Zaloguj się, aby obserwować  
Darnok1

Piłka Nożna

67877 postów w tym temacie

Dnia 05.12.2011 o 17:03, Grinczar napisał:

Zaskoczę teraz wszystkich. Albo nie, zaskoczcie się sami i zobaczcie kto został nominowany
do Złotej Piłki. Albo nie, ja wam powiem kto ją wygrał: Messi.

A to wq ciebie dobrze czy źle?

Dnia 05.12.2011 o 17:03, Grinczar napisał:

Ciekawsze są jeszcze nominacje do najpiękniejszej bramki - oczywiście nominowany został
Messi, którego bramka, to liga podwórkowa przy golach Rooney''a i Neymara, ale cóż...

Chyba po tym wpisie sadze ze zle. Dla mnie gol Roo powinien wygrać. Dość że bramka taka piękna to jeszcze przeciwko rywalowi z miasta.

Dnia 05.12.2011 o 17:03, Grinczar napisał:

Jeżeli Ferguson nie dostanie nagrody za najlepszego trenera, to... nie mam pomysłu, jak
to określić.


W tym roku on powinien zgarnąć tą nagrodę. Tym bardziej za 25 lat pracy z sukcesami w UNITED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do najlepszej bramki to bezapelacyjnie nagrodę powinien odebrać Rooney. Cały świat podziwiał jego piękne trafienie z przewrotki.

Jeżeli zaś chodzi o złotą piłkę to w tym roku powinien dostać Xavi, zasłużył na tą nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku to nagrodę powinien dostać Mourinho. Tej besti nie lubię, ale gościu stworzył świetny zespoł , który w gran derbi najprawdopodobniej pokona Barcę. Będę smutny, ale nie zawsze Barca będzie wygrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bramka : Rooney
Złota Piłka - Xavi
Trener - Mourinho
Moja subiektywna opinia, chociaż i tak pewnie skończy się na Messi/Messi/Guardiola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 18:20, Pernia napisał:

Bramka : Rooney
Złota Piłka - Xavi
Trener - Mourinho

Też tak myślę ale ...

Dnia 05.12.2011 o 18:20, Pernia napisał:

Moja subiektywna opinia, chociaż i tak pewnie skończy się na Messi/Messi/Guardiola

... będzie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gol Messiego ładny, nawet bardzo, ale przy golach Neymara i Rooneya traci swój blask. Przed chwilą obejrzałem wszystkie 3 na YT i ciężko mi się zdecydować, czy wspanialsza była akcja Brazylijczyka, czy uderzenie Anglika. Chyba jednak Rooney, bo poza cudownością, gol był też decydujący o zwycięstwie. I chyba ciut bardziej mi się podoba. Ale ten zwód Neymara, genialny.

W mojej opinii:
Bramka: Rooney
Złota Piłka: Xavi za całokształt
Trener: sir Ferguson, jako piękne zwieńczenie 25-lecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gol Messiego jest piękny, ale taki gol lub podobny pada przynajmniej raz na sezon. Oczywiście, że nie będę takich bramek szukał z poprzednich lat, ale wiecie o co chodzi. Taka akcja jest do powtórzenia.

Co nie jest do powtórzenia? Gol Rooney''a i to jeszcze dający zwycięstwo w derbach. Niesamowite i niesamowity gol.
Najlepszy jest polski komentarz:
http://www.youtube.com/watch?&v=dkvWx0YsYJc

Neymar. W tej akcji to zawiązał krawat nogami. Akcja niesamowita, ale gol nie tej rangi niestety.

Jakie są jeszcze bramki nie do powtórzenia (podajcie też swoje typy bramek naprawdę magicznych):
Zinedine Zidane w finale LM 2002: http://www.youtube.com/watch?v=iaQhF-523As
Bergkamp i TO przyjęcie: http://www.youtube.com/watch?v=eVLRMWjHa0U

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2011 o 19:08, Grinczar napisał:

Jakie są jeszcze bramki nie do powtórzenia (podajcie też swoje typy bramek naprawdę magicznych):
Zinedine Zidane w finale LM 2002: http://www.youtube.com/watch?v=iaQhF-523As

Eh, Galaktyczni z tamtych czasów :))))

Dnia 05.12.2011 o 19:08, Grinczar napisał:

Bergkamp i TO przyjęcie: http://www.youtube.com/watch?v=eVLRMWjHa0U

Obrona bez szans. Zastanawia mnie co myśli piłkarz gdy czeka na piłkę. Czy on już wiedział jak zadziwi stadion ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 19:08, Grinczar napisał:

Jakie są jeszcze bramki nie do powtórzenia (podajcie też swoje typy bramek naprawdę magicznych):
Zinedine Zidane w finale LM 2002: http://www.youtube.com/watch?v=iaQhF-523As
Bergkamp i TO przyjęcie: http://www.youtube.com/watch?v=eVLRMWjHa0U


