Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Jest możliwość usunięcia konta i założenia nowego konta na tym cd keyu który posiadam? Nastąpiła taka konieczność więc jeśli jest taka możliwośc to jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 17:37, KaPe napisał:

Nawiązując do linków UI - dobra okazja do poipinowania ;) Praktycznie drugi rok używam tego
samego, co jakiś czas zmniejszając skale UI. Jak sobie przypomne początki, gdy paski rajdu
zajmowału poł ekranu, ikony skilli 1/4, a party frame reszte, to aż dziw jak można było tak
grać.
Pusta lewa strona to miejsca na narzędzia Wielkiego Brata czyli SWStatsy i KTM - aczkolwiek
chętnie pozbyłbym się pierwszego, gdyby udało mi się nauczyć obsługiwać WWS.


Nice, ale czasy ktm już powoli chyba odhcodzą w tej chwili testujemy nowy threat meter Omen i powiem szczerze, że jest owiele bardziej funkjonalny niż ktm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 19:54, Gorthaur666 napisał:

Jest możliwość usunięcia konta i założenia nowego konta na tym cd keyu który posiadam? Nastąpiła
taka konieczność więc jeśli jest taka możliwośc to jak to zrobić?


Niestety nie, przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca mi się zamienienie podstawowych profesji (górnictwo i inżynieria) na Leatherworking i Skinning i czy jeśli potem będe chciał wrócić do tych pierwszych, to ilość pkt umiejetnośći pozostanie, czy wszystko od zera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 19:57, Diakon22 napisał:

> Jest możliwość usunięcia konta i założenia nowego konta na tym cd keyu który posiadam?
Nastąpiła
> taka konieczność więc jeśli jest taka możliwośc to jak to zrobić?

Niestety nie, przykro mi.


No to zatem zostało mi tylko sprzedanie gry, szkoda że się nie da, myślałem że to Cancel Account służy do tego właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 20:11, Gorthaur666 napisał:

> > Jest możliwość usunięcia konta i założenia nowego konta na tym cd keyu który posiadam?

> Nastąpiła
> > taka konieczność więc jeśli jest taka możliwośc to jak to zrobić?
>
> Niestety nie, przykro mi.

No to zatem zostało mi tylko sprzedanie gry, szkoda że się nie da, myślałem że to Cancel Account
służy do tego właśnie.


Jaka konieczność? Ban? Fałszywe dane adresowe? Jeżeli cokolwiek z tego, to gry po prostu nie sprzedasz, chyba że chcesz ryzykować sprawę w sądzie i prawdopodobnie wysoką karę pieniężną:) Nie wiem jaka może być inna konieczność założenia nowego konta, jeśli nie te wymienione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 20:02, graczomaniak napisał:

Czy opłaca mi się zamienienie podstawowych profesji (górnictwo i inżynieria) na Leatherworking
i Skinning i czy jeśli potem będe chciał wrócić do tych pierwszych, to ilość pkt umiejetnośći
pozostanie, czy wszystko od zera?


Wszystko jest całkowicie zerowane, tzn kiedy zdecydujesz się na powrót będziesz mieć skill 1/75, bez jakichkolwiek przepisów. Wybierając opcję "unlearn" musisz się więc liczyć z tym, że tracisz absolutnie WSZYSTKO czego do tej pory się nauczyłeś w danej profesji (co więcej, jeśli stworzyłeś jakieś itemy specjalne, wymagające profesji leatherworking, aby ich używać, to nie będziesz mógł ich nosić - chodzi o napis "Requires Leatherworking blablabla" na itemie na przykład).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 20:02, graczomaniak napisał:

Czy opłaca mi się zamienienie podstawowych profesji (górnictwo i inżynieria) na Leatherworking
i Skinning i czy jeśli potem będe chciał wrócić do tych pierwszych, to ilość pkt umiejetnośći
pozostanie, czy wszystko od zera?

Oczywiśćie możesz usunąć profesje, jednak potem będziesz musiał uczyć sięich od zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 20:47, bitelz90 napisał:

W ogóle w WoW''ie jest coś o Arthasie i o tronie mrozu ?


Tak jak napisal poprzednik nie, no moze poza jednym faktem. Mianowice w Undercity w sali tronowej gdy wylaczy sie wszystkie dzwieki i zostawi tylko glosy poboczne to slychac jak Arthas mowi do ojca tuż przed jego smiercia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, w końcu załatwiłem Zul''Farrak. Super instancja- genialna scenka przed zabiciem Shadowpriesta i tego drugiego bossa :D Jak zwykle nie poleciało to co chciałem- Bad Mojo Mask :D Już 43 lvl D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 21:16, TheDoc napisał:

> W ogóle w WoW''ie jest coś o Arthasie i o tronie mrozu ?

Tak jak napisal poprzednik nie, no moze poza jednym faktem. Mianowice w Undercity w sali tronowej
gdy wylaczy sie wszystkie dzwieki i zostawi tylko glosy poboczne to slychac jak Arthas mowi
do ojca tuż przed jego smiercia.


Aha, rozumię. No bo wydawało mi się, że kontynuacja warcrafta będzie się skupiała właście wokół Arthasa i Tronu Mrozu .. A teraz brykam pograć, bo wczoraj nie nabiłem żadnego lvl :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 21:24, bitelz90 napisał:

Aha, rozumię. No bo wydawało mi się, że kontynuacja warcrafta będzie się skupiała właście wokół
Arthasa i Tronu Mrozu .. A teraz brykam pograć, bo wczoraj nie nabiłem żadnego lvl :PP


Na 100% drugi dodatek będzie związany właśnie z Arthasem (i być może Kill''jaeden?) oraz całą krainą Northend wraz z Tronem Mrozu, Nerubianami i zapewne z 80 lvl, a także - uwaga - tuskarrami (pamiętacie ich z W3: The Frozen Throne?) oraz Furbolgami (fujjj :/) jako nowymi rasami:) Są na to nieodparte dowody, jak choćby wsadzanie do patchy pierwszych grafik sprzętu i lokacji z Northend (screeny poniżej).

20070614221355

20070614221415

20070614221423

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tuskarr jako nowa grywalna rasa? Na razie mało prawdopodobne, aby w ogóle dodali nowe rasy. Nowych klas na pewno nie będzie, a z nowymi rasami też by była robota (zbalansować raciale i zrobić jakieś sensowne lokacje startowe). Nie wiemy też czy w końcu drugi dodatek wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 23:06, Czedwik napisał:

Tuskarr jako nowa grywalna rasa? Na razie mało prawdopodobne, aby w ogóle dodali nowe rasy.
Nowych klas na pewno nie będzie, a z nowymi rasami też by była robota (zbalansować raciale
i zrobić jakieś sensowne lokacje startowe). Nie wiemy też czy w końcu drugi dodatek wyjdzie.


Blizzard raczej nie zrezygnuje tak łatwo z takich zysków więc sądze, że możemy być całkiem pewni następnego dodatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2007 o 23:06, Czedwik napisał:

Tuskarr jako nowa grywalna rasa? Na razie mało prawdopodobne, aby w ogóle dodali nowe rasy.


Mylisz się, gracze MUSZĄ mieć nowe alternatywy, robienie dodatku bez nowych ras/klas/profesji/itp to jak wydłużanie wyjątkowo krótkiego, ale też i wyjątkowo cienkiego [myślę, że każdy dorosły wie o jaką część ciała chodzi ;)].

Dnia 14.06.2007 o 23:06, Czedwik napisał:

Nowych klas na pewno nie będzie, a z nowymi rasami też by była robota (zbalansować raciale
i zrobić jakieś sensowne lokacje startowe).


Co do klas to przecież nic nie wiadomo (można spekulować, ale nigdy Blizzardo oficjalnie nic nie powiedział nt drugiego dodatku), a przecież wszyscy pamiętamy najpierw wieklą bulwersację i rozczarowanie graczy spowodowane oddaniem Shamanów dla Alliance i Paladynów Hordzie, a potem wielkie zachwycenie i zadowolenie graczy po premierze. Natomiat co do ras - sorry, ale nie wiem o co ci chodzi... To kiedyś były jakieś przesadzone raciale??? Nie przypominam sobie i nie sądze aby takie istniały :) No może poza nieco kontrowersyjnym WotF i Prayer of Naaru :)

>Nie wiemy też czy w końcu drugi dodatek wyjdzie.

Wyjdzie na 100%, spojrzałeś na 3 screen? To zdjęcie przedstawia przeglądarkę do plików z WoWa (WoW Model View - polecam maniakom :)nowe pliki z patcha 2.1, dodane pod kategorię "EXPANSION02" (tuż pod "EXPANSION01" gdzie znajdują się wszystkie pliki z TBC). Po za tym Blizzard ogłosił niegdyś nabór do pracy nad "next-gen MMORPG", jednocześnie też zdementował wszystkie plotki nt tego, iż Blizzard planuje stworzyć zupełnie nowe MMORPG i porzucić WoWa. Wyjdzie na pewno, kwestia czasu - na przykładzie TBC śmiem twierdzić, że jeszcze conajmniej półtora roku pogramy w TBC, a potem wyruszymy statkiem w podróż do mroźnego, przepełnionego śmiercią, zdradliwymi górami i złą aurą jaką odczujemy blisko Icegrown Glacier, na północnym kontynencie - Northend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam tylko stwierdze, że teksturki od Emerald Dream są już od dawna w mpq, więc "100% pewności" na podstawie tych "nowości"(sprzed miesiąca^^) to nie ma - w końcu nawet niedawno blizz stwierdził, że ED jest odłożone na czas bliżej nieokreślony, no a w końcu jest dłużej w grze niż "expansion02". 100% bedzie jak będzie oficjalny tekst. Data mining daje tylko przypuszczenia, mniej czy bardziej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, może zostanie do gry dodane w taki sam sposób, jak niegdyś Caverns of Time i Mount Hyjal - w formie instancji :) Ja jestem przekonany, że drugi dodatek będzie i że opowie nam o dalszych losach Prince Arthasa zabierając nas do mroźnego Northendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się