Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2008 o 21:52, rogal123 napisał:

Witam mam pytanie czy da sie przelac kase z jednego serva na drugi (chromagus -> Buring
legion)


Nie. Chyba, że przeniesiesz tam postać z całą kasą, albo np umówisz się i zamienisz z kimś kto przeszedł z BL na Chromaggus :)

@ MonkOfWar - jeszcze bardziej mnie interesuje czy np voidwalker albo żółw (jako pety) będą skakać ze smoka na smoka razem z graczem ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 21:52, rogal123 napisał:

Witam mam pytanie czy da sie przelac kase z jednego serva na drugi (chromagus -> Buring
legion)

Nie. Możesz co najwyżej dogadać się z kimś na serwerze i wymienić z obecnego na tamtem - ale to dość rzadko się zdarza - albo przenieść całą postać odpłatnie - tu z kolei są limity golda zależne od levela, no i PvE->PvP się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:26, KaPe napisał:

tu z kolei są limity golda zależne od levela


A dokładniej to:

Level 10-30: 300 gold limit
Level 31-50: 1000 gold limit
Level 51+: 5000 gold limit
Level 70: 10000 gold limit

Niby nie taki wielki limit, ale dla kogoś kto długo grał i dużo farmił, to na pewno stanowi przeszkodę. Aczkolwiek nic nie stoji na przeszkodzie żeby zamienić tą kasę na przedmioty, które potem można z niewielką tylko stratą odsprzedać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:31, Sth`Devilish napisał:

> tu z kolei są limity golda zależne od levela

A dokładniej to:

Level 10-30: 300 gold limit
Level 31-50: 1000 gold limit
Level 51+: 5000 gold limit
Level 70: 10000 gold limit

Niby nie taki wielki limit, ale dla kogoś kto długo grał i dużo farmił, to na pewno stanowi
przeszkodę. Aczkolwiek nic nie stoji na przeszkodzie żeby zamienić tą kasę na przedmioty,
które potem można z niewielką tylko stratą odsprzedać ;)


Hmm, od kiedy są te limity? Widziałem kiedyś w jakimś poradniku zarabiania forsy postać na 70 lvl z ponad 40k golda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 22:51, Szczur22 napisał:

Hmm, od kiedy są te limity? Widziałem kiedyś w jakimś poradniku zarabiania forsy postać
na 70 lvl z ponad 40k golda.


Te limity dotyczą przenoszenia postaci z serwera na serwer, tylko tyle golda może ona ze sobą zabrać. Wiedziałbyś, gdybyś przeczytał uważniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś pety które wykrywają rogali. Jak np te psy w halfire citadel przejął bym je ale maja pana i szukam czegoś w ich stylu na rouge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2008 o 23:39, Renchar napisał:

Są jakieś pety które wykrywają rogali. Jak np te psy w halfire citadel przejął bym je
ale maja pana i szukam czegoś w ich stylu na rouge.

na "co"? szukasz czegoś na "czerwony"? ;> wtf? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rogal może kupić sobie teraz taka butle przez co może przejść przez mobki i go guzik go wykryje i ten track można sobie w buty wsadzić a flara zanim upadnie tez jest nic warta. jedynie na razie jak testowaliśmy sowa jak się w nią weszło po wypiciu wykryła, ale rogal nie jest taki by włazić w sowę i testujemy te bestie. Przez ta butle z alchemi i do paki po paczu jest gorszy niż warlok. A z tego co wiem rogal teraz widzi pułapki i nawet jak stawiam to nic w nie nie wpada. Byłem w suriwie szmat czasu pułapki kozacza i wytrzymałość hunta, uśpienie i inne dopaki w defensie. Mimo że trapy są ulepszone i tak wszystko z nich wychodziło wcześniej niż opcjonalnie pisało. Niby 30s a wychodziło po 5s i bądź tu mądry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 00:11, Renchar napisał:

Rogal może kupić sobie teraz taka butle przez co może przejść przez mobki i go guzik
go wykryje i ten track można sobie w buty wsadzić a flara zanim upadnie tez jest nic
warta. jedynie na razie jak testowaliśmy sowa jak się w nią weszło po wypiciu wykryła,
ale rogal nie jest taki by włazić w sowę i testujemy te bestie. Przez ta butle z alchemi
i do paki po paczu jest gorszy niż warlok. A z tego co wiem rogal teraz widzi pułapki
i nawet jak stawiam to nic w nie nie wpada. Byłem w suriwie szmat czasu pułapki kozacza
i wytrzymałość hunta, uśpienie i inne dopaki w defensie. Mimo że trapy są ulepszone i
tak wszystko z nich wychodziło wcześniej niż opcjonalnie pisało. Niby 30s a wychodziło
po 5s i bądź tu mądry.