Tak na szybko
Klasyczne wkręty Rooberto Carlosa. http://www.youtube.com/watch?v=Pl0LHM-33Io
Bieg Van Nistelrooya przez całe boisko. http://www.youtube.com/watch?v=NStY4v1rGyg
No i najlepszy gol w historii- tego się nie da powtórzyć. ;p http://www.youtube.com/watch?v=5vVD78fxnrU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2011 o 18:35, ManweKallahan napisał:

Trener: sir Ferguson, jako piękne zwieńczenie 25-lecia

Ke? Mimo faktu, że jestem fanatykiem United za cholerę się z tym nie zgodzę. Zespól gra co raz to gorzej, z roku na rok popadamy w jeszcze większą przeciętność. Mistrzostwo w zeszłym roku mogło zostać wygrane mając dobre 20 pkt przewagi ( masowe przegrane Chelsea, po nowym roku wpadli w taki kryzys że wiadomo było że mistrz pojedzie na OT ) a jak się skończyło wszyscy wiedzą, sromotny wpi... porażka od Barcy w finale LM, teraz 1:6 z City, wyniki niestety pokazują jak jest obecnie z naszą kadrą i grą. Wszyscy poza Fergusonem widzą dziury w środku, kompletny brak kreatywności, a my dalej gramy Carrickiem. Osoba która nawet nie dąży do bycia najlepszą nie może dostać nagrody najlepszego trenera, chociaż mam nadzieje, że Fergie w końcu zacznie działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 20:29, Pernia napisał:


> Trener: sir Ferguson, jako piękne zwieńczenie 25-lecia
Ke? Mimo faktu, że jestem fanatykiem United za cholerę się z tym nie zgodzę. Zespól gra
co raz to gorzej, z roku na rok popadamy w jeszcze większą przeciętność. Mistrzostwo
w zeszłym roku mogło zostać wygrane mając dobre 20 pkt przewagi ( masowe przegrane Chelsea,
po nowym roku wpadli w taki kryzys że wiadomo było że mistrz pojedzie na OT ) a jak się
skończyło wszyscy wiedzą, sromotny wpi... porażka od Barcy w finale LM, teraz 1:6 z City,
wyniki niestety pokazują jak jest obecnie z naszą kadrą i grą. Wszyscy poza Fergusonem
widzą dziury w środku, kompletny brak kreatywności, a my dalej gramy Carrickiem. Osoba
która nawet nie dąży do bycia najlepszą nie może dostać nagrody najlepszego trenera,
chociaż mam nadzieje, że Fergie w końcu zacznie działać.


Ale w meczu towarzyskim barce ograliśmy ;) Fakt jednak, że przeciętność United gra. Środek pola już od kilku lat szwankuje. A teraz jak nie ma Scholesa tym bardziej coś trzeba by zrobić. Fakt jest taki, że ciężko będzie obronić mistrzostwo, a jeszcze bardziej mnie krew zalewa jak pomyśle, że to $hity mogą zdobyć tytuł. Ale United to United i zawsze jak miało być po nich to odradzali się jak feniks z popiołu. Samo jednak się nie zrobi. Co do nagrody dla trenera wydaje mi się, że właśnie Fergie ew. Mou nikt inny. Ten pierwszy chociażby za jego wielkość - przecież messi też już tylko za to dostaje. Jeśli jakiś inny trener od tych dwóch zgarnie nagrodę no to pozdr. A nie no przecież to już pewne, UEFA protection=guardiola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 21:10, mati285 napisał:

Mourinho wygrał Puchar Króla, Guardiola La Ligę i Ligę Mistrzów jak dla mnie to oczywiste
kto zostanie najlepszym trenerem.

Według mnie Guardiola dostał gotowy materiał.

Mourinho z każdym zespołem, który prowadził zgarnął jakieś trofeum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2011 o 20:29, Pernia napisał:

wyniki niestety pokazują jak jest obecnie z naszą kadrą i grą. Wszyscy poza Fergusonem
widzą dziury w środku, kompletny brak kreatywności, a my dalej gramy Carrickiem.


