Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Przeglądałem sobie questy w WoW Wiki i był tam jeden opisany jako The Battle For The Undercity. Czy to serial questów którą można nadal wykonać czy to od jakiegoś eventu było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee....
czyli dwarfa szamana lub trolla druida bede mógł bez trudu wybrać? Na początku zakładali, że tylko osoby mające cataclysm beda mogly to robić, więc prosze o dokładną odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 15:43, Volvox napisał:

Przeglądałem sobie questy w WoW Wiki i był tam jeden opisany jako The Battle For The
Undercity. Czy to serial questów którą można nadal wykonać czy to od jakiegoś eventu
było?


To jest jeden z ostatnich questów z chaina w Dragonblight, związanego z Angrathar the Wrathgate, nie jest związany z żadnym eventem i jest dostępny cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 15:48, Szejku napisał:

eeee....
czyli dwarfa szamana lub trolla druida bede mógł bez trudu wybrać? Na początku zakładali,
że tylko osoby mające cataclysm beda mogly to robić, więc prosze o dokładną odpowiedź
:)


zrobisz bez problemu! :

What''s in Patch 4.0.3a
Sammew posted an interesting list of the features you should and should not expect in Patch 4.0.3a on the official forums. Zarhym also jumped in, and announced a 20% reduction to the XP required to gain levels from 71 to 80.

What is not in:
Creating worgen/goblin characters
Worgen/Goblin start zones
Archeology
Professions past 450 (Illustrious Grand Master)
Guild leveling
Guild achievements
Eastern Kingdoms/Kalimdor flight
New Zones (80+)

What is in:
Portals in Dalaran/Shattrath Removed
Class trainers in Dalaran where portals once were
New race-class combinations (excluding worgen/goblin) <------------------
New Gnome/Troll starting areas
Changes to existing zones
New cata load screens
New cata intro cinematic
New cata login screen
New music
City Quartermasters, with rep tabards
Bug fixes
Class balancing
Druids, paladins, priests, and shaman will have their talent trees reset
Experience required to gain levels 71 through 80 is being reduced by 20%
New tamable hunter pets (Monkey, fox, dog, and beetle, as well as new skins for existing pet classes.)

mmo-champion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 13:05, GanD napisał:

Nie wiem, jak jest na Twoim serwerze, ale u mnie już od jakiegoś czasu LK jest ubijany
w pugach (10man oczywiście). W zasadzie od miesiąca, jeśli nie dłużej, w każdy poniedziałek/wtorek
można znaleźć ludzi szukających grupy tylko na tę "ostatnią" walkę w grze. Sam właśnie
w ten sposób zdobyłem tytuł Kingslayer. Inna sprawa, że z gildią dalej nie mogę uzyskać
Bane of the Lich King (normal mode już od dawna nie robimy), ale może w tym tygodniu
się uda...


taak to prawda puguja lich kinga, i to ludzie którzy do końca nie znają taktyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 16:05, Arande napisał:

To jest jeden z ostatnich questów z chaina w Dragonblight, związanego z Angrathar the
Wrathgate, nie jest związany z żadnym eventem i jest dostępny cały czas.


W Cataclysm już ponoć ma go nie być, prawdopodobnie już po zmianach po patchu 4.0.3a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 17:43, Daimon_Frey napisał:

W Cataclysm już ponoć ma go nie być, prawdopodobnie już po zmianach po patchu 4.0.3a


U sure? Nie widziałam nigdzie wzmianki na ten temat. Byłoby szkoda, to naprawdę fajny chain jest. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 13:05, GanD napisał:

Nie wiem, jak jest na Twoim serwerze, ale u mnie już od jakiegoś czasu LK jest ubijany
w pugach (10man oczywiście). W zasadzie od miesiąca, jeśli nie dłużej, w każdy poniedziałek/wtorek
można znaleźć ludzi szukających grupy tylko na tę "ostatnią" walkę w grze. Sam właśnie
w ten sposób zdobyłem tytuł Kingslayer. Inna sprawa, że z gildią dalej nie mogę uzyskać
Bane of the Lich King (normal mode już od dawna nie robimy), ale może w tym tygodniu
się uda...


Serwer serwerowi nierówny. Na tym, na którym zazwyczaj gram, z pugami bywa różnie, ale rzadko robią coś konkretnego. Niedawno jednak zacząłem grać też na innym, gdzie jest paru moich znajomych i tam potrafię widzieć zbierające się pugi na LK HC. Nie wiem od czego to zależy, ale ludzie z tego drugiego serwera najwyraźniej potrafią rajdować dużo poważniej niż tego na którym mam maina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 20:17, Szejku napisał:

jestem tak zachwycony tą nowiną, że aż trudno mi w nią uwierzyć :)
Krasnoludzcy szamani górą!!

Jedno mam do powiedzenia- będzie mnóstwo przedziwnych kombinacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 18:36, Los_Emilos napisał:

Czy ktoś z was gra na serwerze Defias Brotherhood po stronie hordy? Bardzo chętnie tam
zacznę z kimś grać. Mój nick to Aemillus.

oh to na gramie tez sie udzielasz :) pisałeś dzisiaj do mnie na iks fajerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 21:16, the_bishop napisał:

> Czy ktoś z was gra na serwerze Defias Brotherhood po stronie hordy? Bardzo chętnie
tam
> zacznę z kimś grać. Mój nick to Aemillus.
oh to na gramie tez sie udzielasz :) pisałeś dzisiaj do mnie na iks fajerze :)


Powiedźmy że się udzielam. Przerwa była, nie tylko z WoW''em.

EDIT:
Może mi ktoś polecić jakiś build do levelowania dla DK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 20.11.2010 o 21:37, Los_Emilos napisał:

EDIT:
Może mi ktoś polecić jakiś build do levelowania dla DK?

Frost/Unholy/Blood. Możesz sobie drzewko wybrać, a potem lądować w nie talenty. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2010 o 18:30, Daronn_Darker napisał:

A jak sytuacja z BG? Bo to też i o to mi chodzi.


A co ma do tego wybór serwera, skoro BG są organizowane spośród graczy w tzw Battlegroup, która obejmuje wiele różnych serwerów? Ostatnio nawet te grupy powiększono, więc tymbardziej wybór serwera pod PvP nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się