1) Chaotyczny styl wypowiedzi + brak podziału na akapity = bolesne czytanie.

2) Domyślam się, że chodzi o Sneaking Potion, który jest niezły, ale nie można go pić w arenach (jak wszystkich innych potionów), więc w czym problem? Naprawdę ludzie to łykają w BG specjalnie, żeby cię pognębić?

3) Rogue''owie zawsze mieli Detect Traps, nie tylko "teraz". Fakt, w stojącą pułapkę raczej nie wejdzie, ale to nie koniec świata, naprawdę hunterzy mają najłatwiej ze wszystkich. Co nie znaczy, że rogue''om nie należy się PvP nerf, ale nie z powodu stealtha bynajmniej.

4) Jeśli przez "wszystko z nich wychodziło" masz na myśli graczy, to co w tym dziwnego? Przegapiłeś fakt, że CC w PvP jest limitowane do 10s i jest coś takiego jak diminishing returns (10-5-2,5)?

5) Żadne pety nie widzą stealtha lepiej niż inne, możesz już przestać testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bongosa miałem i jakoś nie chciał zadziałać albo go nie włączyłem;/ sprawdzę zarz tego 2

Edit: poprawka miałem bongosa 2 to może dla tego nie chciał działać. Sprawdzę wersję 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 13:28, dulak napisał:

Bongosa miałem i jakoś nie chciał zadziałać albo go nie włączyłem;/ sprawdzę zarz tego
2

Edit: poprawka miałem bongosa 2 to może dla tego nie chciał działać. Sprawdzę wersję
3

Bongos lepszy bo możesz bindować skille na każdy praktycznie klawisz. W Bartenderze już tego nie ma. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 14:43, dzordzi napisał:

I bez addonu można podpisać klawisze jak tylko dusza zapragnie.

powiedz prosze jak bo nigdy nie udało mi się dojść jak podpisać np. stealth rogalika czy formy druida pod klawisze bez addonów

aha i jeszcze jedno, brat używa "skinner" i wszystko ładnie, pięknie tylko podczas inspecktu to okno jest totalnie zwalone.. czy to normalne? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 15:01, SoieR napisał:

> I bez addonu można podpisać klawisze jak tylko dusza zapragnie.
powiedz prosze jak bo nigdy nie udało mi się dojść jak podpisać np. stealth rogalika
czy formy druida pod klawisze bez addonów

Ee, Key Bindigs może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 15:01, SoieR napisał:

powiedz prosze jak bo nigdy nie udało mi się dojść jak podpisać np. stealth rogalika
czy formy druida pod klawisze bez addonów


Formy druida :
Key Bindings --> Action Bar Functions --> Special Action Button 1-10
Standardowo są podpisane pod Ctrl+F1-10 .
Nie wiem jak u rogala, ale podejrzewam, że to te same klawisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pisownie mam do kitu to wiem ale loki i magów pokonam nawet druida dam rade jak pokombinuje a rogalna nie mogę pokonać no normalnie nie potrafię. Dla mnie ta postać to zmora wowa a w aluhach to ciągle tylko rogal i druid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie ;) to chyba to. Dobrze wiedzieć na przyszłość.
@graczomaniak
dobrze że już ustaliłeś o czym mówimy... ;>
@Renchar
to samo można powiedzieć o hordzie... 3 mln ud rogali ze szczyptą belfów i rodzynkami w postaci orków czy troli ;), co do peta to hm... lock myśle że byłby najlepszy ;) (prawie poważnie ;)) a teraz poważnie to najlepszym petem do tego jest skorpion, ale on nie pomoże ci wykryć rogali ale potem może zapoobiec ich "zmyciu się" ;) jeśli to nie krasnal przynajmniej ;D aha i ofc żądełko i cs caly czas pracuje... ;) do tego imp wing clip i spam do "aż wejdzie", imp cs też fajny, frost trapa upuszczasz tuż przed rogalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się