Hahaha :D Napisz jeszcze że Carrick to w obecnej formie gracz słaby i cienki... nie rozumiem tego najeżdżania na Micheal''a, szczególnie że obecnie to jest pewniak w podstawowej 11. i jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji na świecie. Ale wiem - wolałbyś na środku polu dwóch Xavich czy Sneijderów, po co defensywny pomocnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złota Piłka? Jak powiedział już ManweKallahan, to właśnie Xavi za całokształt i swój dorobek. Jeden z najlepszych środkowych pomocników świata. 40 goli Ronaldo też robi wrażenie, jednak nie ma co się łudzić, ze UEFA to bardziej doceni. Znając życie to i tak pewnie ZP zgarnie Leoś. Co do gola to bezsprzecznie Rooney. Zwycięski gol w derbach i to takiej urody. Trener? 65% Guardiola, 20% Ferguson, 15% Mourinho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2011 o 21:17, Sob-styl napisał:

Hahaha :D Napisz jeszcze że Carrick to w obecnej formie gracz słaby i cienki... nie rozumiem
tego najeżdżania na Micheal''a, szczególnie że obecnie to jest pewniak w podstawowej
11. i jeden z najlepszych piłkarzy na swojej pozycji na świecie.

trolololo
Na pewno mówimy o tym samym graczu? Ryje z niego pół Anglii, drugie pół wykorzystuje jego beznadziejne podania do przeciwnika ( najsławniejsze momenty to na Wembley półfinał FA Cup z City w zeszłym roku czy genialny pass do Torresa w 09/10 na Old Trafford ) a ty śmiesz mówić że koleś jest jednym z najlepszych dmów globu? Era Carricka minełą dobre dwa lata temu, jest cieniem samego siebie sprzed paru lat, zresztą gdyby był tak dobry jak go zachwalasz, to nie bylibyśmy tak dominowani w środku boiska przez każdą drużynę która poziomem jest lepsza niż jakieś Norwich czy inne QPR. Sorki, ale jeżeli zadowala cie wieczne miejsce za kimś tam to chyba muszę ci zrobić lekki ''wjazd na ambicję'', bo z graczami tego typu dużo się nie wygra, a United to drużyna stworzona do grania o najwyższe cele. A nie o drugie czy trzecie miejsce ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.12.2011 o 21:34, Pernia napisał:

Na pewno mówimy o tym samym graczu? Ryje z niego pół Anglii, drugie pół wykorzystuje
jego beznadziejne podania do przeciwnika ( najsławniejsze momenty to na Wembley półfinał
FA Cup z City w zeszłym roku czy genialny pass do Torresa w 09/10 na Old Trafford ) a


Tak, raczej ten sam(chyba Ty coś mylisz). Podania? Cóż - każdemu się zdarza, szkoda że ludzie nie pamiętają asy bloków, po których bramki mogły paść. ''Ryje z niego pół Anglii'' - trafiłeś w samo sedno. Pół ANGLII
. Dlaczego podreślam Angoli? Gdyż jak wiemy, ludzie przychodzący na mecze to przeważnie ogórasy(słychać t po dopingu), które chcą oglądać bramki, przepiękne akcje itp itd. Nie doceniają starań takich graczy jak Michael. We Włoszech byłby uznawany za jednego z najlepszych na swojej pozycji, w Anglii co mecz uznawany za kłodę. Widzę, że mylisz pojęcie dma i rozgrywającego. Bo United, obcnie nie posiada rozgrywającego, więc dojeżdżaj Andersona a nie Carricka. Bo na krytykę Brazylijczyk zasługuje jak nikt inny.

>Era Carricka minełą dobre dwa lata temu

Wtedy zupełnie inaczej grał.

Dnia 05.12.2011 o 21:34, Pernia napisał:

Era Carricka minełą dobre dwa lata temu, jest cieniem samego siebie sprzed paru lat, zresztą gdyby był tak >dobry jak go zachwalasz, to nie bylibyśmy tak dominowani w środku boiska przez każdą drużynę która >poziomem jest lepsza niż jakieś Norwich czy inne QPR.


Tzn która?

Dnia 05.12.2011 o 21:34, Pernia napisał:

Sorki, ale jeżeli zadowala cie wieczne miejsce za kimś tam to chyba muszę ci zrobić lekki ''wjazd na ambicję'', bo >z graczami tego typu dużo się nie wygra, a United to drużyna stworzona do grania o najwyższe cele. A nie o >drugie czy trzecie miejsce ;]


Wieczne miejsce za kim? Za Barcą? Cóż - zespół wybitny, na którego poziomie zbyt szybko innego nie będzie. United w ostatnich latach dochodzi do fianłów LM, wygrywa EPL, a niektórzym dalej za mało... Niektórzy naprawdę nie pamiętają ''ekipy'' gdzie grali Djemba-Djemba, Veron(straszny niewypał), Bellion czy inny Kleberson...

Poza tym piszesz, jak kibic LFC, którzy nie wygrali ligi od 20. lat i żadnego pucharu od lat 6. Nie wymyślaj, bo jestem pewien że United jeszcze nie raz, nie dwa nas zadowoli. Zacznie się nowy rok i jak co roku - jazda po bandzie w wykonaniu ''Czerwonych Diabłów''

btw nie wiem dlaczego w studiu Sky przy meczach Liverpoolu siedzi Gary Neville. Jak On może w normalnym tonie wyrażać się o LFC, On to w ogóle potrafi? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować