem z podstawki WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 11:14, goomis74 napisał:

Seal of the Crusader>Jugment>Seal of Vengance(czekasz az bedzie widac ze zadaje
DoT)>Seal of Command i lejesz. Ostatnio przez to ze odkrylem Vengance na BG: WSG,
AB i EotS mam najwiekszy dmg z calego BG zadany.

Jeszcze nigdy nie widzialem Retardina na PvP, który by używał SoV - bić kogoś i liczyć, że wejdzie dota - w dodatku słaba? A mieć max dmg na BG to bardziej kwestia, z jak wielkimi baranami trafi ci się grać, i czy poszczęści ci się i ktoś cię poleczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" i wykorzystal już triala. i pyta sie czy darmowy miesiac odblokuje, jak kupi BC i wykorzysta 15 dniowy klucz dla przyjaciela???"

A od kiedy BC ma darmowy miech ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się