Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

15 minut z Bioshock: Infinite - tylko nie pogubcie szczęk!

49 postów w tym temacie

Hmmmm zrobiłem WoW o może oczy typu :O Czyli też dobrze. Ale to nie dla mnie ;/ Może kiedyś to kupie jak już będzie kosztować ze 40 zł.
Ale szczena to mi nie odpadła. Mi opada szczena jak widzę Gameplaya z BF3 PC ewentualnie Skyrim no i jak wyszedł gameplay do Mafii ][. OOoooo tak!
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To są właśnie tytuły które popychają gatunek naprzód. Świetne pomysły. Pięknie zaprojektowane poziomy. Gra robi na prawdę wrażenie. Tytuł obowiązkowy. Dzisiejsze strzelaniny, wszystkie bez wyjątku wyglądają i śmierdzą tak samo. Bioshock pokazuje że nawet dzisiaj da radę zrobić coś na prawdę świeżego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą część wygrałem, dwójkę zacząłem ale niestety niedobrze mi się robi, bo w międzyczasie kupiłem nowy (dużo większy) monitor, i od tych wybuchów dostaję mdłości... a szkoda bo gra jest naprawdę super jak na strzelanki, jedna z 2 (jeszcze Crysis) które ja, czyli osoba grając tak naprawdę tylko w RPG i strategię dała radę przejść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej nie byłem zbyt pozytywnie nastawiony do tej gry. Ale teraz naprawdę mi się podoba i jestem ciekawy co z tego na koniec wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze dwa Bioshocki były bardzo dobre,zwłaszcza jedynka,jak widać trójka zachowa ich klimat i wniesie coś nowego do serii,więc zakup murowany.
Ja też lubię RPG i RTS ale nie ograniczam się tylko do tych gatunków,gram po prostu w dobre gry,a jarania się '' Battlefield 3 '' nie rozumiem,bo to będzie kolejna sieciowa strzelanka,tyle że na nowym silniku,ja w multi nie gram,więc B3 nie robi na mnie aż takiego wrażenia,a nowy Bioshock już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŚWIETNE tyle powiem.. żadna gra przez najbliższe 2 lata nie robiła na mnie takiego wrażenia.

PS. I pamiętajcie dzieci.. ratowanie kogoś od egzekucji może się skończyć rozwaleniem całego miasta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Art style naprawde milusi i niezle przemyslany ,choc wykonanie przecietne . Wszystko ejst zbyt kanciate ,zbyt puste , ogolnie zbyt lo-resowe . IMo mogli to zrobic lepiej nawet na aktualne konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP Zbyt pierdzielisz ;) Na tym etapie ciężko oceniać takie rzeczy, z resztą IG nie stawiali nigdy na tanie efekciarstwo, minimalizm bywa rzeczą bardziej wyrafinowaną, jeśli jest zamierzony i wnika w charakter rozgrywki, a kto wie czy tak właśnie nie będzie- z psychologicznego punktu widzenia przestrzeń i minimalizm potęgują wrażenie swobody, aż chce się łyknąć trochę powietrza ;) W podniebnej metropolii- naturalnie! :) Jestem kontent i czekam z utęsknieniem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cudownie. Wygląda na kolejny prostacki, oskryptowany do bólu shooter, która wystrzela się z pomysłów po pierwszej godzinie, do tego te gigantyczne ikonki "PRESS A to do sth"... powtórka z Bioshocka, obok Obliviona i Fallcrapa 3 chyba najbardziej przereklamowanej gry dekady (ktokolwiek ocenił toto w granicach 9/10,10/10, "gra roku" naprawdę powinien wrócić do piaskownicy i dorosnąć), która poza szeroko pojmowanym "art direction" i jako-taką historyjką była wydmuszką - grą pustą, do tego nudną jak flaki z olejem. Nędzne popłuczyny po System Shock 2.
Infinite uratować może jedynie dynamika starć i pomysł skakania po prowadnicach, a i tu mam wątpliwości, czy można mówić o jakiejkolwiek swobodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

,ale to demo kopie d*** 0.0. Chciałbym by takie samo było multi- wyobrażacie ze 32 graczy latających po szynach i strzelających head shoty? : D Łiha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Fajna sprawa z tym tytułem, gratuluję spostrzegawczemu koledze, bo sam za pierwszym razem nie zwróciłem uwagi na tytuł, też liczę na więcej tego typu niespodzianek i nawiązań z naszych czasów :D
2) Nie wiem czy tylko ja mam takie wrażenie, ale ta umiejętność podnoszenia przeciwników i utrzymywania ich w powietrzu do czasu aż dostaną "kulkę" strasznie przypomina mi skillshoty z bulletstorma (btw fajny patent ale jeden z wielu a nie tak jak w bulletstormie coś tak bardzo reklamowanego a w praktyce wcale tak nie zachwycało, a pozy skillshotami bulletstorm sie jakoś nie miał czym więcej pochwalić ;p)
3) Nasza nowa pomocniczka wygląda bardzo fajnie i dobrze że ją dodali do gry :D trochę jak ta księżniczka z prince of persia 2008, ona i jej dialogi z księciem były najlepsze w całej grze XD)
4) Genialny ten nowy świat w chmurach, nie będzie może tak mrocznie jak pod wodą, ale i tak na plus (zresztą z tego co wiem wydarzenia będą sie dziać również nocą więc może się mylę :D)
5) No i ta możliwość przemieszczania się szybko i efektownie. Chcę tak jeździć na moim telewizorze w HD :DD)

Każde kolejne info, screeny, filmiki itd przekonują mnie coraz bardziej do tego tytułu mimo, że tak naprawdę nie trzeba było mnie przekonywać :D (może nie po jedynce której daję 4+/6, ale po dwójce która dostała 5+/6 u mnie :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę częściowo zgodzić się z Principesem (także jeśli chodzi o crapowatośc Fallouta3 i szaleństwo z ocenami dzisiaj). Nie oczekiwałem następy System Shocka, oczekiwałem dobrej gry.
W zwiastunie dokucza udźwiękowienie, jak w shooterach klasy AA.

Żeby nie okazało się, że gra ma tylko jeden jasny punkt. Nawet dwa :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2011 o 14:59, Principes napisał:

Cudownie. Wygląda na kolejny prostacki, oskryptowany do bólu shooter, która wystrzela
się z pomysłów po pierwszej godzinie, do tego te gigantyczne ikonki "PRESS A to do sth"...
powtórka z Bioshocka, obok Obliviona i Fallcrapa 3 chyba najbardziej przereklamowanej
gry dekady (ktokolwiek ocenił toto w granicach 9/10,10/10, "gra roku" naprawdę powinien
wrócić do piaskownicy i dorosnąć), która poza szeroko pojmowanym "art direction" i jako-taką
historyjką była wydmuszką - grą pustą, do tego nudną jak flaki z olejem. Nędzne popłuczyny
po System Shock 2.


Cóż,prostacka i pusta gra to Modern Warfare 2,pierwszy " Bioshock " to bardzo ciekawy i grywalny / przynajmniej dla mnie / tytuł,na pewno nie gra roku ale bardzo dobra,wole pochodzić sobie po Rapture,niż strzelać się po sieci w kolejnej odsłonie Call of Duty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka Bioshocka mnie wessala. Druga część juz mnie tak nie zachwycila -imo zbyt malo zmian (fakt, ze nie robilo jej Irrational Games pewnie byl kluczowy) Infinite po tym co zobaczylem moze byc nawet lepszy od pierwszej czesci. Boje sie tylko zeby nie byl to taki rail shooter bo tak to na tym demie wygladalo - same skrypty i praktycznie zero swobody - ale moze mi sie tylko wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować