Air

World of WarCraft - pytania, problemy, gildie itd

48358 postów w tym temacie

Dajesz unlearn talents, pierwszy unlearn kosztuje 1g i po wykonaniu owej opcji nabijasz sobie od nowa talenty gdzie chcesz przy czym wszystkie speele, które były odblokowane przez talenty np Pyroblast czy Ice Barrior znikają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 12:51, ktos napisał:

niedlugo mam zamiar kupic sobie girke i mam takie pytanie
czy mozna zmieniac serwery gry ??


Tak ale to kosztuje jesli żałorzysz postac na jakims tam serwerze i chczesz ją przeniesc na inych serwer to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 12:54, Pawlo09 napisał:

> niedlugo mam zamiar kupic sobie girke i mam takie pytanie
> czy mozna zmieniac serwery gry ??
>

Tak ale to kosztuje jesli żałorzysz postac na jakims tam serwerze i chczesz ją przeniesc na
inych serwer to kosztuje


a gdy chce przejsc na nowy serwer bez postaci i tam zrobie nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 12:59, ktos napisał:

a gdy chce przejsc na nowy serwer bez postaci i tam zrobie nowa


Tu nie ma problemu, po prostu przy wyborze postaci, bierzesz change realm, i wybierasz jakiś inny (na starym serwerze postać zostaje więc możesz do niej w każdej chwili wrócić). Ja np. mam postacie na 3 serwerach :P Jedną główną i dwie awaryjne jak mój główny serwer padnie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:27, Reven29 napisał:

słuchajcie jak sie zakłada gildie???


Idziesz do kolesia który sie tym zajmuje (jest w każdej stolicy), płacisz 10g, i dostajesz listę. Jak się pod nią podpisze bodajże 10 osób to gildi założona. Potem możesz jeszcze zrobić tabard, i ustalić co i jak w gildii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:27, Reven29 napisał:

słuchajcie jak sie zakłada gildie???

W Stolicy, jest specjalny domek. Jeżeli grasz po stronie Alliance, to w Stormwind pierwszy budynek po lewej bodajże to był. Tam zakładasz gildię (ale z tego co pamiętam musisz mieć jeszcze 10 podpisów chętnych osób) i tam też możesz potem stworzyć Tabbard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:27, Reven29 napisał:

słuchajcie jak sie zakłada gildie???

Trzeba mieć troche złota ale nie pamiętam ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:34, żyrafa napisał:

czy ktos wie czemu wowhead nie chodzi??:/

Możliwe, że po prostu serwer im padł. Z tego co słyszałem wowhead został sprzedany za całkiem niezłą sumkę możliwe, że nowi właściciele (ponoć są to ci sami co mają thottbota) mają jakiś problem z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:59, ktos napisał:

thx a jaka jest najlepsza postac (profesja) dla osoby poczatkujacej (takiej jak ja) ??


Nie wiem czy jest jakaś najlepsza klasa, wszystko zależy od twoich preferencji. Ja zaczynałem karierę od Warlocka którego uważa się niby za najtrudniejszego, ale szybko się nim grać nauczyłem. Pomyśl tylko jaki styl gry ci najbardziej pasuje (zwarcie, czary, dystans) i na podstawie tego musisz sobie klasę wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co niby w Warlocku może być najtrudniejsze ? Jeżeli mamy już wybierać najtrudniejsza klasę to chyba warrior a szczególnie podczas raidow odmiana tanka, bo to właśnie od niego zależy dobre aggro a następnie tankowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:16, oOreVenOo napisał:

Co niby w Warlocku może być najtrudniejsze ? Jeżeli mamy już wybierać najtrudniejsza klasę
to chyba warrior a szczególnie podczas raidow odmiana tanka, bo to właśnie od niego zależy
dobre aggro a następnie tankowanie.

Tak mi mówili wszyscy jak zaczynałem grać. Może chodziło o PvP bo tam trzeba umieć nim grać, to już nie jest tak łatwiutkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 02:29, KaPe napisał:

> Sth`Devilish: z własnego odczucia. Ciężko mówić o przypadku, bo na 5 postaciach testowałem

> :\
5 razy rzuć monetą i 5 razy wyjdzie ci orzeł - oczywisty wniosek, że moneta nie ma reszki!


Padłem ze śmiechu :D

Tak BTW, słyszałem że na dropy wpływa też to czy zaznaczasz mobka myszką czy tabulatorem - podobno zaznaczając myszką masz większą szansę na to, że padnie jakiś BoE epic :) No i podobno jak nic nie dropuje to pomaga usunięcie wszystkich addonów i zresetowanie do standardowych (default) wszystkich ustawień gry ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:16, oOreVenOo napisał:

Co niby w Warlocku może być najtrudniejsze ? Jeżeli mamy już wybierać najtrudniejsza klasę
to chyba warrior a szczególnie podczas raidow odmiana tanka, bo to właśnie od niego zależy
dobre aggro a następnie tankowanie.


Tere fere ... akurat nauka dobrego i skutecznego tankowania to kwestia niezbyt zresztą długiej praktyki w paru miejscach. Tak samo jak i gra warlockiem czy magiem. Bo wywalić momentalnie całą mane i zgromadzic na sobie całe aggro to każdy głupi potrafi. Tak naprawdę IMO nie ma czegoś takiego, jak klasa trudna i trudniejsza. Są tylko takie, na których spoczywa większa odpowiedzialność za resztę (np. healerzy lub własnie tank). Niemniej z poziomem trudności grania nie ma to nic wspólnego.
A co do klasy najlepszej a początek ? Do gry solo IMO hunter. Pamiętam jak grałem hunterem, to do lv 25 (wiele dalej zreszta nie doszedłem, nie moja klasa), to był luz blues :-P, praktycznie gra bezstresowa, jak zadną inną klasą. Myślę, że z czasem to by się niewiele zmieniło. Oczywiście i hunterem trzeba umieć grać, ale mimo wszystko z mojego doświadczenia, najmniej stresująca klasa w całej grze :-). Inna sprawa, że przez to hunterów zawsze jest najwięcej na każdym serverze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 16:16, oOreVenOo napisał:

Co niby w Warlocku może być najtrudniejsze ? Jeżeli mamy już wybierać najtrudniejsza klasę
to chyba warrior a szczególnie podczas raidow odmiana tanka, bo to właśnie od niego zależy
dobre aggro a następnie tankowanie.

Najtrudniejszy wydaje sie byc druid ma po trochu z kazdej klasy i jezeli nie jest konkretnie specjalizowany to trzeba naprawde dobrze umiec grac zeby dopasowac jego role do odpowiedniej sytuacji. I czesto jest tez stosowany przez niejedna gildie jako main tank (Glownie od wyjscia TBC). Pisze bez ogonkow bo cos mi sie zchrzanilo ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 17:11, Scooby napisał:

> Co niby w Warlocku może być najtrudniejsze ? Jeżeli mamy już wybierać najtrudniejsza klasę

> to chyba warrior a szczególnie podczas raidow odmiana tanka, bo to właśnie od niego zależy

> dobre aggro a następnie tankowanie.
Najtrudniejszy wydaje sie byc druid ma po trochu z kazdej klasy i jezeli nie jest konkretnie
specjalizowany to trzeba naprawde dobrze umiec grac zeby dopasowac jego role do odpowiedniej
sytuacji. I czesto jest tez stosowany przez niejedna gildie jako main tank (Glownie od wyjscia
TBC). Pisze bez ogonkow bo cos mi sie zchrzanilo ^^.

Szczerze mówiąc to tak na serio najtrudniejszy jest paladyn...dr00d jest łatwy ogólnie rzecz biorąc (a grałeś? - mój qmpel ma 70 dr00da i lvlowalem nim i tak dalej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się